Jaké druhy osvětlení na zdi a fasády nabízíme?

Pokud si plánujete koupit LED osvětlení na zeď nebo fasádu, tak jste u nás správně. Nabízíme nástěnná svítidla, která se hodí do interiéru, ale vyberete si u nás i svítidla na zeď vhodná do exteriéru domu nebo budovy. Druhů svítidel, která lze instalovat na zeď, je spousta. Do vnitřních prostorů můžete na zakoupit klasická nástěnná svítidla, nástěnné lampy nebo také moderní designové LED panely. LED panely jsou skvělé především v tom, že je můžete instalovat na strop i na zeď. V chodbách a na schodištích jsou často využívána orientační nebo noční světla s menším výkonem. Ty u nás samozřejmě zakoupíte také. K osvětlení venkovních zdí můžete vybírat ze široké nabídky svítidel vhodných na fasády. Velmi oblíbená a praktická jsou v tomto případě světla se senzory pohybu. Z hlediska bezpečnosti jsou často využívané na zdech budov a rodinných domů LED reflektory s čidlem. Ty budou svítit na cestu nejen vám, ale také odradí nezvané hosty, které by mohlo okolí vašeho domu lákat.

Při výběru nástěnného osvětlení, které se chystáte umístit na zeď, je potřeba zvážit, zda budete vybrané svítidlo zapojovat do zásuvky nebo budete mít na vybraném místě rozvedenou elektřinu. Podle toho vyberte nástěnné svítidlo s přívodním kabelem nebo bez něj. Nástěnná světla s kabelem jsou vhodná zejména tam, kde už nechceme dělat žádné konstrukční úpravy. Nezapomeňte také zvolit vhodnou barvu světla.

Jaký je nejvhodnější výkon LED osvětlení na zdi a fasády?

Pokud si nevíte rady s výběrem výkonu svítidla, tak je nejprve dobré osvětlení rozplánovat na celou plochu interiéru nebo exteriéru. Jak výkonná světla zvolit se odvíjí od celkové plochy místnosti a také od toho, kam chcete svítidlo umístit a jaký má plnit účel. Do běžných místností, jako jsou například ložnice, obývací pokoje a dětské pokoje doporučujeme výkon 2-3W/m2. Pokud chcete umístit osvětlení do kuchyně, tak doporučujeme výkon zvýšit až na 5W/m2. Vždy je potřeba mít při výběru osvětlení na paměti, že čím vyšší je výkon, tím větší jas a spotřebu bude svítidlo mít. Tam, kde potřebujeme světlo tlumenější, například v chodbách či na schodišti, postačí osvětlení nižšího výkonu. Nástěnná svítidla se často umisťují k zrcadlům v koupelnách. Právě zde je potřeba intenzivnější světlo středního nebo vyššího výkonu. Nesmí však příliš oslňovat.

Jakou kvalitu mají naše LED svítidla na zdi a fasády?

Na našem e-shopu zakoupíte pouze kvalitní nástěnná svítidla ověřených výrobců. Už samotná LED technologie je považována za jednu z nejkvalitnějších v oblasti svítidel. LED svítidla mají dlouhou životnost a budou rozjasňovat váš život po dlouhá léta. Průměrná životnost se u LED svítidel pohybuje okolo 50000 hodin svícení. Svítidla, která zakoupíte u nás, mají skvělé systémy chlazení, díky kterým lze předcházet přehřívání.

K čemu vlastně LED osvětlení zdí a fasád slouží?

Nástěnná světla, která se mohou použít kdekoliv ve vašem interiéru, slouží především jako doplňkové osvětlení ke čtení či práci nebo plní úlohu dekoračního osvětlení. Nenechte se však zmást slovíčkem doplňkové, protože i takové osvětlení velmi často hraje důležitou roli při mnoha našich denních činnostech. Nástěnné světlo na zdi u zrcadla využijeme při každodenní hygieně a ženy především při líčení. Lampy na zdech mohou být skvělým osvětlením nad pracovní stůl. V ložnici zase dokáží nástěnná světla nahradit stolní lampy, pokud z nějakého důvodu nelze k posteli umístit noční stolky. V dětských pokojích s dekorativními nástěnnými svítidly dokážete vykouzlit roztomilý design, který se bude líbit každému dítku. K tomu mohou posloužit například naše LED panely ve tvarech číslic a písmen. Velmi populární jsou světla na zeď na chodbách a schodištích. Do exteriéru se perfektně hodí nástěnné lampy nad vchodové dveře nebo nad vjezd garáže. Pokud v tomto případě zvolíte nástěnné světlo s čidlem, budete mít o starost s rozsvícením světel méně.

Kde všude lze osvětlení na zdi nainstalovat?

Nástěnná světla lze instalovat na většinu zdí vašeho domu. Hodí se do ložnice, pracovny i obývacího pokoje. V koupelně často nástěnná svítidla doplňují plochu, kde je umístěno zrcadlo. Umisťují se buď z boku zrcadla nebo nad něj. V kuchyni lze nástěnné svítidlo použít jako alternativu stropního závěsného svítidla nad stůl. Pokud je stůl umístěn u zdi, může nástěnné světlo plnit úlohu lustru. Nástěnné lampy používáme často k pracovním stolům, které jsou rovněž orientované ke zdem. Mohou však plnit i dekorační úlohu a nasvítit například nějaký designový prvek na komodě nebo polici.

V jaké výšce instalovat LED osvětlení na zeď?

Výška umístění nástěnných svítidel se řídí spoustou okolních vlivů. Například umisťujeme-li nástěnné osvětlení k posteli, můžeme se řídit buď výškou od podlahy nebo od nočních stolků. Světla k posteli je ideální umístit do výšky okolo 120-160 centimetrů od podlahy, protože v této výšce se dají pohodlně ovládat. V chodbách je naopak dobré umístit osvětlení o něco výše a blíže ke stropu. Standardně se světla umisťují přibližně 2 metry od podlahy, ale pokud jsou stropy hodně nízké, můžeme nástěnné osvětlení instalovat i do menší výšky. Při montáži nad stůl je třeba dbát tomu, aby bylo světlo stále příjemné pro čtení a pro oči. Není dobré umisťovat svítidlo příliš nízko nad stůl, ale ani příliš vysoko.

Kolik světel ideálně zvolit?

Svítidla nástěnná se v mnoha případech dají použít symetricky. A to například po bočních stranách zrcadla, kde je vhodné zvolit na každou stranu jedno svítidlo. Ve stejném případě to platí u ložnic, kde se nástěnné osvětlení umisťuje nejčastěji nad obě strany postele. Nad jídelní i pracovní stůl postačí klidně i jedno svítidlo s dostatečným a vyhovujícím výkonem i barvou světla. Vestavná a orientační světla do zdí a fasád je dobré rozmisťovat v pravidelných intervalech, a proto jich určitě budete potřebovat více.

Jaké jsou výhody LED osvětlení na zeď?

LED nástěnné osvětlení má spoustu výhod. Jednou z nich je, že svítidla na zeď můžeme nainstalovat v podstatě kamkoliv se nám zlíbí. U některých nástěnných světel si také můžete zvolit směr svícení. Světlo můžete směřovat buď nahoru, nebo dolů. Také existují svítidla variabilní, která svítí do obou směrů zároveň. Nástěnná svítidla mohou sloužit k lepší orientaci v prostoru, ale také společně s centrálním osvětlením podtrhnou vybrané části domu či místnosti. Výhodou nástěnných světel a lamp je také to, že je nemusíme umisťovat na žádný kus nábytku. K umístění nám postačí pouze volné místo na zdi. Pokud zvolíte osvětlení se stmívatelnou funkcí, získáte jednu z dalších výhod, díky které budete moci nastavovat intenzitu světla podle své potřeby. Obrovskou výhodou na chodbách, schodištích a u venkovních světel vám budou nástěnná světla se senzory pohybu. Ty zajistí bezpečný pohyb aniž byste museli ve tmě sahat po vypínači.

Jaké LED osvětlení na zeď je nejprodávanější?

Nejprodávanější LED osvětlení vhodné k instalaci na zeď nebo fasádu najdete jednoduše pomocí tlačítka řadit v kategorii. Po kliknutí se vám rozbalí nabídka, ze které zvolíte nejprodávanější. Celá nabídka se vám poté seřadí podle toho, které produkty kupují zákazníci nejčastěji. Nechte se inspirovat ostatními zákazníky.

Jak najít nejlevnější LED svítidla na zeď?

Nejlevnější svítidla si také jednoduše seřadíte pomocí kouzelného tlačítka řadit, které se nachází nad nabídkou v každé kategorii. Kromě těch nejlevnějších svítidel u nás narazíte také na spoustu světel za akční ceny a dalšího sortimentu. Tyto slevy pro vás neustále upravujeme a měníme. Podívejte se, jestli náhodou není i vaše vybrané svítidlo právě v akci!

Jak udržovat LED osvětlení na zeď?

Nástěnná svítidla nepotřebují žádnou speciální údržbu. Prostě je nainstalujete a svítíte. Jediné doporučení, které vám můžeme dát, je čas od času svítidla otřít od prachu a jiných nečistot.

Jak se osvětlení na zeď instaluje?

Instalace osvětlení na zeď není složitá. Svítidlo pouze přišroubujete ke zdi do předem vyvrtaných otvorů a za vypnutého proudu připojíte správné vodiče. U vestavných svítidel do zdí je to podobně, jen s tím rozdílem, že je potřeba udělat dostatečně veliký otvor podle velikosti svítidla. Pokud si však nejste instalací jisti, přenechte raději tuto práci zkušenému elektrikáři.

Jaké je příslušenství k LED osvětlení na zeď?

U nás zakoupíte svítidla, která jsou již kompletní a připravená k instalaci. Není tedy potřeba pro samotné svítidlo nic extra dokupovat, nemáte-li speciální požadavky nebo přání.

Co je potřeba přikoupit?

Přikoupit si můžete například elektroinstalační materiál, jako jsou kabely, svorkovnice, zdroje nebo stmívače a spoustu dalšího příslušenství.

Jaké lze objednat tvary a barvy LED osvětlení na zeď?

Tvarům a barvám se u nástěnných svítidel meze nekladou. Na našem e-shopu totiž můžete vybírat nástěnná svítidla moderních a jednoduchých tvarů. Hledáte-li však nějaké zajímavější prvky, které budou středem pozornosti, najdete v naší nabídce nástěnné lampy luxusního designu, panely ve tvaru písmen a číslic, ale také například bodová nástěnná světla. Barvy můžete vybírat z těch nejběžněji používaných, jako například černé, bílé, stříbrné či hnědé. Pokud však chcete ve vašem interiéru docílit nápadnějšího vzhledu, pak vybírejte barvy živé a veselejší. Červená, zelená, modrá nebo například žlutá barva svítidla rozzáří každou místnost.

Jakou barvu světla vybrat?

Barva světla se odvíjí především od jeho umístění a také od toho, k jakému účelu budeme světlo používat. Do koupelny k zrcadlu volte určitě jasnější denní až lehce studené barvy. Ty zajistí společně s vhodně zvoleným výkonem jasné neoslnivé světlo, které bude perfektní pro každodenní rituály. Pokud mají svítidla sloužit spíše k dekoračním účelům, můžete klidně zvolit hřejivější tón světla. Ke čtení a práci bude příjemné světlo denní barvy. Do venkovních prostorů zrovna tak.

Jsou LED svítidla úsporná?

S LED osvětlením ušetříte až 90 % energie oproti běžným žárovkám. Díky dlouhé životnosti, která dosahuje až 50000 hodin svícení, uspoříte také náklady za nákup nových žárovek či svítidel.

Proč koupit LED svítidla na zeď na LEDsviti.cz?

Nákupy u nás si zamilujete! Nabízíme výběr ze širokého sortimentu svítidel různých ověřených výrobců. Většinu produktů, které nabízíme, máme k dispozici skladem u nás nebo našich partnerů, takže odpadá zdlouhavé čekání na dodání. Líbit se vám budou také určitě naše akční nabídky, které pro vás neustále připravujeme. Při velkém odběru nabízíme množstevní slevy. Potřebujete s nákupem nebo instalací osvětlení poradit? Nebojte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a rádi vám doporučíme to nejlepší podle vašich přání a představ.

Co jsou IR a RF dálkové ovladače?

IR ovladače pracují na bázi infračerveného záření. Při používání je tak potřeba namířit ovládání přesně směrem k čidlu, které se nachází na svítidlu, stejně jako ovládáte například televizi. Čidlo musí být umístěno na viditelném místě, aby bylo možné osvětlení ovládat. RF ovladače naopak pracují s rádiovým zářením. Díky tomu již není potřeba mít čidlo na viditelném místě, ale můžete jej schovat například do podhledu či do skříňky. S RF ovládáním můžete svítidlo ovládat ze vzdálenosti až 30 metrů.

Co je to PIR a HF čidlo?

Vybírat v naší nabídce můžete také LED osvětlení se senzory pohybu, které se rozsvítí pokaždé, když vejdete do snímaného prostoru . Zakoupit můžete svítidla s PIR i HF čidly. A jaký je mezi nimi rozdíl? PIR čidla fungují na principu infračerveného záření. Jednoduše snímají okolní teplotu a pokud do zorného pole čidla vejde člověk s teplotou vyšší, než je teplota okolí, světlo se rozsvítí. HF senzory fungují na bázi mikrovln. Jsou schopné snímat pohyb i přes sklo nebo jiné tenké stěny. Jejich výběr je tak vhodné zvážit.

Děláme projekty nebo návrhy osvětlení?

Potřebujete rychlý orientační návrh počtu světel a výkonu, který byste měli zakoupit? Obraťte se na nás. Pokud to bude v našich silách, orientační návrh vám vypracujeme ZDARMA! Pokud potřebujete vypracovat přímo světelný projekt, stačí nám zaslat rozměry objektu nebo místnosti, výšku stropu a pokud máte k dispozici, zaslat plány. Náš projektant se bude snažit projekt vypracovat v co nejkratší možné době. Zpravidla bývá čekací doba 1-2 týdny, podle aktuální vytíženosti projektanta.

Nabízíme našim zákazníkům nějaké slevy?

Naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití, při nákupu nad 1000 Kč získáváte automaticky dopravu Zásilkovnou zdarma a nad 5000 Kč také dopravu GLS zdarma. Pro koncové zákazníky máme také množstevní slevy při nákupu nad 10000 Kč. Obchodníkům, elektrikářům i montážním firmám nabízíme individuální velkoobchodní ceny, stačí nás kontaktovat a ceny vám nastavíme.

Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED panely
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě

Černý LED reflektor 20W city s pohybovým čidlem 5000K denní bílá
Akce 3D animace Video
Černý LED reflektor 20W city s pohybovým čidlem 5000K denní bílá
629 Kč
399 Kč / ks
(–37 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 1600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1142 ks)
6434
Černý LED reflektor 50W city s pohybovým čidlem 5000K denní bílá
Akce 3D animace Video
Černý LED reflektor 50W city s pohybovým čidlem 5000K denní bílá
929 Kč
599 Kč / ks
(–36 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 50W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 4100lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1158 ks)
6436
Černý LED reflektor 100W city 5000K denní bílá
Akce 3D animace Video
Černý LED reflektor 100W city 5000K denní bílá
1 279 Kč
1 089 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 100W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 7500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (451 ks)
6734
Kulaté LED svítidlo 24W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 24W NELA denní bílá
879 Kč
699 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1374 ks)
9686
Černý LED reflektor RB 200W SMD denní bílá
3D animace Video
Černý LED reflektor RB 200W SMD denní bílá
1 949 Kč / ks

Výkon LED 200W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 17300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel...

SKLADEM  (10 ks)
6715
Černý LED reflektor 30W city s pohybovým čidlem 5000K denní bílá
Akce 3D animace Video
Černý LED reflektor 30W city s pohybovým čidlem 5000K denní bílá
749 Kč
499 Kč / ks
(–33 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1167 ks)
6435
Černý LED reflektor 10W city s pohybovým čidlem 5000K denní bílá
Akce 3D animace Video
Černý LED reflektor 10W city s pohybovým čidlem 5000K denní bílá
499 Kč
429 Kč / ks
(–14 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1804 ks)
6433
Kulaté LED svítidlo 20W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 20W NELA denní bílá
699 Kč
559 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1046 ks)
9685
Kulaté LED svítidlo 24W NELA 2 s čidlem denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 24W NELA 2 s čidlem denní bílá
1 399 Kč
1 119 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (848 ks)
9704
Černý LED reflektor 20W city 5000K denní bílá
Akce 3D animace Video
Černý LED reflektor 20W city 5000K denní bílá
359 Kč
299 Kč / ks
(–17 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 1600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (3251 ks)
3350
Hranaté LED svítidlo 20W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 20W LUKA denní bílá
729 Kč
589 Kč / ks
(–19 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (445 ks)
9689
Kulaté LED svítidlo 42W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 42W NELA denní bílá
1 599 Kč
1 279 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 42W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (498 ks)
9688
Lucerna 6BM nástěnné světlo venkovní DO patina
Lucerna 6BM nástěnné světlo venkovní DO patina
499 Kč / ks

Značka je Ecolite. Barva těla Zelená. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (332 ks)
9468
Kulaté LED svítidlo 32W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 32W NELA denní bílá
1 249 Kč
999 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 32W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2700lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (750 ks)
9687
Černý LED reflektor 200W FM200W denní bílá
Černý LED reflektor 200W FM200W denní bílá
1 949 Kč / ks

Výkon LED 200W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 19500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel...

SKLADEM  (78 ks)
13655
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 18W denní bílá
3D animace Video
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 18W denní bílá
1 599 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (300 ks)
3157
Hranaté LED svítidlo 42W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 42W LUKA denní bílá
1 599 Kč
1 279 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 42W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (346 ks)
9691
Stropní svítidlo s čidlem bílé, IP44 max 60W
Akce 3D animace
Stropní svítidlo s čidlem bílé, IP44 max 60W
999 Kč
849 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Barva těla Bílá. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (274 ks)
9441
Kulaté LED svítidlo 14W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 14W NELA denní bílá
579 Kč
469 Kč / ks
(–19 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 14W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 980lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (8 ks)
9684
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 18W teplá bílá
3D animace Video
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 18W teplá bílá
1 599 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (254 ks)
3158
Hranaté LED svítidlo 32W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 32W LUKA denní bílá
1 249 Kč
999 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 32W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2700lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (692 ks)
9690
Nástěnné osvětlení LED Arbour venkovní 6W 16460/93/16
Nástěnné osvětlení LED Arbour venkovní 6W 16460/93/16
1 419 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1 ks)
5200
Přisazené LED svítidlo ATLAS 30W PIR denní bílá
Přisazené LED svítidlo ATLAS 30W PIR denní bílá
1 569 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2100lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (301 ks)
13463
LED světlo stropní SMArt R white 12W denní bílá
3D animace Video
LED světlo stropní SMArt R white 12W denní bílá
959 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (301 ks)
3159
LED Bustan IR svítidlo nástěnné venkovní 4,5W 16484/93/P0
LED Bustan IR svítidlo nástěnné venkovní 4,5W 16484/93/P0
2 799 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 1000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
5904
LED světlo stropní SMArt R white 18W teplá bílá
3D animace Video
LED světlo stropní SMArt R white 18W teplá bílá
1 379 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (300 ks)
3162
Přisazené LED svítidlo FLIPW 15W PIR denní bílá
Přisazené LED svítidlo FLIPW 15W PIR denní bílá
999 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 15W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 920lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (280 ks)
13464
LED Herb IR osvětlení venkovní nástěnné se senzorem 6W 17299/47/16
LED Herb IR osvětlení venkovní nástěnné se senzorem 6W 17299/47/16
2 119 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
5217
Nástěnné LED svítidlo RACHEL 80W denní bílá
3D animace
Nástěnné LED svítidlo RACHEL 80W denní bílá
4 819 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 80W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 7200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (63 ks)
6421
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 4500K
2 899 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

Do 1-3 týdnů 
13648
LED Bustan IR svítidlo nástěnné venkovní 4,5W 4000k 16484/93/P3
LED Bustan IR svítidlo nástěnné venkovní 4,5W 4000k 16484/93/P3
2 799 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 1000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1 ks)
5905
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 3000K
3 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (1 ks)
13651
LED vestavné svítidlo 3W LOPEN B IP65 černé Denní bílá
LED vestavné svítidlo 3W LOPEN B IP65 černé Denní bílá
329 Kč / ks

Výkon LED 3W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 270lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (444 ks)
12877
LED černé nástěnné světlo 14W DITA round denní bílá
3D animace Video
LED černé nástěnné světlo 14W DITA round denní bílá
1 329 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 14W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Černá. Světelný tok 1000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (306 ks)
3390
Přisazené LED svítidlo FALCO B 15W PIR denní bílá
Přisazené LED svítidlo FALCO B 15W PIR denní bílá
1 239 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 15W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 1050lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (152 ks)
13460
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 3000K
2 899 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

Do 1-3 týdnů 
13649
LED reflektor 20W s PIR pohybovým čidlem SMD studená bílá
LED reflektor 20W s PIR pohybovým čidlem SMD studená bílá
819 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (301 ks)
13416
LED reflektor 50W s PIR pohybovým čidlem SMD denní bílá
LED reflektor 50W s PIR pohybovým čidlem SMD denní bílá
1 449 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 50W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 5000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (301 ks)
13421
Bílé LED venkovní nástěnné světlo 10W bílé s PIR čidlem olga denní bílá
3D animace
Bílé LED venkovní nástěnné světlo 10W bílé s PIR čidlem olga denní bílá
949 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 850lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (102 ks)
3430
Bílý LED reflektor FW30W 30W Studená bílá
Bílý LED reflektor FW30W 30W Studená bílá
459 Kč / ks

Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (407 ks)
12825
Bílé LED venkovní nástěnné svítidlo 15W s čidlem LORA denní bílá
Bílé LED venkovní nástěnné svítidlo 15W s čidlem LORA denní bílá
839 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 15W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (234 ks)
9709
Černý LED reflektor FB 100W denní bílá
Černý LED reflektor FB 100W denní bílá
579 Kč / ks

Výkon LED 100W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 10000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel...

SKLADEM  (3 ks)
55512512
LED Arbour 4000k svítidlo venkovní sloupek malý 6W 16462/93/P3
LED Arbour 4000k svítidlo venkovní sloupek malý 6W 16462/93/P3
2 599 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
5738
Philips LED světlo venkovní IR 3,5W Calgary teplá bílá 17315/47/16
Video
Philips LED světlo venkovní IR 3,5W Calgary teplá bílá 17315/47/16
1 289 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 3,5W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 320lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých...

Do 1-3 týdnů 
8129
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 12W teplá bílá
3D animace Video
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 12W teplá bílá
1 129 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (301 ks)
3156
Kulaté LED svítidlo 14W NELA 2 s čidlem denní bílá
3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 14W NELA 2 s čidlem denní bílá
899 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 14W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 980lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (751 ks)
12458
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/5cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/5cm IP65 3000K
3 199 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

Do 1-3 týdnů 
13645
Nástěnné LED svítidlo ATLAS 30W denní bílá
Nástěnné LED svítidlo ATLAS 30W denní bílá
1 229 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (301 ks)
13476
LED bílé nástěnné svítidlo 14W DITA OVAL denní bílá
LED bílé nástěnné svítidlo 14W DITA OVAL denní bílá
559 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 14W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (446 ks)
9320
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/5cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/5cm IP65 4500K
1 399 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 19W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 1520lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (2 ks)
13640
Nahoru
Další produkty
218 položek celkem

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS99 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

  • Okružní 2719
  • Česká Lípa, 47001
  • Provozní doba:
  • Po - Pá
  • 8:00 - 16:00
  • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference