Nástěnná svítidla

Jaké jsou druhy LED nástěnných svítidel?

Nástěnných svítidel je celá řada. Patří mezi nejhojněji využívaná svítidla v domácnostech nebo v jiných prostorech. Každý zná klasická naštěná svítidla v bílé barvě, se kterými se již setkal například v koupelnách nebo kuchyních. U nás naleznete širokou nabídku moderních LED svítidel, která nahradí vaše zastaralá nástěnná svítidla a výrazně sníží spotřebu energie vydané na svícení. Pokud hledáte něco do moderní novostavby nebo bytu, nakoukněte do kategorie moderních svítidel. Jedná se o designově propracovaná svítidla s novodobým vzhledem. Na chodby se hodí svítidla s pohybovým čidlem, která umožní automatické zapnutí a vypnutí v závislosti na tom, zda ve snímaném prostoru dochází k pohybu osob či nikoliv. Dalším typem jsou koupelnová svítidla, která, jak už název napovídá, patří do koupelny a oproti jiným svítidlům mají vyšší krytí proti vlhkosti. V neposlední řadě nabízíme vestavná svítidla do zdi, která umožňují elegantně skrýt svítidlo do zdi, aniž by zabíralo mnoho místa.

Při výběru je rozhodně nutné si nejprve ujasnit, kam budete chtít LED nástěnné svítidlo umístit a k jakým účelům budete svítidlo využívat. Naše nabídka je široká, proto jsme jednotlivé produkty rozdělili do kategorií podle umístění. Při výběru svítidla do koupelny nad zrcadlo vybírejte vždy svítidlo s minimálním krytím IP44 proti prachu a vodě. Takové krytí vám zajistí, že svítidlo bude odolné vlhkosti, což je v koupelně nezbytné. Pokud jde o teplotu světla, tak do koupelen vybírejte spíše denní bílou, ostatní teploty by mohly působit rušivě nebo nevhodně. Na chodby, do kuchyní nebo do obývacích pokojů se hodí naopak teplejší odstíny. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem nového LED nástěnného svítidla, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mail uvedený v patičce eshopu.

Jaký výkon vybrat?

Výběr výkonu závisi na umistění svítidla a také na činnostech, které budete v osvětlovaném prostoru vykonávat. Nejprve si musíme vysvětlit základní pojmy. Výkon je klíčový pro zjištění účinnosti svítidla. Příkon nám říká, jaké množství elektrické energie svítidlo spotřebuje za jednotku času. Čím vyšší je výkon, tím vyšší je svítivost i spotřeba. Výkon i příkon se udává ve wattech. Na našem e-shopu si můžete LED nástěnná svítidla podle příkonu jednoduše filtrovat. Do kuchyní, obývacích pokojů a dalších místností, které vyžadují hodně světla, jsou vhodnější LED nástěnná svítidla s vyššími výkony. Naopak menší výkony jsou vhodné do chodeb, za postel nebo na fasádu domu. Vysoká svítivost je velmi důležitá na místech, kde pracujete. Vybírejte z velkého množství LED nástěnných svítidel na verandy, do kanceláří, vestibulů nebo čekáren.

Jak zaručujeme kvalitu svítidel?

Prodejem LED svítidel se zabýváme již více než 10 let a díky tomu máme mnoho zkušeností. Díky dlouholetému testování LED svítidel vám zaručujeme, že svítidla zakoupená na našem e-shopu nabízejí dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Nekvalitní produkty, které se nám vraceli kvůli nefunkčnosti, jsme z naší nabídky vyřadili. Prodáváme svítidla od spolehlivých výrobců Ecolite, Greenlux, Philips a dalších. Prozkoumejte naší nabídku a vyberte si to pravé LED nástěnné svítidlo na vaši zeď.

K čemu slouží LED nástěnná svítidla?

LED nástěnná svítidla vám poslouží na mnoha místech. Díky své univerzálnosti je můžete umístit téměř na jakoukoliv stěnu v prostoru, který potřebujete osvětlit. Klasická nástěnná svítidla vám osvětlí dům a šero či tma vás v pozdních hodinách už nezastaví. Na chodby nebo před vchodové dveře se hodí LED nástěnné světlo s pohybovým čidlem, které má mnoho výhod. Rozsvítí se při zaznamenání pohybu a když žádný pohyb nezaznamená, tak se vypne, čímž šetří elektrickou energii. Nástěnné lampy nemusí pouze plnit funkci osvětlovací, ale také funkci designovou. Vylepší svým vzhledem celkový dojem z místnosti a vytváří příjemnou atmosféru. Pokud stavíte nové schodiště, zapřemýšlejte, jestli nepřikoupit vestavné osvětlení na schodiště. Na schodech je bezpečnost, kterou zajistíte dostatečným osvětlením, klíčová.

Kde je vhodné umisťovat nástěnná svítidla?

Nástěnná LED svítidla, jak už z názvu vyplývá, patří na stěnu nebo případně do zdi. Zeď je ideálním místem pro umístění svítidel, protože na zdi nezaberou moc místa a osvětlí dokonale prostor kolem. U nás si vyberete osvětlení do každé místnosti. Nabízíme LED nástěnná světla do koupelen, obýváků, chodeb, na ven a téměř kamkoliv budete chtít. Nástěnná svítidla jsou ověřenou klasikou, která vám poslouží dlouhé roky. Kupte si své vlastní svítidlo na toaletu, do pracovny nebo do kanceláře.

Jaké mají LED nástěnná světla výhody?

LED osvětlení je nyní jedním z nejúspornějších a nejekologičtějších zdrojů svícení. LED diody mají extrémně dlouhou životnost. Oproti jiným technologiím je LED technologie konstrukčně jednoduchá a účinná. Osvětlení s LED diodami naběhne okamžitě a nevadí mu časté spínání. Velkou výhodou je také, že se LED světla nepřehřívají, tudíž nemůže dojít k popálení. Nevýhodou může být vyšší pořizovací cena.

Které LED nástěnná svítidla jsou nejprodávanější?

Nejprodávanější LED svítidla najdete jednoduše pomocí tlačítka "Řadit" nad výpisem produktů v každé kategorii. Momentálně jsou nejprodávanější vestavná svítidla a nástěnná svítidla v bílé a stříbrné barvě. Je tomu tak, protože se hodí téměř kamkoliv a tam plní svou funkci. Nejsou moc rušivé a skvěle doplní design interiéru. Nejlepší je vybrat zlatou střední cestu. Drahá svítidla nemusí splnit vaše očekávání a levná svítidla zase mohou být méně kvalitní. Střední třída LED nástěnných svítidel poskytne vše potřebné bez velkých investic. Vybírejte z vestavných svítidel na fasádu, klasických nástěnných svítidel do dílny nebo do sklepa.

Jak se starat o nástěnná svítidla?

Nástěnná svítidla nepotřebují žádnou speciální údržbu. Prostě je nainstalujete a svítíte. Jediné doporučení, které vám můžeme dát, je čas od času svítidla otřít od prachu a jiných nečistot.

Jaké barevné variace nabízíme?

LED nástěnná svítidla nemusí být jenom klasická bílá. Nabízíme i moderní svítidla v elegantních kovových barvách, odstínech šedé či černé. Jejich designové zpracování se různí. Záleží, kam je budete chtít umístit. Do dětského pokoje můžete použít barevná svítidla ve tvaru písmen, která mohou znázorňovat jména vašich ratolestí. Nad postel do ložnice se hodí nástěnná lampička, kterou využijete při čtení. Pokud máte moderní byt nebo novostavbu, tak si můžete sladit interiér či exteriér stejnými svítidly s elegantními tvary. Do koupelny nebo na WC se hodí klasické bílé světlo se zvýšeným krytím proti vlhkosti a prachu. Naleznete tu veškeré tvary a vyberete si ten pravý pro vás. Neváhejte nahlédnout do naší nabídky světel do tělocvičny, hotelu nebo jídelny na LEDsviti.cz.

Která světelná barevnost bude nejideálnější?

Teplota chromatičnosti je to samé jako světelná barevnost nebo barva světla. Udává nám, jakým odstínem bude zvolené světlo svítit. Z naší nabídky si můžete vybrat LED nástěnné lampy s teplotou chromatičnosti od 2700K do 3500K, které budou svítit teplou barvou, podobně jako klasické žárovky. Teplota chromatičnosti v rozmezí od 4000K do 5000K se označuje jako denní bílá, jedná se o neutrální vyvážené světlo. LED nástěnná svítidla s chromatičností od 6000K do 6500K budou svítit chladněji s lehkým podílem modrého světla. Správnou barvu světla si vybírejte podle místa a podle svých požadavků. Do míst, kde relaxujete, doporučujeme teplejší světla. Intenzivnější denní a studená světla budou vhodnější do koupelen a na chodby.

Proč nakoupit právě u LEDsviti.cz?

Na LEDsviti.cz nabízíme přes 5 000 kvalitních produktů. Všechny různé typy svítidel, žárovek a doplňků k nim naleznete na našem e-shopu. Vytvořili jsme 3D animace pro více než 1 500 produktů, díky kterým si můžete svítidlo prohlédnout ze všech úhlů a udělat si tak lepší představu, jak vypadá. Pro naše zákazníky zajišťujeme bezplatné doručení na výdejní místo Zásilkovny při nákupu nad 1 000 Kč nebo kurýrní společností při nákupu nad 5000 Kč. Díky rychlým a spolehlivým službám se spokojenost našich zákazníků pohybuje stabilně okolo 97-98% (zdroj Heureka.cz). Vybírejte z velkého množství produktů a druhý den si je převezměte u vás doma.

Kde jsme již instalovali nebo navrhovali LED nástěnná svítidla?

Nástěnná svítidla jsou po stropních svítidlech nejčastěji instalovaným typem osvětlení. Rozsvítili jsme chodby bytového domu v Českém Krumlově nebo domácnosti v Čavisově či Kamenickém Šenově. Fotky z domů či bytů s našimi svítidly nám dělají vždy radost a proto je publikujeme na našem webu. Navštivte velké množství našich realizovaných zakázek na stránce "Realizace".

Jak fungují LED svítidla?

Většina LED nástěnných svítidel obsahuje zabudované LED diody, některá mohou být případně osazena paticí pro LED žárovku nebo LED zářivku. LED dioda je polovodič, který vyzařuje světlo pomocí P-N přechodu, kterým protéká proud. Tento vynález byl poprvé použit v šedesátých letech minulého století a je stále jednou z nejčastěji používaných světelných technologií. Ve většině případů jsou LED nástěnná svítidla vybavena mnoha diodami, které bezproblémově mohou osvětlit velké prostory. Pro menší prostory se používá zejména méně diod nebo jedna větší. LED světla se nepřehřívají, protože většina elektrické energie je využita k produkci světla a neztrácí se do okolí teplem.

Jak instalovat LED nástěnná svítidla?

Instalace LED nástěnných svítidel se různí podle typu svítidla. Klasická nástěnná svítidla mají většinou připravené otvory pro šrouby, kterými svítidlo upevníte na zeď. Doporučujeme začít tím, že si prostudujete manuál přiložený u svítidla. Před začátkem jakékoliv instalace je důležité vypnout proud. Nejprve odklopte vrchní část svítidla a v místech, kde jsou otvory pro šrouby, si tužkou načrtněte na zeď místa, kde budete vrtat. Odejměte svítidlo a vyvrtejte dírky pro šrouby. Vložte správně velkou hmoždinku a poté přiložte znovu svítidlo. Přívodní kabel protáhněte průchodkou do vnitřní části svítidla. Zkontrolujte umístění vyvrtaných otvorů, zašroubujte šrouby a nyní by vám mělo svítidlo držet na zdi. Propojte správné dráty se zdrojem a nandejte kryt svítidla. Můžete zapnout pojistky a svítit.

Nabízíme nějaké slevy pro zákazníky?

Ptáte se, kde jsou nějaké slevy? My odpovídáme hned několika slevami. Kromě speciálních nabídek a slev na vybrané produkty poskytujeme také dopravu Zásilkovnou zdarma při nákupu nad 1 000 Kč nebo GLS nad 5 000 Kč. Koncovým zákazníkům nabízíme také množstevní slevy při nákupu nad 10 000 Kč. Pokud jste elektrikář, montážní firma nebo distributor, tak při nákupu nám napište tyto údaje do poznámky a my vám po ověření nastavíme velkoobchodní ceny přímo pro vás.

Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED panely
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě

Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 4500K
3 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (9 ks)
13650
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W denní bílá
Akce 3D animace Video
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W denní bílá
999 Kč
849 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 820lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (7 ks)
2620
Stříbrný LED panel s rámečkem 300x1200mm 45W denní bílá
Akce Video
Stříbrný LED panel s rámečkem 300x1200mm 45W denní bílá
2 769 Kč
2 589 Kč / ks
(–7 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 3800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (9 ks)
2878
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/5cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/5cm IP65 3000K
3 199 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (9 ks)
13645
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 3000K
2 899 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (3 ks)
13649
Stmívatelné stropní LED svítidlo REST 80W s ovladačem MULTICOLOR
Video
Stmívatelné stropní LED svítidlo REST 80W s ovladačem MULTICOLOR
3 379 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 80W. Chromatičnost světla 2700-6500K. Barva těla Bílá. Světelný tok 5600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (968 ks)
12459
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/5cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/5cm IP65 4500K
2 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (1 ks)
13642
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/5cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/5cm IP65 4500K
3 199 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (10 ks)
13644
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 45W 150cm/9cm IP65 3000K
3 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (7 ks)
13651
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/9cm IP65 4500K
2 899 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (6 ks)
13648
Kulaté LED svítidlo 24W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 24W NELA denní bílá
879 Kč
709 Kč / ks
(–19 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (254 ks)
9686
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/9cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/9cm IP65 4500K
1 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 19W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 1520lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

Do 1-3 týdnů 
13646
Stříbrný LED panel s rámečkem 600x1200mm 75W denní bílá
3D animace
Stříbrný LED panel s rámečkem 600x1200mm 75W denní bílá
6 029 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 75W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 6600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (35 ks)
2881
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/5cm IP65 4500K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/5cm IP65 4500K
1 399 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 19W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Černá. Světelný tok 1520lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (3 ks)
13640
Stříbrný LED panel s rámečkem 600x600mm 45W denní bílá 5000lm
Akce 3D animace Video
Stříbrný LED panel s rámečkem 600x600mm 45W denní bílá 5000lm
2 239 Kč
1 719 Kč / ks
(–23 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 5000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (290 ks)
2444
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/5cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 30W 100cm/5cm IP65 3000K
2 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 30W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (10 ks)
13643
Kulaté LED svítidlo 20W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 20W NELA denní bílá
699 Kč
559 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1068 ks)
9685
LED světlo stropní 48W DAISY LAN-S 48W denní bílá
LED světlo stropní 48W DAISY LAN-S 48W denní bílá
1 499 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (206 ks)
13374
Kulaté LED svítidlo 14W NELA 2 s čidlem denní bílá
3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 14W NELA 2 s čidlem denní bílá
909 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 14W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 980lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (52 ks)
12458
Stmívatelné LED stropní svítidlo ARTE 102W s ovladačem MULTICOLOR 3D
Akce 3D animace Video
Stmívatelné LED stropní svítidlo ARTE 102W s ovladačem MULTICOLOR 3D
3 379 Kč
2 879 Kč / ks
(–15 %)

Stmívatelné LED stropní svítidlo ARTE 102W s ovladačem MULTICOLOR 3D

SKLADEM  (442 ks)
9701
Bílý LED panel s rámečkem 600x600mm 45W denní bílá
Akce 3D animace Video
Bílý LED panel s rámečkem 600x600mm 45W denní bílá
2 189 Kč
1 889 Kč / ks
(–14 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 5000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (5 ks)
6404
Kulaté LED svítidlo 42W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 42W NELA denní bílá
1 609 Kč
1 289 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 42W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (404 ks)
9688
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/5cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/5cm IP65 3000K
1 399 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 19W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 1520lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (3 ks)
13641
Stmívatelný stříbrný LED panel s rámečkem 600x1200mm 72W denní bílá
3D animace
Stmívatelný stříbrný LED panel s rámečkem 600x1200mm 72W denní bílá
5 679 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 72W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 6660lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

Do 1-3 týdnů 
2276
Kulaté LED svítidlo 32W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 32W NELA denní bílá
1 249 Kč
999 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 32W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2700lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (465 ks)
9687
Stříbrné stropní a nástěnné LED svítidlo s čidlem 11W denní bílá
Akce 3D animace Video
Stříbrné stropní a nástěnné LED svítidlo s čidlem 11W denní bílá
1 279 Kč
1 089 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 11W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1100lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (356 ks)
2809
Stmívatelné LED stropní svítidlo ASTRO 70W s ovladačem MULTICOLOR
3D animace
Stmívatelné LED stropní svítidlo ASTRO 70W s ovladačem MULTICOLOR
3 379 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 70W. Chromatičnost světla 2700-6500K. Barva těla Bílá. Světelný tok 4860lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (621 ks)
12462
Kulaté LED svítidlo 24W NELA 2 s čidlem denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 24W NELA 2 s čidlem denní bílá
1 399 Kč
1 119 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (202 ks)
9704
Stmívatelný bílý LED panel s rámečkem 300x1200mm 48W teplá bílá
Stmívatelný bílý LED panel s rámečkem 300x1200mm 48W teplá bílá
3 159 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 4080lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (2 ks)
2830
Kulaté LED svítidlo 14W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 14W NELA denní bílá
579 Kč
469 Kč / ks
(–19 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 14W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 980lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1631 ks)
9684
LED světlo stropní 20W DAISY LAN-S 20W denní bílá
LED světlo stropní 20W DAISY LAN-S 20W denní bílá
699 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (333 ks)
13370
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/9cm IP65 3000K
Černé LED moderní nástěnné svítidlo strip 19W 60cm/9cm IP65 3000K
1 599 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 19W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 1520lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (9 ks)
13647
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W teplá bílá
Akce 3D animace Video
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W teplá bílá
999 Kč
849 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (162 ks)
2621
Kulaté LED svítidlo 18W MOVA 2 denní bílá s čidlem
Kulaté LED svítidlo 18W MOVA 2 denní bílá s čidlem
1 299 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1550lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (3 ks)
9711
Stmívatelný stříbrný LED panel s rámečkem RGB 300x300 mm 13W
Akce 3D animace
Stmívatelný stříbrný LED panel s rámečkem RGB 300x300 mm 13W
1 799 Kč
1 769 Kč / ks
(–2 %)

Značka je LEDsviti. Výkon LED 13W. Chromatičnost světla RGB. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 975lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (11 ks)
2261
LED stropní osvětlení DAISY 36W denní bílá
Akce
LED stropní osvětlení DAISY 36W denní bílá
1 089 Kč
819 Kč / ks
(–25 %)

Značka je Greenlux. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3750lm. Napětí 230V AC.

SKLADEM  (4 ks)
10716
Stmívatelné LED stropní svítidlo MODERNA 210W s ovladačem MULTICOLOR
Akce Video
Stmívatelné LED stropní svítidlo MODERNA 210W s ovladačem MULTICOLOR
4 109 Kč
3 499 Kč / ks
(–15 %)

Stmívatelné LED stropní svítidlo MODERNA 210W s ovladačem MULTICOLOR

SKLADEM  (753 ks)
9700
Stříbrné stropní a nástěnné LED svítidlo s čidlem 22W denní bílá
Akce 3D animace Video
Stříbrné stropní a nástěnné LED svítidlo s čidlem 22W denní bílá
1 639 Kč
1 299 Kč / ks
(–21 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 22W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
2810
Stmívatelné LED stropní svítidlo VELA 60W s ovladačem MULTICOLOR
Akce 3D animace Video
Stmívatelné LED stropní svítidlo VELA 60W s ovladačem MULTICOLOR
3 019 Kč
2 569 Kč / ks
(–15 %)

Stmívatelné LED stropní svítidlo VELA 60W s ovladačem MULTICOLOR

SKLADEM  (495 ks)
9771
Kulaté LED stropní světlo 12W IP20 denní bílá RSM 106
Kulaté LED stropní světlo 12W IP20 denní bílá RSM 106
529 Kč / ks

Značka je Retlux. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 850lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (16 ks)
12315
Bílý LED panel 600x600 s rámečkem ILLY 36W denní bílá
Bílý LED panel 600x600 s rámečkem ILLY 36W denní bílá
2 109 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (289 ks)
13466
Stmívatelné LED stropní svítidlo ORION 60W s ovladačem MULTICOLOR
Akce 3D animace Video
Stmívatelné LED stropní svítidlo ORION 60W s ovladačem MULTICOLOR
3 379 Kč
2 879 Kč / ks
(–15 %)

Stmívatelné LED stropní svítidlo ORION 60W s ovladačem MULTICOLOR

Do 1-3 týdnů 
9713
Hranaté LED svítidlo 42W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 42W LUKA denní bílá
1 609 Kč
1 289 Kč / ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 42W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (265 ks)
9691
Stmívatelné LED stropní svítidlo DRAGO 80W s ovladačem MULTICOLOR
Akce Video
Stmívatelné LED stropní svítidlo DRAGO 80W s ovladačem MULTICOLOR
3 499 Kč
2 979 Kč / ks
(–15 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 80W. Chromatičnost světla 2700-6500K. Barva těla Bílá. Světelný tok 5480lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (488 ks)
9712
Hranaté LED svítidlo 20W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 20W LUKA denní bílá
729 Kč
589 Kč / ks
(–19 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (517 ks)
9689
LED světlo stropní SMArt S white 12W denní bílá
3D animace Video
LED světlo stropní SMArt S white 12W denní bílá
979 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (302 ks)
3155
Stmívatelné LED stropní svítidlo LENA 60W s ovladačem MULTICOLOR
Stmívatelné LED stropní svítidlo LENA 60W s ovladačem MULTICOLOR
3 019 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 60W. Barva těla Hnědá. Světelný tok 4000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (308 ks)
13738
LED stropní svítidlo 100W multicolor IP20 ORION
LED stropní svítidlo 100W multicolor IP20 ORION
3 379 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 100W. Chromatičnost světla 3000-6500K. Barva těla Bílá. Světelný tok 4980lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (927 ks)
13760
Stmívatelné LED stropní svítidlo GALAXY 70W s ovladačem MULTICOLOR
3D animace Video
Stmívatelné LED stropní svítidlo GALAXY 70W s ovladačem MULTICOLOR
3 019 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 70W. Chromatičnost světla 2700-6500K. Barva těla Šedá. Světelný tok 4900lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (578 ks)
12461
Stmívatelný stříbrný LED panel s rámečkem 300x300mm 18W denní bílá
Akce 3D animace Video
Stmívatelný stříbrný LED panel s rámečkem 300x300mm 18W denní bílá
1 719 Kč
1 619 Kč / ks
(–6 %)

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 1665lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (5 ks)
2270
Nahoru
Další produkty
652 položek celkem

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS99 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

  • Okružní 2719
  • Česká Lípa, 47001
  • Provozní doba:
  • Po - Pá
  • 8:00 - 16:00
  • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference