Philips Hue Přenosná svítidla

Philips Hue přenosná svítidla - váš klíč k chytrému a úspornému osvětlení. Ovládejte světlo podle své nálady a potřeb s jednoduchostí a elegancí. Nechte se unést jednoduchým ovládáním a nekonečnými možnostmi. Philips Hue - vaše cesta ke chytrému a atmosférickému osvětlení.

1 položek celkem
Philips HUE přenosná svítidla Chytré osvětlení Philips HUE vám umožňuje být pánem světla a upravit si osvětlení dle vašich představ. S přenosnými svítidly HUE GO budete mít světlo vždy při sobě. Vytvářejte nové kombinace barevností světel a obohaťte si příjemné chvíle u vás doma. Philips HUE osvětlení je vybaveno LED žárovkami, které jsou nejenom úspornější, ale zároveň vydrží až 25 000 hodin svícení. Nikdy ovládání světel nebylo jednodušší, stačí jedno kliknutí v aplikaci. HUE systém funguje pomocí funkce Bluetooth nebo prostřednictvím sítě Wi-Fi. Udělejte si jedinečnou atmosféru s přenosnými Philips HUE svítidly.

Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na Philips Hue Přenosná svítidla
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.

Affiliate program