Jaké jsou druhy LED nástěnných svítidel?

Nástěnných svítidel je celá řada. Patří mezi nejhojněji využívaná svítidla v domácnostech nebo v jiných prostorech. Každý zná klasická naštěná svítidla v bílé barvě, se kterými se již setkal například v koupelnách nebo kuchyních. U nás naleznete širokou nabídku moderních LED svítidel, která nahradí vaše zastaralá nástěnná svítidla a výrazně sníží spotřebu energie vydané na svícení. Pokud hledáte něco do moderní novostavby nebo bytu, nakoukněte do kategorie moderních svítidel. Jedná se o designově propracovaná svítidla s novodobým vzhledem. Na chodby se hodí svítidla s pohybovým čidlem, která umožní automatické zapnutí a vypnutí v závislosti na tom, zda ve snímaném prostoru dochází k pohybu osob či nikoliv. Dalším typem jsou koupelnová svítidla, která, jak už název napovídá, patří do koupelny a oproti jiným svítidlům mají vyšší krytí proti vlhkosti. V neposlední řadě nabízíme vestavná svítidla do zdi, která umožňují elegantně skrýt svítidlo do zdi, aniž by zabíralo mnoho místa.

Při výběru je rozhodně nutné si nejprve ujasnit, kam budete chtít LED nástěnné svítidlo umístit a k jakým účelům budete svítidlo využívat. Naše nabídka je široká, proto jsme jednotlivé produkty rozdělili do kategorií podle umístění. Při výběru svítidla do koupelny nad zrcadlo vybírejte vždy svítidlo s minimálním krytím IP44 proti prachu a vodě. Takové krytí vám zajistí, že svítidlo bude odolné vlhkosti, což je v koupelně nezbytné. Pokud jde o teplotu světla, tak do koupelen vybírejte spíše denní bílou, ostatní teploty by mohly působit rušivě nebo nevhodně. Na chodby, do kuchyní nebo do obývacích pokojů se hodí naopak teplejší odstíny. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem nového LED nástěnného svítidla, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mail uvedený v patičce eshopu.

Jaký výkon vybrat?

Výběr výkonu závisi na umistění svítidla a také na činnostech, které budete v osvětlovaném prostoru vykonávat. Nejprve si musíme vysvětlit základní pojmy. Výkon je klíčový pro zjištění účinnosti svítidla. Příkon nám říká, jaké množství elektrické energie svítidlo spotřebuje za jednotku času. Čím vyšší je výkon, tím vyšší je svítivost i spotřeba. Výkon i příkon se udává ve wattech. Na našem e-shopu si můžete LED nástěnná svítidla podle příkonu jednoduše filtrovat. Do kuchyní, obývacích pokojů a dalších místností, které vyžadují hodně světla, jsou vhodnější LED nástěnná svítidla s vyššími výkony. Naopak menší výkony jsou vhodné do chodeb, za postel nebo na fasádu domu. Vysoká svítivost je velmi důležitá na místech, kde pracujete. Vybírejte z velkého množství LED nástěnných svítidel na verandy, do kanceláří, vestibulů nebo čekáren.

Jak zaručujeme kvalitu svítidel?

Prodejem LED svítidel se zabýváme již více než 10 let a díky tomu máme mnoho zkušeností. Díky dlouholetému testování LED svítidel vám zaručujeme, že svítidla zakoupená na našem e-shopu nabízejí dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Nekvalitní produkty, které se nám vraceli kvůli nefunkčnosti, jsme z naší nabídky vyřadili. Prodáváme svítidla od spolehlivých výrobců Ecolite, Greenlux, Philips a dalších. Prozkoumejte naší nabídku a vyberte si to pravé LED nástěnné svítidlo na vaši zeď.

K čemu slouží LED nástěnná svítidla?

LED nástěnná svítidla vám poslouží na mnoha místech. Díky své univerzálnosti je můžete umístit téměř na jakoukoliv stěnu v prostoru, který potřebujete osvětlit. Klasická nástěnná svítidla vám osvětlí dům a šero či tma vás v pozdních hodinách už nezastaví. Na chodby nebo před vchodové dveře se hodí LED nástěnné světlo s pohybovým čidlem, které má mnoho výhod. Rozsvítí se při zaznamenání pohybu a když žádný pohyb nezaznamená, tak se vypne, čímž šetří elektrickou energii. Nástěnné lampy nemusí pouze plnit funkci osvětlovací, ale také funkci designovou. Vylepší svým vzhledem celkový dojem z místnosti a vytváří příjemnou atmosféru. Pokud stavíte nové schodiště, zapřemýšlejte, jestli nepřikoupit vestavné osvětlení na schodiště. Na schodech je bezpečnost, kterou zajistíte dostatečným osvětlením, klíčová.

Kde je vhodné umisťovat nástěnná svítidla?

Nástěnná LED svítidla, jak už z názvu vyplývá, patří na stěnu nebo případně do zdi. Zeď je ideálním místem pro umístění svítidel, protože na zdi nezaberou moc místa a osvětlí dokonale prostor kolem. U nás si vyberete osvětlení do každé místnosti. Nabízíme LED nástěnná světla do koupelen, obýváků, chodeb, na ven a téměř kamkoliv budete chtít. Nástěnná svítidla jsou ověřenou klasikou, která vám poslouží dlouhé roky. Kupte si své vlastní svítidlo na toaletu, do pracovny nebo do kanceláře.

Jaké mají LED nástěnná světla výhody?

LED osvětlení je nyní jedním z nejúspornějších a nejekologičtějších zdrojů svícení. LED diody mají extrémně dlouhou životnost. Oproti jiným technologiím je LED technologie konstrukčně jednoduchá a účinná. Osvětlení s LED diodami naběhne okamžitě a nevadí mu časté spínání. Velkou výhodou je také, že se LED světla nepřehřívají, tudíž nemůže dojít k popálení. Nevýhodou může být vyšší pořizovací cena.

Které LED nástěnná svítidla jsou nejprodávanější?

Nejprodávanější LED svítidla najdete jednoduše pomocí tlačítka "Řadit" nad výpisem produktů v každé kategorii. Momentálně jsou nejprodávanější vestavná svítidla a nástěnná svítidla v bílé a stříbrné barvě. Je tomu tak, protože se hodí téměř kamkoliv a tam plní svou funkci. Nejsou moc rušivé a skvěle doplní design interiéru. Nejlepší je vybrat zlatou střední cestu. Drahá svítidla nemusí splnit vaše očekávání a levná svítidla zase mohou být méně kvalitní. Střední třída LED nástěnných svítidel poskytne vše potřebné bez velkých investic. Vybírejte z vestavných svítidel na fasádu, klasických nástěnných svítidel do dílny nebo do sklepa.

Jak se starat o nástěnná svítidla?

Nástěnná svítidla nepotřebují žádnou speciální údržbu. Prostě je nainstalujete a svítíte. Jediné doporučení, které vám můžeme dát, je čas od času svítidla otřít od prachu a jiných nečistot.

Jaké barevné variace nabízíme?

LED nástěnná svítidla nemusí být jenom klasická bílá. Nabízíme i moderní svítidla v elegantních kovových barvách, odstínech šedé či černé. Jejich designové zpracování se různí. Záleží, kam je budete chtít umístit. Do dětského pokoje můžete použít barevná svítidla ve tvaru písmen, která mohou znázorňovat jména vašich ratolestí. Nad postel do ložnice se hodí nástěnná lampička, kterou využijete při čtení. Pokud máte moderní byt nebo novostavbu, tak si můžete sladit interiér či exteriér stejnými svítidly s elegantními tvary. Do koupelny nebo na WC se hodí klasické bílé světlo se zvýšeným krytím proti vlhkosti a prachu. Naleznete tu veškeré tvary a vyberete si ten pravý pro vás. Neváhejte nahlédnout do naší nabídky světel do tělocvičny, hotelu nebo jídelny na LEDsviti.cz.

Která světelná barevnost bude nejideálnější?

Teplota chromatičnosti je to samé jako světelná barevnost nebo barva světla. Udává nám, jakým odstínem bude zvolené světlo svítit. Z naší nabídky si můžete vybrat LED nástěnné lampy s teplotou chromatičnosti od 2700K do 3500K, které budou svítit teplou barvou, podobně jako klasické žárovky. Teplota chromatičnosti v rozmezí od 4000K do 5000K se označuje jako denní bílá, jedná se o neutrální vyvážené světlo. LED nástěnná svítidla s chromatičností od 6000K do 6500K budou svítit chladněji s lehkým podílem modrého světla. Správnou barvu světla si vybírejte podle místa a podle svých požadavků. Do míst, kde relaxujete, doporučujeme teplejší světla. Intenzivnější denní a studená světla budou vhodnější do koupelen a na chodby.

Proč nakoupit právě u LEDsviti.cz?

Na LEDsviti.cz nabízíme přes 5 000 kvalitních produktů. Všechny různé typy svítidel, žárovek a doplňků k nim naleznete na našem e-shopu. Vytvořili jsme 3D animace pro více než 1 500 produktů, díky kterým si můžete svítidlo prohlédnout ze všech úhlů a udělat si tak lepší představu, jak vypadá. Pro naše zákazníky zajišťujeme bezplatné doručení na výdejní místo Zásilkovny při nákupu nad 1 000 Kč nebo kurýrní společností při nákupu nad 5000 Kč. Díky rychlým a spolehlivým službám se spokojenost našich zákazníků pohybuje stabilně okolo 97-98% (zdroj Heureka.cz). Vybírejte z velkého množství produktů a druhý den si je převezměte u vás doma.

Kde jsme již instalovali nebo navrhovali LED nástěnná svítidla?

Nástěnná svítidla jsou po stropních svítidlech nejčastěji instalovaným typem osvětlení. Rozsvítili jsme chodby bytového domu v Českém Krumlově nebo domácnosti v Čavisově či Kamenickém Šenově. Fotky z domů či bytů s našimi svítidly nám dělají vždy radost a proto je publikujeme na našem webu. Navštivte velké množství našich realizovaných zakázek na stránce "Realizace".

Jak fungují LED svítidla?

Většina LED nástěnných svítidel obsahuje zabudované LED diody, některá mohou být případně osazena paticí pro LED žárovku nebo LED zářivku. LED dioda je polovodič, který vyzařuje světlo pomocí P-N přechodu, kterým protéká proud. Tento vynález byl poprvé použit v šedesátých letech minulého století a je stále jednou z nejčastěji používaných světelných technologií. Ve většině případů jsou LED nástěnná svítidla vybavena mnoha diodami, které bezproblémově mohou osvětlit velké prostory. Pro menší prostory se používá zejména méně diod nebo jedna větší. LED světla se nepřehřívají, protože většina elektrické energie je využita k produkci světla a neztrácí se do okolí teplem.

Jak instalovat LED nástěnná svítidla?

Instalace LED nástěnných svítidel se různí podle typu svítidla. Klasická nástěnná svítidla mají většinou připravené otvory pro šrouby, kterými svítidlo upevníte na zeď. Doporučujeme začít tím, že si prostudujete manuál přiložený u svítidla. Před začátkem jakékoliv instalace je důležité vypnout proud. Nejprve odklopte vrchní část svítidla a v místech, kde jsou otvory pro šrouby, si tužkou načrtněte na zeď místa, kde budete vrtat. Odejměte svítidlo a vyvrtejte dírky pro šrouby. Vložte správně velkou hmoždinku a poté přiložte znovu svítidlo. Přívodní kabel protáhněte průchodkou do vnitřní části svítidla. Zkontrolujte umístění vyvrtaných otvorů, zašroubujte šrouby a nyní by vám mělo svítidlo držet na zdi. Propojte správné dráty se zdrojem a nandejte kryt svítidla. Můžete zapnout pojistky a svítit.

Nabízíme nějaké slevy pro zákazníky?

Ptáte se, kde jsou nějaké slevy? My odpovídáme hned několika slevami. Kromě speciálních nabídek a slev na vybrané produkty poskytujeme také dopravu Zásilkovnou zdarma při nákupu nad 1 000 Kč nebo GLS nad 5 000 Kč. Koncovým zákazníkům nabízíme také množstevní slevy při nákupu nad 10 000 Kč. Pokud jste elektrikář, montážní firma nebo distributor, tak při nákupu nám napište tyto údaje do poznámky a my vám po ověření nastavíme velkoobchodní ceny přímo pro vás.

Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED panely
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě

Kulaté LED svítidlo 24W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 24W NELA denní bílá
879 Kč
699 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1244 ks)
9686
Kulaté LED svítidlo 20W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 20W NELA denní bílá
699 Kč
559 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1146 ks)
9685
Hranaté LED svítidlo 20W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 20W LUKA denní bílá
729 Kč
589 Kč / ks
(–19 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (623 ks)
9689
LED noční světlo s pohybovým čidlem 1W
Akce 3D animace Video
LED noční světlo s pohybovým čidlem 1W
359 Kč
302 Kč / ks
(–16 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 90lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (117 ks)
3207
Hranaté LED svítidlo 32W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 32W LUKA denní bílá
1 249 Kč
999 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 32W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2700lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (758 ks)
9690
Kulaté LED svítidlo 32W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 32W NELA denní bílá
1 249 Kč
999 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 32W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2700lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (283 ks)
9687
Kulaté LED svítidlo 42W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 42W NELA denní bílá
1 599 Kč
1 279 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 42W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (656 ks)
9688
Bílé LED vestavné svítidlo DECENTLY IP44 2,5W denní bílá
Bílé LED vestavné svítidlo DECENTLY IP44 2,5W denní bílá
489 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 2,5W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 140lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (137 ks)
13381
Stříbrné stropní a nástěnné LED svítidlo s čidlem 22W denní bílá
Akce 3D animace Video
Stříbrné stropní a nástěnné LED svítidlo s čidlem 22W denní bílá
1 639 Kč
1 299 Kč / ks
(–21 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 22W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (100 ks)
2810
LED stropní osvětlení DAISY 36W denní bílá
Akce
LED stropní osvětlení DAISY 36W denní bílá
1 089 Kč
819 Kč / ks
(–25 %)

Značka je Greenlux. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3750lm. Napětí 230V AC.

SKLADEM  (1009 ks)
10716
Stříbrné stropní a nástěnné LED svítidlo s čidlem 11W denní bílá
Akce 3D animace Video
Stříbrné stropní a nástěnné LED svítidlo s čidlem 11W denní bílá
1 279 Kč
1 089 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 11W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1100lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (326 ks)
2809
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 18W denní bílá
3D animace Video
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 18W denní bílá
1 599 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (301 ks)
3157
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W teplá bílá
Akce 3D animace Video
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W teplá bílá
999 Kč
849 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (188 ks)
2621
LED světlo stropní 48W DAISY LAN-S 48W denní bílá
LED světlo stropní 48W DAISY LAN-S 48W denní bílá
1 499 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (226 ks)
13374
Kulaté LED stropní světlo 12W IP20 denní bílá RSM 106
Kulaté LED stropní světlo 12W IP20 denní bílá RSM 106
419 Kč / ks

Značka je Retlux. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 850lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (12 ks)
12315
Kulaté LED svítidlo 14W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 14W NELA denní bílá
579 Kč
469 Kč / ks
(–19 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 14W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 980lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (28 ks)
9684
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 18W teplá bílá
3D animace Video
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 18W teplá bílá
1 599 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (302 ks)
3158
Stropní svítidlo s čidlem bílé, IP44 max 60W
Akce 3D animace
Stropní svítidlo s čidlem bílé, IP44 max 60W
999 Kč
849 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Barva těla Bílá. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (362 ks)
9441
Hranaté LED svítidlo 42W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 42W LUKA denní bílá
1 599 Kč
1 279 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 42W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (411 ks)
9691
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 45x110mm Index teplá bílá
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 45x110mm Index teplá bílá
499 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 65lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (102 ks)
2569
LED stropní svítidlo 7W denní bílá IP44 s čidlem
Akce
LED stropní svítidlo 7W denní bílá IP44 s čidlem
979 Kč
859 Kč / ks
(–12 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 630lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (28 ks)
9448
LED světlo stropní 20W DAISY LAN-S 20W denní bílá
LED světlo stropní 20W DAISY LAN-S 20W denní bílá
699 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (502 ks)
13370
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W denní bílá
Akce 3D animace Video
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W denní bílá
999 Kč
849 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 820lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (1 ks)
2620
LED světlo stropní SMArt R white 12W denní bílá
3D animace Video
LED světlo stropní SMArt R white 12W denní bílá
959 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (301 ks)
3159
LED světlo stropní LED TAURUS-R white 24W denní bílá
LED světlo stropní LED TAURUS-R white 24W denní bílá
1 729 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (502 ks)
11786
LED světlo stropní SMArt R white 18W teplá bílá
3D animace Video
LED světlo stropní SMArt R white 18W teplá bílá
1 379 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (300 ks)
3162
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 70x170mm Index teplá bílá
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 70x170mm Index teplá bílá
849 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 63lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (101 ks)
2571
Nástěnné LED svítidlo RACHEL 80W denní bílá
3D animace
Nástěnné LED svítidlo RACHEL 80W denní bílá
4 819 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 80W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 7200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (67 ks)
6421
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 4500K
2 899 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (2 ks)
13648
Šedé LED venkovní schodišťové svítidlo 3W s čidlem denní bílá
3D animace
Šedé LED venkovní schodišťové svítidlo 3W s čidlem denní bílá
599 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 3W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 270lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (197 ks)
12005
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 12W teplá bílá
3D animace Video
Bílé LED svítidlo stropní smart s čtverec 12W teplá bílá
1 129 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (300 ks)
3156
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 3000K
3 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (2 ks)
13651
Bílé kruhové stropní a nástěnné LED svítidlo 10W denní bílá
Bílé kruhové stropní a nástěnné LED svítidlo 10W denní bílá
329 Kč / ks

Značka je LEDMED. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (105 ks)
6438
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/5cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/5cm IP65 3000K
3 199 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

Do 1-3 týdnů 
13645
LED vestavné svítidlo TAXI SMD P C/M obdélník denní bílá
LED vestavné svítidlo TAXI SMD P C/M obdélník denní bílá
449 Kč / ks

Značka je Kanlux. Výkon LED 0,6W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 32lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (41 ks)
7543
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 3000K
2 899 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (1 ks)
13649
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/5cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/5cm IP65 4500K
1 399 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 19W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 1520lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (2 ks)
13640
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/9cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/9cm IP65 4500K
1 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 19W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 1520lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (2 ks)
13646
LED světlo stropní LED TAURUS-R Silver 16W denní bílá
LED světlo stropní LED TAURUS-R Silver 16W denní bílá
1 039 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 16W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 1520lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (502 ks)
11785
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/5cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/5cm IP65 4500K
2 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

Do 1-3 týdnů 
13642
Bílé oválné stropní a nástěnné LED svítidlo 5W denní bílá
Bílé oválné stropní a nástěnné LED svítidlo 5W denní bílá
269 Kč / ks

Značka je LEDMED. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (102 ks)
6439
LED stropní svítidlo 7W denní bílá IP44 s čidlem 360°
Akce 3D animace Video
LED stropní svítidlo 7W denní bílá IP44 s čidlem 360°
1 199 Kč
1 049 Kč / ks
(–13 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 630lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (821 ks)
9446
LED vestavné svítidlo TAXI SMD P C/M obdélník teplá bílá
LED vestavné svítidlo TAXI SMD P C/M obdélník teplá bílá
449 Kč / ks

Značka je Kanlux. Výkon LED 0,6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 32lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (24 ks)
7542
LED Macaw 4000k svítidlo venkovní nástěnné černá 3,5W 17302/30/P3
Video
LED Macaw 4000k svítidlo venkovní nástěnné černá 3,5W 17302/30/P3
819 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 3,5W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 270lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (56 ks)
5752
Černý stropní LED panel kruh 48W denní bílá
Video
Černý stropní LED panel kruh 48W denní bílá
2 490 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 4080lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (8 ks)
13041
Ideal lux LED Posta alluminio nástěnné svítidlo 3x5W 009933
Ideal lux LED Posta alluminio nástěnné svítidlo 3x5W 009933
2 469 Kč / ks

Značka je Ideal lux. Výkon LED 15W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 1230lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (5 ks)
4852
LED světlo stropní s pohybovým čidlem LED MANA 20W denní bílá
LED světlo stropní s pohybovým čidlem LED MANA 20W denní bílá
1 379 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Světelný tok 1600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (156 ks)
11775
LED stropní kulaté svítidlo 40W,2600lm,CCT,3000-6500K,IP20,šedá NEST
LED stropní kulaté svítidlo 40W,2600lm,CCT,3000-6500K,IP20,šedá NEST
2 729 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 40W. Chromatičnost světla 3000-6500K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (222 ks)
13752
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 4500K
3 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

Do 1-3 týdnů 
13650
LED světlo stropní LED TAURUS-R white 12W denní bílá
LED světlo stropní LED TAURUS-R white 12W denní bílá
789 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1150lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (500 ks)
11782
Nahoru
Další produkty
170 položek celkem

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS99 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

  • Okružní 2719
  • Česká Lípa, 47001
  • Provozní doba:
  • Po - Pá
  • 8:00 - 16:00
  • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení