Jak vybrat správné stropní svítidlo?

Výběr správného stropního svítidla není žádná věda. Pomůžeme vám vybrat ideální svítidlo, které osvětlí váš prostor podle vašich představ. Pro obývací pokoj, který je menší, se hodí přisazené stropní svítidlo. Poskytuje dostatečné světlo, místnost tak bude působit opticky větší. Pro místnosti s vysokým stropem doporučujeme závěsná svítidla, která dokonale zaplní prostor a v místnosti vyniknou. Do kuchyně se hodí svítidla přisazená s širokým úhlem rozptylu světla, do koupelny nad sprchový kout nebo toaletu jsou zase vhodná koupelnová světla se zvýšeným krytím IP, která jsou odolná proti vlhkosti. Stropní svítidla nemusí být pouze v domácnosti, můžete je umístit do galerií nebo na pracoviště. Na chodby můžete použít stropní svítidla s pohybovým čidlem, která se sama rozsvítí při detekci pohybu a zhasnou po uplynutí nastaveného času. Na našem e-shopu si vyberete z velkého množství přisazených stropních svítidel různých tvarů, barev, výkonů i velikostí.

Stropní svítidla, jak už název napovídá, jsou primárně určena pro instalaci na strop místnosti. Některé typy můžete však použít také na stěnu. Stropní svítidlo může plnit funkci hlavního svítidla a není třeba ho doplňovat dalšími světly. Pro osvětlení tmavých prostorů vám však doporučíme využít i doplňkové osvětlení, například LED pásky na police, stojací lampu nebo stolní svítidlo. V nabídce máme spoustu tvarově i barevně rozmanitých svítidel. Při výběru berte v potaz velikost místnosti a architektonické zpracování. Pro větší místnosti je vhodné vybrat více kusů svítidel, abyste dosáhli co nejlepší rovnoměrnosti světla. Naopak pro menší místnosti bude stačit jedno hlavní svítidlo s vyšším výkonem. Stropní svítidla se hodí do šatny, koupelny, kuchyně, dětského pokoje i do ložnice.

Jakou svítivost vybrat?

Při výběru nového svítidla na strop je důležitý nejen tvar, ale především také barva a intenzita světla. Při výběru správné intenzity osvětlení se můžete řídit obecným doporučením, které udává, že pro obytné místnosti se standardní výškou stropu by měl celkový výkon instalovaných svítidel být okolo 2-3W na m2 podlahové plochy. Čím vyšší hodnota výkonu je, tím bude světlo intenzivnější, ale zároveň bude mít větší spotřebu. Pro předsíň či chodbu je vhodné tlumenější světlo s výkonem v rozmezí od 12W do 20W. Pro obývací pokoj jsou vhodná stropní svítidla s vyšším výkonem nad 20W a pro kuchyně a haly, kde je potřeba hodně světla, bude nejlepší výkon v rozmezí 30W–40W. Vyšší svítivost nad 40W je vhodnější do pracoven a kanceláří. Na našem e-shopu LEDsviti.cz můžete jednoduše filtrovat světla podle parametrů a zúžit si tak výběr pouze na svítidla, která vyhovují vašim požadavkům.

Jaké mají stropní svítidla výhody a nevýhody?

Všechna námi nabízená stropní svítidla jsou vybavena nejmodernější LED technologií, která má oproti jiným zastaralým technologiím mnoho výhod. Mezi plusy patří nízká spotřeba elektrické energie, šetrnost k životnímu prostředí a dlouhá životnost. Podle našeho testování LED svítidla spotřebují až o 90 % méně energie a uspoří vám tak spoustu peněz na účtech za energii. Díky efektivní přeměně energie na světlo nedochází u LED svítidel k nadměrnému zahřívání a nemůže vám hrozit popálení. Jednoznačné je, že tato technologie má více výhod než nevýhod. Jednou z mála nevýhod může být vyšší pořizovací cena, ale vzhledem k nízké spotřebě a dlouhé životnosti se vám vynaložené peníze na nákup LED osvětlení brzy vrátí. Často se také mluví o modré složce, kterou světlo produkované LED svítidly obsahuje - to platí především u studené bílé s teplotou chromatičnosti nad 6000K, proto například do ložnice nebo dětského pokoje doporučujeme používat teplé světlo, které obsahuje minimální podíl modré složky.

Které stropní svítidlo je pro vás nejlepší?

Stále váháte, jaké stropní svítidlo vybrat? Nevíte, které pro vás bude to nejlepší, ať už jde o vzhled nebo výkon? Nezoufejte, rádi vám poradíme. Zákazníci, kteří hledají moderní stropní svítidla, která zapadnou do místnosti a budou vhodně doplňovat interiér, jsou nejvíce oblíbená designová stropní svítidla. Vybírat můžete z různých barev, tvarů i velikostí. Na výběr jsou jak v přisazeném, tak závěsném provedení se stropní konzolí a lanky. Nároční zákazníci mohou zvolit SMART svítidla, u kterých si mohou pomocí dálkového ovládání nebo aplikace změnit intenzitu i teplotu světla podle momentální situace a nálady. Pokud nelpíte na designu a zajímá vás především cena, naleznete v naší nabídce také spoustu svítidel, která sice svým vzhledem nenadchnou, ale ani neurazí a dají se pořídit za ceny již od několika stovek korun. Oblíbená jsou například kulatá stropní svítidla NELA nebo hranatá stropní svítidla LUKA výrobce Ecoplanet. Do kanceláří se nejčastěji používají přisazené LED panely s rámečkem, v průmyslových budovách a skladech se zase můžete setkat s přisazenými prachotěsnými svítidly.

Jak vybrat levné a kvalitní svítidlo?

Tato otázka je velmi častá a my na ni známe odpověď. Na trhu se pohybujeme téměř 10 let, za tu dobu jsme měli možnost pracovat se spoustou výrobců a rukama nám prošly desítky tisíc svítidel. Uvědomujeme si, že reklamace jsou pro naše zákazníky i pro nás zbytečnou starostí, proto se snažíme nabízet pouze kvalitní svítidla ověřených značek. Svítidla jsou velmi důležitým doplňkem do interiéru i exteriéru a jen těžko se bez nich v dnešní době obejdete. Nechcete do svítidel investovat celou výplatu? V dnešní době ceny LED svítidel do domácností klesají tak nízko, že už bývají často stejně levná jako klasická svítidla.

Jak se starat o stropní svítidla?

O stropní svítidla se nemusíte skoro vůbec starat. LED zdroje nabízí velmi dlouhou životnost, která se většinou pohybuje od 25000 do 50000 hodin. Při běžném použití vám tak stropní svítidlo s LED technologií může sloužit po několik dalších desetiletí. O svítidla se po nainstalování už nebudete muset zajímat. LED světlo vám na rozdíl od klasické žárovky nemůže prasknout a vy si tak můžete užít nerušeného svícení bez jakýchkoliv starostí. Stropní světla je dobré občas důkladně vyčistit za použití vody a běžných mycích prostředků. Před čištěním nezapomeňte světla odpojit od elektřiny a následně povrch vysušit.

Jak instalovat stropní svítidla?

Úkolem stropního svítidla je nasvítit dostatečně požadovanou plochu. K tomu jsou nejlepší LED stropní svítidla, která můžete umístit téměř kamkoliv. Například do chodeb, na schodiště, do sklepů, na toalety, ale i do kancelářských či průmyslových budov. Bez správné instalace vám svítidlo nebude svítit. Pokud nemáte dostatečné znalosti a zkušenosti, doporučujeme svěřit zapojení svítidla odborníkům. Pokud se přeci jen rozhodnete instalaci zvládnout svépomocí, připravili jsme pro vás jednoduchý návod.

Instalace stropního svítidla

Nejprve vypněte elektrický proud, nejlépe shozením příslušného jističe. Pokud je svítidlo opatřeno krytem, sundejte kryt a přiložte stropní LED svítidlo na požadované místo instalace. Umístěte světlo do požadované polohy a označte si tužkou místa otvorů pro uchycení. Vrtačkou vyvrtejte otvory, vložte do otvorů hmoždinky a otvorem ve stropním LED svítidle protáhněte síťový kabel. Dále svítidlo připevněte pomocí šroubů do připravených dírek s hmoždinkami. Připojte správné barevné vodiče do svorkovnice na světle. Umístěte kryt svítidla zpět. Nyní můžete zapnout elektrický proud.

"

Je potřeba dokoupit nějaké příslušenství?

Ke stropním svítidlům není většinou potřeba dokupovat žádné příslušenství, protože vše potřebné je obsaženo v balení svítidla. Pokud si vyberete stmívatelné svítidlo, jehož součástí není dálkový ovladač, budete potřebovat dokoupit stmívač, abyste mohli nastavovat intenzitu světla. Pokud budete chtít, aby se svítidlo zapínalo a vypínalo samo při zaznamenání pohybu, můžete přikoupit pohybový HF nebo PIR senzor. Stmívače, senzory, kabely, spojky a další příslušenství pro instalaci naleznete v kategorii Elektromateriál. Prozkoumejte nabízené doplňky ke svítidlům v našem e-shopu LEDsviti.cz.

"

Jakou barvu světla vybrat do vašeho interiéru?

Barva světla nebo také teplota chromatičnosti světla je ukazatel vyzařované barevnosti světla. Udává se v jednotce kelvin (K). Čím větší je hodnota chromatičnosti, tím více bude vyzařované světlo studenější. Stropní svítidla s teplotou chromatičnosti pod 3500K svítí teplým světlem s odstínem žluté až oranžové a hodí se do míst, kde se chcete cítit uvolněně a kde budete odpočívat. V rozmezí 4000-5000K se nachází denní bílá, která je neutrální a blíží se nejvíce přirozenému dennímu světlu. Takové světlo můžete umístit nad kuchyňskou linku, do koupelny či do jídelny. Světla s vyšší chromatičností nad 6000K jsou studenější a jsou vhodné do míst, kde pracujete, například do ateliéru nebo do kanceláře.

Proč vybrat stropní svítidlo?

Stropní svítidla jsou jednoznačně nejpoužívanějším typem osvětlení ve světě i u nás. Jedná se o jednoduché a efektivní řešení. Nabízená stropní svítidla u nás na e-shopu LEDsviti.cz jsou vybavena LED technologií, která má mnoho výhod. Zákazníci oceňují především nízkou spotřebu energie, okamžitý náběh do plného výkonu a dlouhou životnost. Vybírejte ze široké nabídky stropních svítidel a zvolte si to pravé přesně podle vašich představ. Pokud si nejste jisti, tak se neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem na naši zákaznickou linku a my vám s výběrem poradíme.

Proč nakoupit stropní svítidla u LEDsviti?

Na našich zákaznících nám velmi záleží a zaručujeme jim kvalitu a spolehlivost. Jednou z výhod je doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč přes Zásilkovnu nebo nad 5000 Kč kurýrem. Spokojenost zákazníkům s nákupem v našem obchodu LEDsviti.cz se dlouhodobě pohybuje od 97% do 99% na základě hodnocení na portálu Heureka.cz. Díky kvalitním službám jsme získali několik certifikátů, například Zlaté ověřeno zákazníky nebo Spolehlivá firma. Na vrácení a výměnu zboží poskytujeme nadstadardní dobu 60 dnů. Nejprodávanější produkty držíme stále skladem a většinu objednávek odesíláme obratem. Pro zákazníky nabízíme kvalitní a odborný servis ke všem prodávaným produktům. V naší nabídce najdete přes 5000 produktů a více než 1500 produktů si můžete detailně prohlédnout díky 3D animacím.

Jak fungují stropní svítidla?

LED světla jsou vybavena moderními a úspornými diodami, které umožňují intenzivní svícení bez velkých ztrát energie. V naší nabídce naleznete svítidla v různém provedení a v různých barevnostech. Zaručujeme vám tu největší kvalitu materiálů a LED světel.

Nabízíme zákazníkům slevy?

Kromě dopravy na výdejní místo zdarma při nákupu nad 1000 Kč nebo kurýrem na adresu nad 5000 Kč nabízíme našim zákazníkům také množstevní slevy, které je možné uplatnit při objednávkách nad 10000 Kč. Pokud jste elektrikář, montážní firma nebo obchodník, kontaktujte nás a rádi vám nastavíme velkoobchodní slevy na celý sortiment. Velké projekty řešíme individuálně, v případě zájmu připravíme světelný výpočet a cenovou nabídku přímo na míru pro konkrétní zakázku.

Vyplatí se koupit chytré osvětlení?

Chytré SMART osvětlení je moderní volbou osvětlení interiéru. Umožňuje samostatně ovládat jednotlivá svítidla, programovat si denní módy a měnit intenzitu světla. Nikdy ovládání světel nebylo jednodušší, z pohodlí vaší pohovky lze zapínat či vypínat světla přímo na vašem chytrém telefonu. Při spárování s hlasovými asistenty je ovládání ještě jednodušší. Vybírejte chytré osvětlení do domácnosti, nad jídelní stůl nebo do ložnice.

 
 
 

Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED panely
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě

Kulaté LED svítidlo 24W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 24W NELA denní bílá
879 Kč
549 Kč / Ks
(–38 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1800 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Potřebujete kvalitní osvětlení do chodby nebo předsíně? Přisazené LED svítidlo NELA je perfektní volbou. Jednoduché a kulaté provedení světla se přizpůsobí každému interiéru i veřejným prostorám. Svítidlo je vlhkotěsné a lze ho použít i v koupelnách. Světlo lze instalovat jako stropní i nástěnné, je úsporné a má velmi dlouhou životnost.

SKLADEM  (2218 Ks)
9686
Kulaté LED svítidlo 20W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 20W NELA denní bílá
699 Kč
529 Kč / Ks
(–24 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1400 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Kulaté svítidlo NELA perfektně využijete na chodbách veřejných objektů i v domácích předsíních. Díky jednoduchému provedení se svítidlo přizpůsobí modernímu, minimalistickému i bežně zařízeném interiéru. Instalace světla je jednoduchá a lze jí provést na strop i stěnu. Denní bílá barva světla bude příjemnou a přirozenou variantou pro váš dům i podnik.

SKLADEM  (2161 Ks)
9685
Stropní kancelářské LED těleso 120cm 36W
Akce 3D animace Video
Stropní kancelářské LED těleso 120cm 36W
969 Kč
789 Kč / Ks
(–19 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2600 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Pořiďte si do své kanceláře i firmy toto skvělé kancelářské LED těleso. Oproti klasickým trubicím zářivkové LED svítidlo neproblikává a po sepnutí má okamžitý náběh svícení. LED těleso má velmi dlouhou životnost až 30 000 hodin a oproti bežným zářivkám vám uspoří až 70% nákladů za energii a servis.

SKLADEM  (970 Ks)
2471
Černý designový LED panel 400mm 24W denní bílá
3D animace
Černý designový LED panel 400mm 24W denní bílá
1 959 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2040 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Unikátní stropní svítidlo v podobě designového černého LED panelu. Skvělé do moderních a elegantních interiérů i podniků. LED panel je možné instalovat jako přisazené světlo. Dostupné jsou všechny varianty barvy světla - teplá, denní i studená bílá. Objevte kouzlo jednoduchosti a příjemné světlo s našimi LED panely.

SKLADEM  (39 Ks)
9722
Kulaté LED svítidlo 24W NELA 2 s čidlem denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 24W NELA 2 s čidlem denní bílá
1 399 Kč
1 049 Kč / Ks
(–25 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1800 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Hezké a jemné kulaté stropní svítidlo na strop i stěnu. LED světlo NELA disponuje kvalitním HF senzorem, takže se rozsvítí vždy, když zaznamená pohyb. Zapomeňte na vypínače. Vhodné je na chodby a do předsíní, ale své místo může mít kdekoliv v interiéru. Osvětlení je možné použít i v koupelně, díky vyššímu stupni krytí je vlhkotěsné.

SKLADEM  (1616 Ks)
9704
Kulaté LED svítidlo 14W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 14W NELA denní bílá
579 Kč
439 Kč / Ks
(–24 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 14W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 980 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Kulaté svítidlo NELA se hodí na chodby panelových domů jako osvětlení společných prostor, ale i pro domácí upotřebení. Jednoduché designové provedení svítidla působí hezkým a nerušivým dojmem. Svítidlo lze jednoduše instalovat na strop nebo stěnu. Světlo s výkonem 14W spolehlivě nahradí až 100W běžnou žárovku.

SKLADEM  (2067 Ks)
9684
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W denní bílá
Akce 3D animace Video
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W denní bílá
999 Kč
769 Kč / Ks
(–23 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 820 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Pořiďte si na chodby panelových domů, veřejné toalety i do firemních prostor kvalitní stropní LED svítidlo s PIR čidlem. Svítidlo s pohybovým senzorem, který pokrývá úhel 360° a má dosah až 6 metrů usnadní pohyb na veřejných místech. Světlo se rozsvítí bez nutnosti manuálního použití vypínače. Možnost nastavení citlivosti čidla i času sepnutí.

SKLADEM  (1561 Ks)
2620
Bílý designový LED panel 400mm 24W teplá bílá
3D animace Video
Bílý designový LED panel 400mm 24W teplá bílá
1 959 Kč / Ks

Bílý designový LED panel 400mm 24W teplá bílá

SKLADEM  (6 Ks)
9725
Černý designový LED panel 600mm 48W teplá bílá
3D animace
Černý designový LED panel 600mm 48W teplá bílá
2 829 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 4080 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Vsaďte na elegantní a moderní osvětlení pro váš dům i veřejné prostory. Designový LED panel je využíván především jako přisazené stropní svítidlo, lze jej instalovat i na stěnu. Kombinujte barvy i velikosti LED panelů a vytvořte si unikátní osvětlení vašeho interiéru! Teplá bílá barva světla vykouzlí příjemnou a hřejivou atmosféru.

SKLADEM  (26 Ks)
9731
Kulaté LED svítidlo 32W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 32W NELA denní bílá
1 249 Kč
779 Kč / Ks
(–38 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 32W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2700 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Sháníte kvalitní osvětlení na chodbu či do předsíně? Pro takové účely skvěle poslouží LED svítidlo NELA. Svítidlo je vlhkotěsné a můžete ho použít i v koupelnách. Instalace svítidla je jednoduchá, lze umístit jako stropní i nástěnné. Díky LED technologii je svítidlo úsporné a má velmi dlouhou životnost.

SKLADEM  (944 Ks)
9687
LED svítidlo s dálkovým ovladačem 50W stmívatelné
3D animace Video
LED svítidlo s dálkovým ovladačem 50W stmívatelné
2 179 Kč / Ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 50W. Chromatičnost světla 3000/6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 4100 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Hledáte dokonalé stropní svítidlo na dálkové ovládání? Už nemusíte. Unikátní stmívatelné LED světlo zajímavého tvaru připomínající drahokam vám umožní pohodlné nastavení intenzity jasu a výběr mezi studenou a teplou barvou světla. Dva druhy čipů zajišťují lepší úspornost a přepínání barvy světla.

SKLADEM  (669 Ks)
2931
Kulaté LED svítidlo 42W NELA denní bílá
Akce 3D animace Video
Kulaté LED svítidlo 42W NELA denní bílá
1 599 Kč
999 Kč / Ks
(–38 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 42W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3300 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°.

SKLADEM  (992 Ks)
9688
LED stropní osvětlení s ovladačem Art 102W multicolor 3D
Akce 3D animace Video
LED stropní osvětlení s ovladačem Art 102W multicolor 3D
3 379 Kč
2 599 Kč / Ks
(–23 %)

LED stropní osvětlení s ovladačem Art 102W multicolor 3D

SKLADEM  (183 Ks)
9701
Stmívatelné stropní LED svítidlo 80W s dálkovým ovladačem 2700-6500K REST
Video
Stmívatelné stropní LED svítidlo 80W s dálkovým ovladačem 2700-6500K REST
3 379 Kč / Ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 80W. Chromatičnost světla 2700-6500K. Barva těla Bílá. Světelný tok 5600 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Krásné stropní svítidlo s moderním designem se snadno stane ozdobou vašeho interiéru. Svítidlo se hodí především do moderních interiérů a všude tam, kde má být osvětlení zároveň doplňkem. S dálkovým ovládáním lze měnit barvu světla od teplé bílé až po studenou. LED svítidlo je zároveň stmívatelné a má dlouhou životnost 30 000 hodin.

SKLADEM  (228 Ks)
12459
Bílý designový LED panel 500mm 36W smart CCT
3D animace Video
Bílý designový LED panel 500mm 36W smart CCT
3 929 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 2700-6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3060 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (2 Ks)
13240
Hranaté LED svítidlo 20W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 20W LUKA denní bílá
729 Kč
519 Kč / Ks
(–29 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 20W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1500 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°.

SKLADEM  (329 Ks)
9689
Černý designový LED panel 600mm 48W smart CCT
3D animace Video
Černý designový LED panel 600mm 48W smart CCT
4 519 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 2700-6000K. Barva těla Černá. Světelný tok 4080 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (26 Ks)
13241
Bílý designový LED panel 400x400mm 24W teplá bílá
3D animace
Bílý designový LED panel 400x400mm 24W teplá bílá
1 959 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2040 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Zkrášlete svůj interiér s naším designovým LED panelem. Moderní provedení LED panelu jde s dobou a hodí se k současným i nadčasovým trendům. Instalujte LED panel jednoduše jako přisazené stropní svítidlo. Teplá bílá barva je skvělou volbou do odpočinkových místností v interiéru. Výkon panelu 24W je náhradou až 180W běžné žárovky.

SKLADEM  (15 Ks)
9737
Černý designový LED panel 500x500mm 36W denní bílá
3D animace Video
Černý designový LED panel 500x500mm 36W denní bílá
2 439 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 3060 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (33 Ks)
9738
Černý designový LED panel 400x400mm 24W denní bílá
3D animace Video
Černý designový LED panel 400x400mm 24W denní bílá
1 959 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2040 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Chcete svůj dům nebo podnik osvítit a zároveň obohatit o hezké moderní svítidlo? Pořiďte si černý designový LED panel. Hranaté provedení panelu a jednoduchý tvar se hodí k moderním interiérům. Panely lze instalovat jako stropní přisazené svítidlo i jako nástěnné světlo. Denní bílá barva světla rozzáří prostory přirozeným světlem. Podtrhněte svůj interiér jedinečným LED panelem

SKLADEM  (18 Ks)
9734
Černý designový LED panel 400mm 24W teplá bílá
3D animace
Černý designový LED panel 400mm 24W teplá bílá
1 959 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2040 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Pořiďte si do vašeho domu stylové a moderní osvětlení. Designový LED panel jednoduše nainstalujete jako přisazené stropní nebo nástěnné svítidlo. Kombinujte barvy i velikosti LED panelů a pohrajte si s designem vašeho interiéru! Teplá bílá barva světla se bude skvěle hodit do ložnice i obývacího pokoje.

SKLADEM  (39 Ks)
9723
Bílý designový LED panel 600x600mm 48W smart CCT
3D animace Video
Bílý designový LED panel 600x600mm 48W smart CCT
4 519 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 2700-6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 4080 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (7 Ks)
13248
Žlutý designový LED panel 400x400mm 24W teplá bílá
3D animace Video
Žlutý designový LED panel 400x400mm 24W teplá bílá
1 959 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Žlutá. Světelný tok 2040 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (12 Ks)
9815
Bílý designový LED panel 500x500mm 36W denní bílá
3D animace Video
Bílý designový LED panel 500x500mm 36W denní bílá
2 439 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3060 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (19 Ks)
9740
Černý designový LED panel 400x400mm 24W smart CCT
3D animace Video
Černý designový LED panel 400x400mm 24W smart CCT
3 149 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 2700-6000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2040 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (18 Ks)
13243
Hranaté LED svítidlo 32W LUKA denní bílá
Akce 3D animace Video
Hranaté LED svítidlo 32W LUKA denní bílá
1 249 Kč
759 Kč / Ks
(–39 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 32W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2700 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°.

SKLADEM  (1013 Ks)
9690
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W teplá bílá
Akce 3D animace Video
LED světlo stropní s PIR čidlem 12W teplá bílá
999 Kč
769 Kč / Ks
(–23 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 800 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Možnost nastavení citlivosti senzoru a doby sepnutí.

SKLADEM  (926 Ks)
2621
LED stropní osvětlení s ovladačem ORION 60W multicolor
3D animace Video
LED stropní osvětlení s ovladačem ORION 60W multicolor
3 379 Kč / Ks

LED stropní osvětlení s ovladačem ORION 60W multicolor

SKLADEM  (511 Ks)
9713
Stropní kancelářské LED svítidlo 48W SEMI denní bílá
Akce Video
Stropní kancelářské LED svítidlo 48W SEMI denní bílá
1 759 Kč
1 319 Kč / Ks
(–25 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 4900 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 140°. Hezké moderní kancelářské svítidlo s jemným provedením a obdélníkovým tvarem. Svítidlo lze instalovat jako stropní přisazené a jeho montáž je snadná. Využít jej můžete také na chodbách, v obchodech ale i v domácím prostředí. Moderní svítidlo SEMI s výkonem 48W plně nahradí dvě 58W běžné zářivky.

SKLADEM  (4364 Ks)
9720
Šedý designový LED panel 600x600mm 48W denní bílá
3D animace Video
Šedý designový LED panel 600x600mm 48W denní bílá
2 829 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Šedá. Světelný tok 4080 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (18 Ks)
9836
Nahoru
Další produkty
365 položek celkem

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS139 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

  • Okružní 2719
  • Česká Lípa, 47001
  • Provozní doba:
  • Po - Pá
  • 8:00 - 16:00
  • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné