Osvětlení altánu, pergoly, terasy

Jaké druhy svítidel do pergol, altánů a teras nabízíme?

Trávit teplé letní večery v hezky nasvícené terase, pergole či altánu může být relaxací pro duši. Na místech jako jsou terasy, altány a pergoly můžete využít různé druhy osvětlení z naší nabídky a vzájemně je kombinovat. V tomto případě jsou vhodné například kombinace LED pásků určených k venkovnímu použití a zápustného osvětlení, které můžete zabudovat do podlahy těchto zahradních přístřešků. Dekorační i moderní nástěnná a stropní svítidla, která u nás zakoupíte, rozzáří nejen váš stůl. Pokud jsou terasy nekryté, můžete se také v naší nabídce porozhlédnout po solárním osvětlení, které se přes den nabije díky slunečním paprskům a večer vám posvítí k dobrému vínu a grilování. Venkovní LED reflektory lze instalovat i s pohybovými čidly, které se rozsvítí pokaždé, když zaznamenají pohyb a mohou být účinnou ochranou proti nezvaným návštěvníkům. Vyberte si u nás z široké nabídky osvětlení na terasy, do pergol i altánků.

Na co si dávat pozor při výběru?

Při výběru osvětlení do zahradních přístřešků a na nekryté terasy byste měli věnovat pozornost především vhodnému výběru krytí vašeho osvětlení. Do nekrytých prostor doporučujeme vybírat osvětlení se zvýšeným krytím proti vlhkosti, které odolá horším povětrnostním podmínkám. V našem podnebí není ani v létě ničím výjimečné deštivé počasí. Proto se vám budou na nezastřešených místech hodit světla vlhkuvzdorná s krytím proti stříkající vodě, což splňují svítidla s krytím IP44 a vyšším. Věnujte také pozornost správnému výběru barvy světla. Na terasách, kde se většinou odehrává večerní letní zábava s přáteli a dětmi, by nemělo být světlo příliš oslňující. Barevnosti světel lze také kombinovat a pro různé příležitosti volit odlišnou barvu světla.

Jaký je nejvhodnější výkon osvětlení do pergoly, altánů a na terasu?

Svítidla nad přípravnou plochu a gril vybírejte klidně středních výkonů. Jinak se všeobecně doporučuje pro příjemnou atmosféru nepořizovat příliš jasné osvětlení s vysokými výkony. Na terasách i v pergolách za nás doporučujeme spíše tlumenější svítidla s výkonem 1-2W na metr čtvereční.

K čemu vlastně venkovní osvětlení?

Osvětlení venkovních teras je důležité pro večerní posezení s rodinou nebo přáteli. Většina grilovacích akcí se odehrává až do pozdějších večerních hodin a bez dobrého osvětlení by to nešlo. Dalším důvodem, proč se používá osvětlení teras i altánů je design. Večerní nasvícené terasy vypadají nádherně a altány ozdobené LED pásky dostávají rázem romantickou atmosféru. Na terasách většiny domů najdeme i venkovní kuchyně s grilem, ve kterých je potřeba na přípravu jídla dobře vidět. A nakonec zápustná světla v podlaze vaší terasy budou sloužit jako orientační osvětlení a zároveň dodají hezký a luxusní vizuální dojem vašemu exteriéru.

Kolik svítidel ideálně zvolit?

Na terase je stejně jako u kuchyní podobný systém osvětlení. Většina teras má totiž alespoň přípravnou plochu pro jídlo nebo dokonce venkovní kuchyň s grilem. Na gril a pracovní plochu by mělo svítit samostatné a jasné svítidlo. Další součástí terasy bývá stůl, u kterého se jí, hrají hry a hovoří s přáteli u sklenky dobrého vína. Stůl by měl mít také své osvětlení. Ideální je v tomto případě volit svítidlo stmívatelné, díky kterému si nastavíte intenzitu světla podle dané situace. Doplňkové a orientační může být osvětlení podlahy. Rozhodně nezůstávejte u jednoho svítidla, ale nasviťte svou terasu hlavními i doplňkovými svítidly, která můžete volit v různých barvách světla.

Výhody a nevýhody LED osvětlení?

Výhodou LED osvětlení je okamžitý start po rozsvícení vypínačem nebo ovladačem. LED svítidla mají extrémně dlouhou životnost, která běžně dosahuje až 50 000 hodin svícení. LED svítidlům nevadí ani časté spínání. S LED osvětlením plně nahradíte běžné žárovky i výbojky a ušetříte až 80% energie. Pokud zvolíte solární LED osvětlení, náklady za energie budou nulové. Svítidla jsou plně soběstačná a stačí jim pouze dostatek slunečního svitu. LED osvětlení jde navíc ruku v ruce s ekologií a LED žárovky obsahují až 120x méně toxických látek, než je tomu u úsporných žárovek. Světla určená do exteriéru, která zakoupíte v naší nabídce, jsou vysoce odolná. Zápustná podlahová světla odolají šlápnutí i pojezdu. A nevýhody? Těch mnoho nenajdete. Možná jen to, že díky obrovskému výběru se nebudete moci rozhodnout, jaké osvětlení zakoupit. My vám však při vaší nejistotě rádi poradíme.

Jaká svítidla jsou nejprodávanější?

Nejprodávanější světla na našem e-shopu najdete jednoduše. Vyfiltrujte si je pomocí tlačítka nad naší nabídkou v každé kategorii a zvolte řazení podle nejprodávanějších. Produkty na prvních příčkách jsou právě ty, které u nás zákazníci nakupují nejčastěji. I to vám může pomoci při vašem rozhodování, jaké osvětlení zakoupit.

Nejlevnější osvětlení do altánů, pergol a na terasy?

Nejlevnější osvětlení na terasy, do altánů i pergol najdete na našem e-shopu jednoduše. Stačí si nad nabídkou osvětlení rozkliknout tlačítko filtrovat a vybrat možnost řazení podle nejlevnějších svítidel z naší nabídky. Levnější bývají zpravidla svítidla s nižším výkonem. Na našem e-shopu najdete i spoustu akčních nabídek, které pro vás pravidelně připravujeme.

Jak udržovat LED osvětlení?

LED osvětlení a zejména, pokud se jedná o to venkovní, je potřeba udržovat čisté. Svítidla pravidelně zbavujte nečistot, které se vlivem počasí na osvětlení dostávají. Pokud by se osvětlení neudržovalo čisté a bylo zaprášené, mohlo by po čase dojít k přehřívání svítidel. Při instalaci také manipulujte se svítidly opatrně a vyvarujte se pokládání na hrubé a znečištěné povrchy. Mohlo by dojít k poškození svítidel.

Jaké jsou druhy montáží LED svítidel?

Do altánů jsou oblíbeným osvětlením LED pásky nebo řetízkové osvětlení. LED pásky můžete zasadit do moderních LED profilů, které najdete v naší nabídce také. Zápustná venkovní svítidla se dají instalovat do podlahy, cest i trávníku. Volba umístění je jen na vás. Důležité je v tomto případě správné rozvržení a naplánování elektroinstalace, ke které je také nutné předem rozmyslet dodávaný proud. Nástěnná a stropní svítidla se instalují jednoduše přivrtáním na předem určené místo. Závěsná svítidla jsou většinou dodávána se stropní konzolí nebo závěsnými lanky. Pro inspiraci se můžete podívat do našeho blogu, jak se jednotlivá svítidla instalují. Najdete zde i praktické fotonávody.

Jaké je příslušenství k LED osvětlení?

K LED páskům doporučujeme zakoupení LED profilů a krytů. Podívejte se také do naší nabídky elektro materiálu, kde najdete vše potřebné pro zapojení vašeho osvětlení. Můžete také vybírat ze široké nabídky napájecích zdrojů. Projděte si jednotlivé kategorie a vyberte si svítidla a příslušenství pro osvětlení teras i zahradních altánků.

Jaké lze objednat tvary a barvy LED svítidel?

V naší nabídce najdete moderní svítidla jednoduchých tvarů, hranatá i kulatá. Jste-li milovníky luceren, které mají v zahradních objektech a venkovních prostorech své kouzlo, tak těch u nás najdete hned několik druhů provedení. Závěsná svítidla na zahradu u nás najdete i v oblíbeném retro stylu a robustním provedení, které nadchne svým nepřehlédnutelným designem. Barvu svítidla můžete zvolit nejběžněji používanou bílou, černou či stříbrnou, ale také další barvy, jako jsou například osvětlení hnědého, zeleného nebo šedého provedení.

Co je to PIR a HF čidlo?

Pokud jste se rozhodli na vaši terasu či do ostatních zahradních míst a objektů pořídit svítidla se senzory pohybu, pak je dobré si ujasnit, co který senzor umí. PIR čidla fungují na bázi infračerveného záření. Pokud se v jeho dosahu objeví vyšší teplota, kterou vydává například člověk nebo zvíře, čidlo jí okamžitě zaznamená a svítidlo se rozsvítí. HF senzory pohybu fungují na bázi mikrovln, které se mění při pohybu v prostoru, který čidlo snímá. HF pohybové senzory dokáží fungovat i přes sklo nebo tenké zdi.

Jakou světelnou barvu vybrat?

Osvětlení, které použijete například do altánů, vybírejte spíše v teplejších tónech. Tím zajistíte romantickou a relaxační atmosféru, která by měla být součástí každého zahradního altánku. Osvětlení, které budete umisťovat na terasy a do pergol, můžete klidně nakombinovat. Nad grilovací zónu bychom doporučili spíše jasnější světlo v denní bílé barvě, které poskytne dostatek světla pro přípravu pokrmů, ale zároveň nebude pro váš zrak příliš oslňující. Osvětlení, jež budete volit spíše jako doplňkové, můžete klidně vybírat v teplejších barvách světla. Osvětlení s teplou barvou světla po dobré večeři navodí tu správnou hřejivou atmosféru k večernímu drinku s přáteli.

Jsou LED světla úsporná?

Častá je v dnešní době otázka ohledně úspornosti. S našimi LED svítidly můžete uspořit až 80% energie, než je tomu s běžnými žárovkami nebo halogeny. Další pozitivní zprávou je, že LED svítidla mají super dlouhou životnost. LED svítidla totiž běžně vydrží až 50 000 hodin svícení. Tím vám na mnoho let odpadá potřeba měnit světelné zdroje a díky tomu ušetříte další náklady. To se opravdu vyplatí! Není divu, že je LED technologie stále oblíbenější, především díky těmto skvělým výhodám.

Proč nakoupit LED osvětlení na LEDsviti.cz?

Nakoupit u nás se vyplatí. V naší nabídce najdete pouze kvalitní svítidla, a to buď naší vlastní značky, nebo prověřených výrobců. Důkazem spokojenosti jsou kladné a pozitivní recenze našich zákazníků, kteří u nás již osvětlení zakoupili. Reference si můžete projít na portálech Google nebo Heureka. Dalším důležitým faktorem při rozhodování, zda nakoupit u nás, je široká nabídka různých typů svítidel. S nákupem vám rádi poradíme a dokonce vám dokážeme vypracovat i světelný projekt. Naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití, proto děláme svou práci kvalitně. V případě potřeby vám rádi poskytneme poradenství ohledně LED svítidel a nabízíme také spoustu akcí a slev. U nás najdete přátelskou atmosféru a kvalitní úsporné LED osvětlení.

Potřebujete návrh nebo projekt osvětlení?

Potřebujete vypracovat návrh nebo projekt osvětlení terasy, pergoly či altánu? Pak se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím e-mailu info@ledsviti.cz. Na e-mail nám stačí zaslat rozměry terasy a výška stropu, případně technické výkresy, pokud je máte k dispozici. Obratem vám odpovíme, avšak čekací doba se řídí podle vytíženosti našeho projektanta. Většinou se pohybuje kolem 1-2 týdnů.

Nabízíme našim zákazníkům nějaké slevy?

Ano, slevy, akční nabídky i poštovné zdarma nabízíme. Na našem e-shopu najdete spoustu akčních nabídek a slev. Doručení na výdejní místo Zásilkovny při nákupu nad 1 000 Kč nebo doprava kurýrem GLS při nákupu nad 5 000 Kč zdarma. Koncovým zakazníkům nabízíme množstevní slevu při nákupu nad 10 000 Kč. Jste montážní firma, elektrikář nebo obchodník? Kontaktujte nás a domluvíme individuální velkoobchodní podmínky, které vám nastavíme i pro další nákupy.

Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED panely
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě

Pojezdové zemní LED svítidlo 3W denní bílá
3D
Pojezdové zemní LED svítidlo 3W denní bílá
639 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 3W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 240lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP67 - Vodotěsný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (23 ks)
7802
LED NEON pásek 9W 230V teplá bílá
Video
LED NEON pásek 9W 230V teplá bílá
209 Kč / m

Značka je LEDsviti.Pro správnou instalaci doporučujeme přikoupit příslušenství profil, difuzor, koncovky, vypínače, kabely, spojky. Výkon LED 9W/m. Chromatičnost světla 3000K....

SKLADEM  (1292 m)
3165
LED světlo venkovní E27 10W Skua denní bílá 17382/30/PN
Video
LED světlo venkovní E27 10W Skua denní bílá 17382/30/PN
1 789 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Černá. Světelný tok 750lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (11 ks)
7906
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 70x170mm Index teplá bílá
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 70x170mm Index teplá bílá
1 029 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 63lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (102 ks)
2571
Pojezdové zemní LED svítidlo 9W studená bílá
3D
Pojezdové zemní LED svítidlo 9W studená bílá
1 299 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 9W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 900lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP67 - Vodotěsný - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
7836
LED NEON pásek 9W 230V červená
Video
LED NEON pásek 9W 230V červená
209 Kč / m

Značka je LEDsviti.Pro správnou instalaci doporučujeme přikoupit příslušenství profil, difuzor, koncovky, vypínače, kabely, spojky. Výkon LED 9W/m. Chromatičnost světla červená...

SKLADEM  (805 m)
3167
Nástěnné osvětlení LED Arbour venkovní 6W 16460/93/16
Nástěnné osvětlení LED Arbour venkovní 6W 16460/93/16
1 499 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (48 ks)
5200
Zahradní sloupek GARD 36cm 5W denní bílá
3D
Zahradní sloupek GARD 36cm 5W denní bílá
1 599 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Šedá. Světelný tok 250lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (101 ks)
9746
Pojezdové zemní LED svítidlo 1W teplá bílá 52mm
3D Video
Pojezdové zemní LED svítidlo 1W teplá bílá 52mm
399 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 3500K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 80lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP67 - Vodotěsný - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
7814
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 45x110mm Index teplá bílá
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 45x110mm Index teplá bílá
599 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 65lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (103 ks)
2569
LED pásek zalitý 9,6W/m denní bílá 12V
Video
LED pásek zalitý 9,6W/m denní bílá 12V
209 Kč / m

Pro správnou instalaci doporučujeme přikoupit příslušenství profil, difuzor, koncovky, vypínače, kabely, spojky. Výkon LED 9,6W/m. Chromatičnost světla 4500K. Barva těla Bílá....

SKLADEM  (895 m)
251
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1,5W 135x180mm Incast teplá bílá
3D
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1,5W 135x180mm Incast teplá bílá
839 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1,5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 100lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých...

Do 1-3 týdnů 
2581
Pojezdové zemní LED svítidlo 1W teplá bílá 65mm
3D
Pojezdové zemní LED svítidlo 1W teplá bílá 65mm
489 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 3500K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 80lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP67 - Vodotěsný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1 ks)
7816
Pojezdové zemní LED svítidlo 15W studená bílá
3D
Pojezdové zemní LED svítidlo 15W studená bílá
1 719 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 15W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 1500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP67 - Vodotěsný - vhodné do vlhkých...

Do 1-3 týdnů 
7838
Pojezdové zemní LED svítidlo 18W teplá bílá
3D Video
Pojezdové zemní LED svítidlo 18W teplá bílá
2 039 Kč / ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 3500K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 1620lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP67 - Vodotěsný - vhodné do vlhkých...

SKLADEM  (1 ks)
7824
LED Arbour IR osvětlení venkovní nástěnné senzor 6W 16461/93/16
LED Arbour IR osvětlení venkovní nástěnné senzor 6W 16461/93/16
1 999 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (22 ks)
5201
LED světlo venkovní IR 12W Samondra teplá bílá 17392/93/P0
LED světlo venkovní IR 12W Samondra teplá bílá 17392/93/P0
2 399 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 3500K. Barva těla Černá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (13 ks)
7899
Ideal lux LED Igor nástěnné svítidlo 5W 092836
Ideal lux LED Igor nástěnné svítidlo 5W 092836
2 989 Kč / ks

Značka je Ideal lux. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (1 ks)
4590
LED Yarrow osvětlení venkovní nástěnné 6W 17296/30/16
LED Yarrow osvětlení venkovní nástěnné 6W 17296/30/16
1 299 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (11 ks)
5214
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 105x105mm Index studená bílá
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 105x105mm Index studená bílá
1 029 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 70lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (103 ks)
2566
LED Herb IR osvětlení venkovní nástěnné se senzorem 6W 17299/47/16
LED Herb IR osvětlení venkovní nástěnné se senzorem 6W 17299/47/16
2 199 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (5 ks)
5217
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 0,5W 70x70mm Index teplá bílá
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 0,5W 70x70mm Index teplá bílá
589 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 0,5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 32lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (102 ks)
2565
LED NEON pásek 230V Studená bílá
LED NEON pásek 230V Studená bílá
269 Kč / m

Značka je LEDsviti.Pro správnou instalaci doporučujeme přikoupit příslušenství profil, difuzor, koncovky, vypínače, kabely, spojky. Výkon LED 9W/m. Chromatičnost světla 6000K....

SKLADEM  (589 m)
12740
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 70x170mm Index studená bílá
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 70x170mm Index studená bílá
979 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 70lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (3 ks)
2570
LED světlo venkovní 12W Actea teplá bílá 17390/30/P0
LED světlo venkovní 12W Actea teplá bílá 17390/30/P0
1 899 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 3500K. Barva těla Černá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1 ks)
7901
Černá LED retro lampa nástěnná 8W teplá bílá Z6102 CR
Černá LED retro lampa nástěnná 8W teplá bílá Z6102 CR
519 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (478 ks)
6725
Lucerna 6BM nástěnné světlo venkovní DO patina
Lucerna 6BM nástěnné světlo venkovní DO patina
499 Kč / ks

Značka je Ecolite. Barva těla Zelená. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (86 ks)
9468
Philips LED světlo venkovní E27 15W Creek denní bílá 15380/30/16
Philips LED světlo venkovní E27 15W Creek denní bílá 15380/30/16
1 189 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 15W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Černá. Světelný tok 1270lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (11 ks)
8378
Philips LED světlo venkovní E27 15W Creek denní bílá 15386/30/16
Video
Philips LED světlo venkovní E27 15W Creek denní bílá 15386/30/16
1 189 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 15W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Černá. Světelný tok 1270lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (18 ks)
8374
LED Arbour 4000k svítidlo venkovní sloupek malý 6W 16462/93/P3
LED Arbour 4000k svítidlo venkovní sloupek malý 6W 16462/93/P3
2 699 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (2 ks)
5738
LED NEON pásek 230V Teplá bílá
LED NEON pásek 230V Teplá bílá
269 Kč / m

Značka je LEDsviti.Pro správnou instalaci doporučujeme přikoupit příslušenství profil, difuzor, koncovky, vypínače, kabely, spojky. Výkon LED 9W/m. Chromatičnost světla 3000K....

SKLADEM  (119 m)
12739
Patinová LED retro lampa nástěnná 8W teplá bílá Z6102 PAT
Patinová LED retro lampa nástěnná 8W teplá bílá Z6102 PAT
569 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Zelená. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (86 ks)
6726
LED Capricorn IR osvětlení venkovní nástěnné se senzorem 6W 16456/93/16
LED Capricorn IR osvětlení venkovní nástěnné se senzorem 6W 16456/93/16
1 899 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1 ks)
5194
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 45x110mm Index studená bílá
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 1W 45x110mm Index studená bílá
599 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 70lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (101 ks)
2568
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 0,5W 70x70mm Index studená bílá
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 0,5W 70x70mm Index studená bílá
589 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 0,5W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 35lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP54 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (102 ks)
2564
LED Karp osvětlení venkovní nástěnné 6W 17293/93/16
LED Karp osvětlení venkovní nástěnné 6W 17293/93/16
2 199 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (11 ks)
5211
Nástěnné osvětlení LED Python venkovní 6W 17323/47/16
Nástěnné osvětlení LED Python venkovní 6W 17323/47/16
1 499 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (3 ks)
5222
Černé venkovní malé zaoblené nástěnné osvětlení 10W denní bílá
Černé venkovní malé zaoblené nástěnné osvětlení 10W denní bílá
519 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 780lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (1 ks)
7864
LED světlo venkovní 12W Samondra teplá bílá 17391/93/P0
LED světlo venkovní 12W Samondra teplá bílá 17391/93/P0
1 899 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 3500K. Barva těla Černá. Světelný tok 1200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (21 ks)
7900
Philips LED světlo venkovní E27 15W Creek denní bílá 15381/30/16
Video
Philips LED světlo venkovní E27 15W Creek denní bílá 15381/30/16
1 189 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 15W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Černá. Světelný tok 1270lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (26 ks)
8376
Bílá LED retro lampa nástěnná s pohybovým čidlem 8W teplá bílá
Bílá LED retro lampa nástěnná s pohybovým čidlem 8W teplá bílá
909 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (289 ks)
6728
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 0,9W 135x90mm Incast studená bílá
3D
Vestavné venkovní LED osvětlení do zdi 0,9W 135x90mm Incast studená bílá
569 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 0,9W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 62lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (104 ks)
2582
Zahradní sloupek se zásuvkou GARD 36cm 1,2W denní bílá
3D
Zahradní sloupek se zásuvkou GARD 36cm 1,2W denní bílá
1 269 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1,2W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Šedá. Světelný tok 110lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
2862
Vestavné venkovní LED svítidlo do zdi 1,5W 135x180mm Incast studená bílá
3D
Vestavné venkovní LED svítidlo do zdi 1,5W 135x180mm Incast studená bílá
839 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 1,5W. Chromatičnost světla 6000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 110lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP65 - Voděodolný - vhodné do vlhkých...

SKLADEM  (2 ks)
2580
Patinová LED retro lampa nástěnná 8W teplá bílá Z6101 PAT
Patinová LED retro lampa nástěnná 8W teplá bílá Z6101 PAT
519 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Zelená. Světelný tok 800lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (56 ks)
6724
LED Robin svítidlo venkovní nástěnné černá 4,5W 15479/30/16
Video
LED Robin svítidlo venkovní nástěnné černá 4,5W 15479/30/16
1 849 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 430lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

Do 1-3 týdnů 
2221
LED Calgary 4000k svítidlo venkovní nástěnné 3W 17314/47/P3
Akce
LED Calgary 4000k svítidlo venkovní nástěnné 3W 17314/47/P3
669 Kč
519 Kč / ks
(–22 %)

Značka je Philips. Výkon LED 3W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Šedá. Světelný tok 270lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

SKLADEM  (7 ks)
5755
Lucerna 6BM závěsné venkovní osvětlení patina
Lucerna 6BM závěsné venkovní osvětlení patina
499 Kč / ks

Značka je Ecolite. Barva těla Zelená. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor.

SKLADEM  (651 ks)
9497
Philips LED sloupek venkovní E27 5W Bridge teplá bílá 16354/93/16
Philips LED sloupek venkovní E27 5W Bridge teplá bílá 16354/93/16
3 599 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 3500K. Barva těla Černá. Světelný tok 500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

Doprodej  (4 ks)
8459
LED Stock 4000k svítidlo venkovní sloupek malý 6W 16466/93/P3
Akce
LED Stock 4000k svítidlo venkovní sloupek malý 6W 16466/93/P3
2 329 Kč
652 Kč / ks
(–72 %)

Značka je Philips. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor....

Doprodej  (3 ks)
5742
Nahoru
Další produkty
99 položek celkem

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS99 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

  • Okružní 2719
  • Česká Lípa, 47001
  • Provozní doba:
  • Po - Pá
  • 8:00 - 16:00
  • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference