Epistar

Stránky výrobce: Epistar
 

EPISTAR - celosvětový dodavatel LED osvětlení

 

LED výrobce EPISTAR - logo

 

 

První vize v LED osvětlení

V roce 1996, desetiletí předtím, než se polovodičové LED osvětlení stalo všudypřítomnoLED žárovka EPISTARu komoditou a vysoce očekávaným zdrojem osvětlení, založila hrstka vizionářů společnost Epistar. Znalosti z první ruky a rozhled vedli Epistar k tomu, aby se pustil do špičkové výroby a inovativního vývoje v epitaxi, což je orientovaný růst monokrystalických vrstev. Tento technologický proces se využívá při výrobě polovodičových struktur. S rostoucími zkušenostmi a navyšující se kapacitou výroby se Epistar postupem času stal předním světovým dodavatelem LED produktů a dnes spolupracuje s některými nejznámějšími značkami a dodavateli elektroniky po celém světě. Jeho LED diody můžeme najít v obrazovkách mobilních telefonů, notebooků, televizí a ve spoustě dalších zařízení. Epistar je tak schopný aplikovat výhody pevného osvětlení do každodenního života.

 

Zákazník jako klíčový partner

Jedinečná vize, která poháněla Epistar od samého počátku, obsahuje také udržování blízkého vztahu se zákazníky, protože věří, že úzká spolupráce s klienty je rozhodující pro výrobu vysoce kvalitních koncových produktů. Proto považuje své klienty za partnery a zapojuje je také do interních výrobních procesů, jako je například spolupráce na navrhování čipů nebo zdokonalování kontroly kvality. Díky těmto partnerstvím je Epistar schopný pravdivě posoudit různorodé potřeby navazujících podniků i spotřebitelů a navrhovat takové produkty, které co nejlépe splňují jejich požadavky.

LED výrobce EPISTAR - sídlo

Globalizace a komercializace LED osvětlení

Epistar jako jeden z klíčových hráčů pomáhal vést svět a trh do plné komercializace LED osvětlení. Během svého působení získal hned několik významných ocenění za přínos v oblasti rozvoje technologií a za vývoj inovativních produktů v oblasti LED osvětlení.

V dnešní době zaznamenává LED osvětlení rychlý rozkvět a Epistar je vybavený více než kdy dříve, aby se mohl utkat s výzvami a pomáhal rozzářit svět lepším světlem.

Žádné produkty od výrobce Epistar nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.