LED zářivky / trubice

Jaké existují typy LED zářivek?

Nejznámějším typem jsou zářivky T8 s paticí G13. Tyto zářivky jsou vyráběny již velmi dlouho a určitě jste se s nimi někdy ve svém životě již setkali. Většinou mívají průměr okolo 26-28mm a rozteč konektorů na boční straně je 13mm. Nejprodávější jsou LED zářivky T8 v délkách 60cm, 120cm a 150cm. Druhým méně běžným typem jsou zářivky T5 s paticí G5. Poznáte je podle toho, že jsou mnohem tenčí, jejich průměr je pouhých 16mm. Jejich použití není tak časté, setkat se s nimi můžete například v některých typech kuchyňských nebo koupelnových svítidel. LED zářivky T5 nabízíme v různých délkách od 288mm do 1449mm. Speciálním typem jsou inteligentní zářivky, které obsahují mikrovlnné čidlo pohybu. Svítí trvale na 10% intenzity a při zaznamenání pohybu se rozsvítí plnou intenzitou. Hodí se například na chodby nebo do veřejných garáží, kde potřebujete stále udržovat alespoň minimální úroveň osvětlení. Stmívatelné trubice zase umožňují plynule regulovat intenzitu světla podle vašich představ. V našem sortimentu naleznete i zářivková tělesa, do kterých můžete tyto zářivky umístit. Vybírejte z různých druhů zářivek do obchodních i průmyslových prostor, skladů, obchodů nebo pracovny.

Při výběru nových zářivek je nejprve důležité změřit, jakou délku LED zářivky budete potřebovat. Po naměření rozměrů byste měli zjistit správný typ patice. Nejčastěji se můžete setkat s paticemi G13 a G5. LED zářivky T8 s paticí G13 najdou své využití ve většině prostor - v domácnostech, dílnách, garážích, kancelářích, školních třídách, skladech i výrobních halách. LED zářivky T5 s paticí G5 můžete najít v některých typech svítidel. Dalšími důležitými parametry, které by neměly uniknout vaší pozornosti, jsou teplota chromatičnosti, která udává odstín a vyzařovací úhel, který určuje rozptyl vyzařovaného světla. Dříve hojně využívané fluorescenční zářivky měly vyzařovací úhel 360 stupňů, což nebylo příliš výhodné, protože velká část světla mířila nahoru do svítidla, odkud se následně odrážela zpět. Oproti tomu LED zářivky vyzařují světlo přímo, proto nedochází ke ztrátám a LED zářivka s menším světelným tokem dokáže plnohodnotně nahradit klasické zářivky, které mají světelný tok až o 30% vyšší.

Jaký výkon LED zářivek zvolit?

LED zářivky mají velkou svítivost, proto jsou vhodné k osvětlení velkých i malých místností. Pokud nahrazujete původní zářivky nebo hledáte nové LED zářivky do stávajícího tělesa, bude váš výběr omezený typem i délkou. Přesto však můžete stále vybírat LED zářivky různých výrobců, které se mohou lišit svým výkonem i efektivitou. Raději než výkonem se řiďte světelným tokem, který udává skutečné množství světla, které světelný zdroj produkuje. Zde mohou být velké rozdíly, levnější zářivky používají většinou LED čipy s nižší účinností, při stejném výkonu tak mohou mít světelný tok výrazně nižší. Pro osvětlení stejného prostoru byste takových zářivek potřebovali více a to, co můžete nyní ušetřit na jejich pořízení, můžete následně několikanásobně zaplatit na spotřebě.

Jak poznat kvalitní LED zářivku?

Vybrat kvalitní LED zářivku může být složité, navíc když všechny vypadají na první pohled velmi podobně. Pokud hledáte zářivku do garáže nebo do sklepa, kde ji budete používat vyjímečně a pouze po dobu několika hodin, můžete sáhnout po kterékoliv variantě a neuděláte chybu. Naopak do náročnějších provozů, kde budou zářivky svítit po většinu dne, doporučujeme vybírat LED zářivky s hliníkovou základnou, která zajistí dostatečný odvod tepla. Všechny LED zářivky v našem sortimentu pocházejí od ověřených výrobců, obsahují kvalitní komponenty a nabízejí dlouhou životnost od 15000 hodin až do 50000 hodin.

Kde využít LED zářivky?

V dnešní době jsou LED zářivky hojně využívány pro osvětlení chodeb, kanceláří, školních tříd, pracovišt, ale nemusí patřit pouze na tato místa. Moderní LED zářivky můžete umístit i do kuchyní či do obývacích pokojů. Pod spodní skříňky v kuchyni nebo pod linku můžete vložit lineární zářivku, která nebude vůbec vidět, ale svítit bude intenzivně. Jak už jsme psali na začátku, LED zářivky se skvěle hodí i do interiérů vašeho bytu, například do ložnice nebo do pracovny. Velmi oblíbené jsou zářivky mezi chovateli zvířat. Umisťujte zářivky do stájí, do terárií nebo nad akvária.

Jaké výhody a nevýhody mají LED zářivky?

LED zářivky byly vynalezeny jako náhrada za starší technologie trubic. Tepelná ztráta u LED svítidel tvoří pouhých 10 % a zbylá energie jde všechna do svícení, díky tomu jsou mnohem efektivnější. Podle našeho průzkumu díky LED zářivkám ušetříte až 70% energie a uspoříte spoustu peněz. Vzhledově se LED zářivky neliší od klasických trubic. Životnost je jednou z mnoha dalších výhod LED zářivek, při správném použití vydrží až 50000 hodin svícení. Nevýhod zářivky mnoho nemají. Asi tou největší je vyšší pořizovací cena. V delším časovém úseku se však stávají mnohem levnější oproti klasickým trubicím. Jsou vhodnou alternativou k zastaralým technologiím. Nabízí instantní náběh světla do plného výkonu, až 70% úsporu energie a jsou ekologické. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme pro vás vybrali kvalitní produkty a nabízíme ty nejspolehlivější LED svítidla a zářivky. V kategoriích pro vás řadíme na první místa nejoblíbenější produkty v nabídce. Vy tak nemusíte zdlouhavě hledat. Prozkoumejte zářivky do továren, tělocvičen, do muzeí nebo do čerpacích stanic u nás v e-shopu LEDsviti.cz.

Jak vybrat správnou LED zářivku?

Tápete při výběru nové LED zářivky? Nevadí, s výběrem vám rádi pomůžeme. Základním údajem, na který se zaměřte, je typ trubice. Nejčastější dva typy LED trubic jsou T5 s paticí G5 a T8 s paticí G13. T8 je širší než T5. Důležité je vybrat správnou délku trubice, v e-shopu nabízíme široké množství rozměrů. Nejčastější jsou 60 cm, 120 cm a 150 cm. Nejdůležitější údaje jste již zjistili, teď už jenom vybrat výkon a teplotu světla. Jak vybrat vhodný výkon LED zářivky se můžete podívat v článku Který výkon zářivky bude pro vás nejvhodnější?. Teplota vyzařovaného světla se vybírá podle místnosti. Do obývacích pokojů vybírejte teplou bílou, do chodeb a do prodejen denní bílou a do dílen, autoservisů či sklepa studenou bílou.

Jak se starat o LED zářivky?

LED je moderní technologie, která umožňuje svítit ekonomicky a ekologicky. V nabídce pro vás máme velké množství různých druhů LED zářivek, zářivkových svítidel a těles, díky kterým si budete moct nasvítit každý kout v kanceláři, domě nebo bytu. Díky vysoké efektivitě využívají LED svítidla až 90% elektrické energie na produkci světla a pouze 10% energie jde do tepla. Při správném použití vydrží svítit až 50 000 hodin. Právě proto jsou tělesa s LED zářivkami bezúdržbová a nemusíte se o ně po instalaci téměř starat. Stačí jednou za rok oprášit a tím jejich údržba končí.

Jak se vyměňují LED zářivky?

V dnešní době existují 3 typy zářivkových těles, do kterých můžete LED zářivky instalovat. Jedná se o LED zářivková tělesa, klasická trubicová tělesa s tlumivkou a startérem nebo trubicová tělesa s elektronickým předřadníkem. Nejideálnější volbou jsou samozřejmě LED zářivková tělesa, která jsou přizpůsobena pro funkci s LED zářivkami a není je potřeba nijak upravovat. Tělesa s tlumivkou a startérem nebo s elektronickým předřadníkem je většinou pro správnou funkci nutné před instalací LED zářivek provést úpravu elektroinstalace. Nejprve si vysvětlíme instalaci zářivek do LED zářivkového tělesa. První je vždy důležité odpojit těleso od proudu a poté až pokračovat. Dalším krokem bude odebrání krytu a nasazení LED zářivky. Trubici lehce pootočte, aby zapadla do prostoru a vraťte zpět kryt. Můžete zapnout elektřinu a svítit! Dalším typem je klasické trubicové těleso s tlumivkou a startérem. U těchto těles musíme vyměnit startér za vhodnou náhradu určenou pro LED a zkontrolovat zapojení kabelů. Nejprve odpojte proud a odeberte kryt. Třetím a posledním typem je těleso s elektronickým předřadníkem. Zde je potřeba provést úpravu zapojení a kabeláže, která spočívá ve vyřazení elektronického předřadníku z okruhu a připojení vodičů přímo na patici.

Jakou barevnou teplotu světla vybrat?

Teplota chromatičnosti je ukazatel, který nám říká, jakou teplotu bude mít vyzařované světlo. Jednotkou teploty chromatičnosti je kelvin (K). Obecně se dá říct, že čím vyšší je tato hodnota, tím bude světlo studenější. Pokud vybíráte LED zářivky do míst, kde budete relaxovat, jako například do obývacího pokoje nebo do ložnice, tak vyberte hodnotu chromatičnosti v rozmezí od 3000K do 4000K. Takové světlo má odstín do žluté až oranžové a vytváří příjemnou uvolněnou atmosféru. Světla s neutrální denní bílou se hodí do chodby, kuchyně či koupelny. Chromatičnost bývá okolo 4000K až 5000K. Vyšší teplota chromatičnosti nad 5000K je vhodná do míst, kde pracujete, potřebujete se soustředit a podávat maximální výkony, jako jsou pracovny, kanceláře nebo průmyslové objekty.

Proč nakupovat LED zářivky a zářivková svítidla na LEDsviti?

Proč vybrat LED zářivky a zářivková svítidla u nás v LEDsviti? Máme dlouholeté zkušenosti v oboru LED svítidel a do sortimentu vybíráme pouze kvalitní produkty ověřených výrobců. Na našich zákaznících nám velmi záleží, proto nabízíme různé druhy slev a nabídek. Jednou z nejvyužívanějších slev u nás na e-shopu je poštovné zdarma při objednávkách nad 1000 Kč. Protože našim výrobkům věříme, tak zároveň nabízíme prodlouženou 60 denní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu. Spokojenost zákazníků je velmi vysoká a pohybuje se stabilně v rozmezí 97% - 98% (zdroj Heureka.cz). Vyberte si to správné zářivkové těleso s moderními LED zářivkami v LEDsviti.cz. Vyberte si tu nejlepší žárivku do vašeho podniku, ať už je to muzeum nebo hotel a nasviťte si všechna tmavá mista.

Jaký vyzařovací úhel je ideální?

Vyzařovací úhel udává, pod jakým úhlem je světlo vyzařováno do prostoru v dostatečné intenzitě. Světlo samozřejmě svítí částečně i mimo daný úhel, ale největší intenzita bude vždy v daném úhlu. Pro osvětlení malé plochy nebo malého prostoru, jako je například skříňka, reklama či billboard, je vhodné svítidlo s malou hodnotou vyzařovacího úhlu pod 100°. Pro větší plochy se hodí větší vyzařovací úhel s hodnotami nad 100°. Například do vnitřních místností, na parkoviště nebo zahrady.

Jak fungují LED zářivky?

LED zářivky jsou osazeny LED diodami. Oproti klasickým fluorescenčním zářivkám už ke svému provozu nepotřebují tlumivku se startérem ani elektronický předřadník. LED dioda byla vynalezena v polovině 20. století americkým inženýrem Nickem Holonyakem a stala se jedním z nejvyužívanějších typů osvětlení ve světě. Uvnitř diody je tzv. P-N přechod, přes který prochází elektrický proud a tím dioda svítí. Tato inovace umožnila využít až 90% energie do produkce světla a pouze 10% elektrické energie tvoří ztráty.

Nabízíme nějaké slevy pro zákazníky?

Ano, nabízíme! Pokud objednáte nad 1000 Kč, tak automaticky získáte dopravu zdarma přes Zásilkovnu nebo nad 5000 Kč kurýrem. Množstevní slevy nabízíme při objednávkách nad 10 000 Kč. Slevu si vyžádejte na naší zákaznické lince nebo napište do poznámek při objednávání. Pokud jste elektrikář nebo montážní firma, kontaktujte nás a nastavíme vám velkoobchodní ceny. Kupujte LED zářivky do skladu, autodílny nebo ná výstaviště za výhodné ceny na našem e-shopu LEDsviti.cz.

 
 

Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED panely
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě

LED trubice T8 120cm 18W 4000K denní bílá + startér zdarma
LED trubice T8 120cm 18W 4000K denní bílá + startér zdarma
99 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2000lm. Napětí 230V AC. Vyzařovací úhel 270°. Tato zářivková LED trubice s paticí T8...

SKLADEM  (4270 ks)
14895
LED trubice T8 120cm 18W 4000K denní bílá 25ks + startér zdarma
Akce
LED trubice T8 120cm 18W 4000K denní bílá 25ks + startér zdarma
2 479 Kč
2 225 Kč / ks
(–10 %)

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2000lm. Napětí 230V AC. Vyzařovací úhel 270°. Tato zářivková LED trubice s paticí T8...

SKLADEM  (172 ks)
24712
LED zářivkové svítidlo 120cm 18W T8 denní bílá
3D animace Video
LED zářivkové svítidlo 120cm 18W T8 denní bílá
349 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2160lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (37 ks)
121
LED trubice HBN60 60cm 8W Záruka 3 roky Studená bílá s LED startérem
LED trubice HBN60 60cm 8W Záruka 3 roky Studená bílá s LED startérem
179 Kč / ks

Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1150lm. Napětí 180-240V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 300°....

SKLADEM  (947 ks)
12670
LED zářivkové těleso 120cm 52W LIBRA vodotěsné a prachotěsné Denní bílá
Akce
LED zářivkové těleso 120cm 52W LIBRA vodotěsné a prachotěsné Denní bílá
2 049 Kč
1 537 Kč / ks
(–25 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 52W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Šedá. Světelný tok 7000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (874 ks)
12542
Stmívatelné LED zářivkové svítidlo 120cm 18W T8 teplá bílá
3D animace Video
Stmívatelné LED zářivkové svítidlo 120cm 18W T8 teplá bílá
639 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1940lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (37 ks)
2461
Stmívatelná LED zářivka 150cm 24W mléčný kryt denní bílá
3D animace Video
Stmívatelná LED zářivka 150cm 24W mléčný kryt denní bílá
499 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2880lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (3 ks)
856
LED zářivkové těleso 120cm DAISY RIBBON 38W IP44 denní bílá
LED zářivkové těleso 120cm DAISY RIBBON 38W IP44 denní bílá
459 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 38W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1008 ks)
10732
LED zářivka HBN150 150cm 20W denní bílá s LED startérem
LED zářivka HBN150 150cm 20W denní bílá s LED startérem
289 Kč / ks

Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2670lm. Napětí 180-240V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 300°....

SKLADEM  (619 ks)
12506
LED zářivka T5 1149mm 18W mléčný denní bílá + externí zdroj
3D animace Video
LED zářivka T5 1149mm 18W mléčný denní bílá + externí zdroj
799 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2220lm. Napětí 230V AC (externí zdroj). Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do...

SKLADEM  (70 ks)
832
LED prachotěsné těleso + 2x 150cm LED zářivka 23W studená bílá
3D animace
LED prachotěsné těleso + 2x 150cm LED zářivka 23W studená bílá
1 419 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 46W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Šedá. Světelný tok 4800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
12427
LED trubice HBN60 60cm 8W Záruka 3 roky Denní bílá s LED startérem
LED trubice HBN60 60cm 8W Záruka 3 roky Denní bílá s LED startérem
179 Kč / ks

Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1100lm. Napětí 180-240V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 300°....

SKLADEM  (3 ks)
12668
Stmívatelné LED zářivkové svítidlo 120cm 18W T8 bílá
3D animace
Stmívatelné LED zářivkové svítidlo 120cm 18W T8 bílá
639 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2160lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (37 ks)
860
LED zářivkové svítidlo 60cm 10W T8 denní bílá
3D animace Video
LED zářivkové svítidlo 60cm 10W T8 denní bílá
219 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (3 ks)
123
LED zářivkové těleso 60cm DAISY RIBBON 19W IP44 denní bílá
Video
LED zářivkové těleso 60cm DAISY RIBBON 19W IP44 denní bílá
319 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 19W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1900lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (278 ks)
10730
LED zářivka T5 288mm 5W mléčný kryt denní bílá
3D animace Video
LED zářivka T5 288mm 5W mléčný kryt denní bílá
299 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 630lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (3 ks)
2960
LED zářivka 150cm 24W mléčný kryt studená bílá
3D animace
LED zářivka 150cm 24W mléčný kryt studená bílá
399 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2880lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (33 ks)
1182
LED zářivka T5 549mm 10W mléčný teplá bílá + externí zdroj
3D animace Video
LED zářivka T5 549mm 10W mléčný teplá bílá + externí zdroj
549 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1080lm. Napětí 230V AC (externí zdroj). Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do...

SKLADEM  (7 ks)
2711
LED zářivkové těleso 120cm DAISY RIBBON 38W IP44 studená bílá
LED zářivkové těleso 120cm DAISY RIBBON 38W IP44 studená bílá
459 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 38W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (995 ks)
10731
LED zářivkové svítidlo 90cm 14W T8 denní bílá
3D animace Video
LED zářivkové svítidlo 90cm 14W T8 denní bílá
259 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 14W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1260lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (33 ks)
8985
LED zářivkové těleso 60cm 20W LIBRA vodotěsné a prachotěsné Denní bílá
Akce Video
LED zářivkové těleso 60cm 20W LIBRA vodotěsné a prachotěsné Denní bílá
789 Kč
592 Kč / ks
(–25 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Šedá. Světelný tok 1800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (590 ks)
1028
LED zářivkové svítidlo 120cm 18W T8 teplá bílá
3D animace Video
LED zářivkové svítidlo 120cm 18W T8 teplá bílá
349 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1940lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (7 ks)
602
LED zářivka T5 849mm 12W mléčný denní bílá + externí zdroj
3D animace Video
LED zářivka T5 849mm 12W mléčný denní bílá + externí zdroj
659 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1510lm. Napětí 230V AC (externí zdroj). Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do...

SKLADEM  (9 ks)
830
LED zářivkové svítidlo 150cm 24W T8 denní bílá
3D animace Video
LED zářivkové svítidlo 150cm 24W T8 denní bílá
429 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2880lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (13 ks)
122
LED zářivkové těleso 120cm + 2x LED zářivka denní bílá 4800lm
Akce 3D animace Video
LED zářivkové těleso 120cm + 2x LED zářivka denní bílá 4800lm
959 Kč
899 Kč / ks
(–6 %)

Značka je LEDsviti. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 4800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (31 ks)
1920
LED zářivka 120cm T8 860 18W Daisy studená bílá
Novinka Video
LED zářivka 120cm T8 860 18W Daisy studená bílá
119 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2000lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (289 ks)
10703
LED zářivkové svítidlo 150cm 24W T8 teplá bílá
3D animace Video
LED zářivkové svítidlo 150cm 24W T8 teplá bílá
429 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2590lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (22 ks)
601
LED zářivka 120cm 20W mléčný kryt denní bílá
3D animace Video
LED zářivka 120cm 20W mléčný kryt denní bílá
299 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

Do 1-3 týdnů 
66
LED zářivka 150CM 24W SMD GXLT mléčný kryt denní bílá
LED zářivka 150CM 24W SMD GXLT mléčný kryt denní bílá
339 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 270°.

SKLADEM  (36 ks)
12577
LED zářivkové těleso 60cm 20W LIBRA vodotěsné a prachotěsné s nouzovým modulem
Akce Video
LED zářivkové těleso 60cm 20W LIBRA vodotěsné a prachotěsné s nouzovým modulem
1 989 Kč
1 492 Kč / ks
(–25 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Šedá. Světelný tok 1800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (592 ks)
9678
LED zářivková trubice DAISY LED T8 II -840-18W/120cm denní bílá
Video
LED zářivková trubice DAISY LED T8 II -840-18W/120cm denní bílá
109 Kč / ks

Značka je Ecolicht.. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1650lm. Napětí 230V AC. Vyzařovací úhel 270°. Tato zářivková LED trubice s paticí...

SKLADEM  (1662 ks)
10704
Trust LED PCB SLIM 120 PS 36W denní bílá
Trust LED PCB SLIM 120 PS 36W denní bílá
1 129 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 4000K. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 130°.

SKLADEM  (4 ks)
11959
LED zářivka 60cm 10W mléčný kryt denní bílá 1200lm
3D animace Video
LED zářivka 60cm 10W mléčný kryt denní bílá 1200lm
169 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (7 ks)
116
LED zářivková trubice T8-860-18W/120cm milk 2430lm studená bílá
LED zářivková trubice T8-860-18W/120cm milk 2430lm studená bílá
269 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2430lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (1010 ks)
13821
LED prachotěsné těleso BETU 2x 120cm (bez zdroje) jednostranné
3D animace Video
LED prachotěsné těleso BETU 2x 120cm (bez zdroje) jednostranné
649 Kč / ks

Barva těla Šedá. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (1861 ks)
3150
LED zářivka T5 549mm 10W mléčný denní bílá + externí zdroj
3D animace Video
LED zářivka T5 549mm 10W mléčný denní bílá + externí zdroj
549 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1260lm. Napětí 230V AC (externí zdroj). Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do...

SKLADEM  (9 ks)
1032
LED zářivka T5 288mm 5W mléčný kryt teplá bílá jednostranné
3D animace Video
LED zářivka T5 288mm 5W mléčný kryt teplá bílá jednostranné
299 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 610lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (6 ks)
13039
LED zářivkové svítidlo 60cm 10W T5 denní bílá
3D animace Video
LED zářivkové svítidlo 60cm 10W T5 denní bílá
199 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (53 ks)
2476
LED prachotěsné těleso + 2x 150cm LED zářivka 23W denní bílá
LED prachotěsné těleso + 2x 150cm LED zářivka 23W denní bílá
1 419 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 46W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Šedá. Světelný tok 4800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
13806
LED zářivka HBN150 150cm 20W teplá bílá s LED startérem
LED zářivka HBN150 150cm 20W teplá bílá s LED startérem
289 Kč / ks

Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2300lm. Napětí 180-240V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 300°....

SKLADEM  (90 ks)
12505
LED zářivkové svítidlo 30cm 4W T5 denní bílá
3D animace Video
LED zářivkové svítidlo 30cm 4W T5 denní bílá
179 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 4W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 480lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (25 ks)
2475
LED zářivka T5 1149mm 18W mléčný teplá bílá + externí zdroj
3D animace Video
LED zářivka T5 1149mm 18W mléčný teplá bílá + externí zdroj
799 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1940lm. Napětí 230V AC (externí zdroj). Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do...

SKLADEM  (8 ks)
2709
12667 led zarivka hbn60 60cm 8w studena bila jednostranne s led starterem uvodni foto kopie
LED trubice HBN60 60cm 8W Záruka 3 roky Teplá bílá s LED startérem
179 Kč / ks

Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1050lm. Napětí 180-240V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 300°....

SKLADEM  (380 ks)
12667
LED zářivka HBN120 120cm 18W teplá bílá s LED startérem
LED zářivka HBN120 120cm 18W teplá bílá s LED startérem
229 Kč / ks

Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2350lm. Napětí 180-240V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 300°....

SKLADEM  (778 ks)
7340
LED zářivka 60cm 10W mléčný kryt studená bílá
3D animace
LED zářivka 60cm 10W mléčný kryt studená bílá
169 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (25 ks)
1184
Philips LED zářivka 85cm 13W pod kuchyňskou linku Linear denní bílá 31231/31/P3
Philips LED zářivka 85cm 13W pod kuchyňskou linku Linear denní bílá 31231/31/P3
569 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 13W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1270lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (13 ks)
7995
LED zářivkové těleso 120cm + 2x LED zářivka teplá bílá 4320lm
3D animace Video
LED zářivkové těleso 120cm + 2x LED zářivka teplá bílá 4320lm
1 109 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 4320lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (389 ks)
1919
LED zářivkové svítidlo 60cm 10W T8 teplá bílá
3D animace Video
LED zářivkové svítidlo 60cm 10W T8 teplá bílá
219 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1080lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

Do 1-3 týdnů 
430
LED zářivka 120CM 18W SMD GXLT mléčný kryt denní bílá
LED zářivka 120CM 18W SMD GXLT mléčný kryt denní bílá
269 Kč / ks

Značka je Greenlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 270°.

SKLADEM  (14 ks)
12576
Výklopné svítidlo pod kuchyňskou linku s vypínačem VERSA LED 10W stříbrná teplá
Výklopné svítidlo pod kuchyňskou linku s vypínačem VERSA LED 10W stříbrná teplá
1 209 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 750lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (102 ks)
14532
Nahoru
Další produkty
222 položek celkem

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS99 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

  • Okružní 2719
  • Česká Lípa, 47001
  • Provozní doba:
  • Po - Pá
  • 8:00 - 16:00
  • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference