LED pracovní světla 48V

Získejte optimální osvětlení pro vaše náročné pracovní úkoly s našimi výkonnýmiLED pracovními světly 48V. Tato svítidla jsou navržena pro profesionální použití a poskytují světlo vysoké kvality s nízkou spotřebou energie.

Nestačí vám nižší napětí pracovních LED světel? Naše vlastní světla LEDsviti Vám poskytnou to, co potřebujete! Vysoce intenzivní LED světla 48V jsou vhodná pro použití jako zadní couvací světla či přidavná světla. Výkon 60W. Pro svou robustní konstrukci jsou užitečná i pro pracovní stroje jako jsou bagry, traktory, stroje, jeřáby, ještěrky. Hodí se i pro vnitřní osvětlení k obráběcím strojům, CNC nebo autodílnám. Pokud sháníte rybářská světla, může vám být pracovní světlo 48V dobrým pomocníkem. Využít je můžete i pro exteriérní osvětlení.

 Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED pracovní světla 48V
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.

Affiliate program