CREE

Stránky výrobce: CREE
 

 

CREE - přední výrobce LED komponent

 

CREE - výrobce LED osvětlení | LEDsviti.cz

 

Inovátor na trhu s LED osvětlením

 

CREE je předním inovátorem a lídrem na trhu v oblasti osvětlovací techniky a LED komponent. Již přes 20 let vyvíjí společnost CREE řadu nových technologií, které převyšují ty tradiční. Její vedoucí postavení je dané používáním inovativních materiálů, především karbidu křemíku, který poskytuje výkon společně s vysokou účinností.

 

LED osvětlení CREE

Žárovka CREE
CREE vede revoluci v oblasti LED osvětlení a činí tak tradiční neúsporné světelné zdroje zastaralými pomocí energeticky úsporných a ekologických řad produktů z oblasti LED svítidel. Jejich první modrá LED dioda byla uvedena na trh již v roce 1989 a jejich současné výrobky nepřetržitě překračují běžné průmyslové standardy pro jas a účinnost. XLamp byly prvními LED diodami, které byly dost jasné na to, aby mohly být použity pro běžné potřeby osvětlení, jako jsou stolní lampy, stropní svítidla nebo veřejné pouliční osvětlení. Kromě toho nabízí CREE také rozsáhlou řadu LED diod s vysokým jasem, které zavádí nové úrovně výkonu pro venkovní obrazovky a dekorativní osvětlení. Společnost CREE rozpoznala obrovský potenciál LED osvětlení a v roce 2008 rozšířila svoje produktové řady o různé typy LED svítidel, jako jsou například stropní svítidla. V dnešní době jsou jsou výrobky ze skupiny svítidel Cree k dispozici pro stavitele i majitele domů po celém světě. Mezi jejich přímé zákazníky patří velké řetězce restaurací i vládní agentury.

Po průkopnickém vývoji a expanzi na trhu s LED osvětlovací technikou pro aplikace ve vnitřních prostorech rozšířila společnost CREE svůj zájem také na oblast venkovního osvětlení. Proto učinila v roce 2011 důležitou akvizici firmy Ruud Lighting, lídra v oblasti venkovního LED osvětlení a přidala díky tomu další rozsáhlé produktové řady. Jako součást této akvizice získala také další významné značky, včetně Ruud Direct, E-conolight, Kramer Lighting, Beta-Kramer a Beta Lighting. V roce 2013 začala společnost CREE také vyrábět a nabízet LED žárovky, které nahrazují klasické 40W a 60W žárovky. Od té doby pokračují v rozšiřování portfolia v této produktové řadě.

Žádné produkty od výrobce CREE nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.