Jednotlivé druhy LED panelů se dělí podle způsobu montáže. Nejznámější a rovněž i nejoblíbenější variantou jsou vestavné LED panely s pružinami, do sádrokartónu nebo do dřeva. Konkrétně panely s výkonem 6W a 12W jsou vhodné do každé domácnosti a kanceláří.

Jaké jsou druhy LED panelů?
Jednotlivé druhy LED panelů se dělí podle způsobu montáže. Nejznámější a rovněž i nejoblíbenější variantou jsou vestavné LED panely s pružinami, do sádrokartónu nebo do dřeva. Konkrétně panely s výkonem 6W a 12W jsou vhodné do každé domácnosti, kanceláří se stropem s maximální výškou 3m. Další velice známou a oblíbenou variantou jsou přisazené LED panely. Tyto LED panely jsou vhodné na betonové, nebo tvrdé stropy a stěny. Další variantou jsou podhledové panely, které si zákazníci častou pletou se závěsnými. Podhledové panely jsou ideální do sádrokartonových stropů, kde se skutečně jedná o minerální, nebo kazetové stropy. V případě, že jsou stropy vyšší, či nerovnoměrné, pak je ideální použít závěsné LED panely. Závěsné LED panely jsou vybavené lanky, které jsou součástí sady. Další naším typem svítidel jsou nové, elegantní sady barevných designových LED panelů. Velkou výhodou designových panelů, je jejich velmi jednoduchá a rychlá montáž přímo na strop. V kategorii designových panelů máme nově i varianty designových panelů s ovladačem. Tyto varianty s ovladači, narozdíl od základní varianty bez ovladače Vám umožní měnit nejen intenzitu světla, ale i barvy světla dle Vaší libovůle. Například při čtení, si můžete nastavit studenější barvy, nebo naopak večer, či při usínání naopak barvy teplejší.

Na co si dávat pozor při výběru LED panelů?
Při Vašem výběru LED panelů si dávejte pozor, abyste vybrali vhodnou barvu světla a také výkon. Můžete vybírat samozřejmě z teplejších barev, které se hodí například ke dřevu nebo starším objektům. Teplé bílé barvy doporučujeme naopak do intimnějších prostor, jakými jsou například ložnice, či koupelny. Ženy maji ale rádi k zrcadlu denní bílý odstín, kde jsou vidět realnější barvy. Denní bílé barvy, neboli anglickým označením day light jsou velmi oblíbené v dnešních moderních domech a kancelářích. No a poslední variantou barev jsou varianty studené bílé, které se moc nedoporučují kvuli jejich modré složce v chromatičnosti barev. Modrá složka totiž může poškozovat zrak a také může narušit Váš spánek, ale pro pracovní místa, jakými jsou například garáže, dílny, nebo v případě, kdy se potřebujete soustředit, je naopak studená bílá vhodná.

Jaký výkon LED panelů je nejvhodnější?
Obecně, co se výkonu týče, tak doporučujeme většinou 2 - 3W na metr čvtereční. Vychází to zhruba na 200 až 300 luxů. V kuchyni pak doporučujeme přidat ještě více, klidně až 5 Wattu na metr čtvereční. Na chodby a schody doporučejeme světla 1 - 2W/m2.

Jakou kvalitu mají naše LED panely?
Nabízíme Vám LED panely od 5 různých výrobců. Díky svým velkým chladicím plochám jsou LED panely velmi spolehlivé. Vyjímečně dochází k tomu, že odejde elektronický předřadník (nebo trafo). V takovém případě Vám, většinou ještě tentýž den po odeslání Vašich fotografií nefunčního zdroje(ů) na náš email, pošleme obratem zdroj nový. Doporučujeme Vám při nstalaci vestavných LED panelů do sádrokartonu, ponechat ještě nějaké místo pro zdroj a pro chlazení, následně pomocí kari sítě můžete odtlačit izolace a vytvořit tak vzduchový prostor pro následné chlazení.

K čemu vlastně LED panely slouží?
LED panely mají jednak moderní, elegantní design a díky mléčnému difusoru jsou přijemné pro oči a navíc neoslňují tak, jako klasické zdroje, jakými jsou třeba žárovky či halogenky.

Nejvhodnejší využití LED panelů?
LED panely je vhodné umístit (instalovat) téměř všude v interiérech, ale i venku v podkroví, pokud je zaručeno krytí IP44 a více. V naší nabídce naleznete i panely do koupelny, kde také postačí krytí IP44 pokud je nejméně 1,4 od nejbližšího vodního zdroje. Často se nás ptáte, zda máme i LED panely přímo do sprchového koutu. V současné době takovéty typy LED panelů v naší nabídce svítidel nemáme.

V jaké výšce instalovat LED panely a jaké výkony?
Na otázku poměru výkonu a výšky, obecně platí. LED panely s nízkými výkony do 12W doporučujeme do výšek max. 2,5m. LED panely se středními výkony v rozmezí od 13W - 25W doporučujeme do výšky max. 3m od podlahy. LED panely s vysokými výkony nad 25W, můžete instalovat klidně až do výšek 4 metrů.

Kolik světel ideálně zvolit?
Pro jakékoliv prostory, mimo WC a dalších malé prostory, Vám doporučujeme vždy instalovat 2 a více světel, protože se pak nevytváří stíny, které by mohli mít nežádouci efekt. Z našeho pohledu je lepší více menších světel, než jedno velké. Dalším důvodem je, že většinou jsou menší LED panely levnější, ale na druhou stranu budete mít více práce s jejich instalací.

Jaké výkony LED panelů a kde je zvolit?
Čím je práce, nebo jakákoliv činnost detailnější, tím je potřeba volit vyšší výkon světla. V kuchyni tak logicky potřebujete až 4x více světla, než třeba na chodbách. Nejlepší je zvolit si stmívatelná světla s vyšším výkonem, které si jednoduše uzpůsobíte dle Vaší potřeby, například když potřebujete v obyvacím prostoru číst, tak zapnete světla na plný výkon, ale naopak třeba v intimních chvílích nebo při sledovaní televize, můžete světla například dálkovým ovladačem nastavit na minimum. V naší nabídce nabízíme skoro ke každému panelu i stmívatelné zdroje, doporučujeme Vám rovnou k tomu i nejoblíbenější stmívače a případně i s dalkovým ovladačem.

Výhody a nevýhody LED panelů?
Výhody LED panelů? Můžete je instalovat prakticky kamkoliv, nikdy, při zvolení správných variant nenaruší design interiéru. Panely se nabízeji v ruzných barvách a ruzných tvarech. S tím souvisí i ruzné způsoby montáže. LED panely Vám tedy nabízí spoustu světelných kombinací a barevných variant. Vycházející světlo z LED panelů je mnohem přijemnější, než světlo z klasických halogenek, či z klasických žárovek. Důvodem je unikátní design, kdy diody svítí z boku na střed, následně přes specialní optické vlákno a mléčný kryt se světlo rozptuluje do vše stran rovnoměrně ven. Z tohoto důvodu nedochází k oslnění očí. Naše LED panely jsou navíc ještě vybavené hrubou strukturou mléčného krytu, který ještě navíc mírní oslnění odborně řečeno s nízkým UGR. Další ohromnou výhodou LED panelů je, že jsou velmi tenké. Všichni to většinou známe, často totiž máme doma nízké stropy a nemáme prostor. Vestavné panely potřebují pouze 2,5 cm nad SDK, přisazené panely s rámečekem snížují strop až o 5 cm. LED panely jsou snadno stmívatelné, narozdíl od halogenek a usporných žárovek, stačí Vám pouze přikoupit stmívatelný zdroj, pokud není součástí sady a ještě jednoduchý stmívač. Pokud zrovna děláte rekonstrukci sádrokartonových stropů, tak můžete využit LED panely o výkonech 6W, budete potřebovat cca 40 až 60 kusů v celé domácnosti. Investice na pořízení světel do celého domácnosti, tak vychází v průměru od 4000 až do 6000 Kč, což je velmi přijemné, protože v současné době to není nijak velká částka. Celkově se dá říct staré známé "za málo peněz, dostanete hodně muziky". Navíc to vypadá opravdu velmi elegantně, moderně, hezky a luxusně. Panely mají ale mnohem více výhod. Jedinou nevýhodou LED panelu je, že existuje spousta druhů a výběr, tak může být složitější :) Rozhodně nedoporučujeme kupovat nejlevnější varianty panelů, která Vám pak následně můžou bzučet, rušit rádio, nebo svým kmitáním unavovat Vaše oči a následně tak i organismus. Levné panely nemají také kvalitní chipy a tím pádem mají samozřejmě menší usporu energie a horší index tzv. podání barev, neboli odborně řečeno CRI. Další samozřejmostí, se kterou musíte počítat je to, že levné panely jsou více poruchové a maji kratší životnost.

Nejprodávanejší LED panely?
Nejprodávanější panely neleznete v každé kategorii, vždy na prvních 2 řádcích. Když si tedy vždy vyberete z těchto dvou řádků, tak rozhodně neuděláte nikdy chybu. Většinou máme vše skladem a je skoro jisté, že Vaši objednávku Vám odešleme ještě ve stejný den. Odesíláme totiž v pracovní dny opravdu objednávky až do 16 hodin.

Nejlevnější LED panely?
V jednotlivých kategoriích si můžete snadno řadit a filtrovat. Velmi snadno si tedy můžete vyfiltrovat například právě třeba nejlevnější panely v kategorii LED panelů. Obvykle menší výkony panelů jsou samozřejmě levnější. Samozřejmostí jsou ovšem i slevové akce, takže často nalezneze panely i v akci. Snažíme se držet naše marže co nejníže, jak je to jen možné, abychom Vám na druhou stranu mohli poskytnout co nejkvalitnější servis. Pokud po Vašem zakoupení zjistíte, že panely jsou málo výkoné, tak nemáme problém Vám bezplatně zaslat výkonější varianty. Snažíme se tím, maximálně vyhovět Vám. i u nás platí "Náš zákazník, náš pán", proto Vaše spokojenost ja naší prioritou a nejlepší reklamou. Vy nás totiž potom doporučíte dále svým známým.

Jak se o LED panely starat?
Jak se o LED panely správně starat? Světla by měla zůstat čistá, kvůli chlazení. Jakmile jsou totiž světla zaprášená, tak se udělá tzv. izolační vrstva a tím pádem může docházet k přehrátí, které samozřejmě může výrazně zkracovat živostnost LED panelů. Na panely s krytím IP20 by nemělo kapat, nebo vlhnout, protože mezi jednotlivými vrstvami panelu se pak může usadit voda a tím potom formuje mapy na krytu LED panelu. LED panely při instalaci nepokládejte na hrubý či tvrdý povrch, můžete totiž poškodit lak. Vždy panely pokládejte jejich zadní stranou, nebo na měkký čístý povrch. LED panely taktéž nechytejte za konektory vodičů, vždy za tělo, aby nemohlo dojít k utržení vodičů.

Příslusenství k LED panelům?
Panely na našich stránkách jsou kompletní a připravené k okamžité montáži. Například závěsný panel je vybavený ve své sadě, lankami a vestavný panel pružinkami. Panely s rámečkem jsou vybaveny samozřejmě rámečky. Pokud si budete přát využít funkci stmívání, tak už samozřejmě doporučujeme přikoupit stmívatelný zdroj a stmívač, pokud ho jestě nemáte. Jinak není potřeba žádné přislušenství dokupovat. Pokud máte i přesto nějaké pochybnosti, neváhejte a napište nám na email info@ledsviti.cz, rádi to s Vámi probereme.

Jaké jsou tvary, barvy ...LED panelů?
Při výběru LED panelu je potřeba přemýšlet, zda chcete hranaté, obdelníkové či kulaté tvary LED panelů. Následně také zda chcete pastelové barvy těla panelů nebo elegantní jednoduché bílé, černé či chromové panely. Následně už vybírejte barvu světla, pokud máte radší teplejší lehce do žluta, nebo naopak studenější lehce do modra. Rovněž si vše můžete natavit a upravit dle Vašich požadavků a to pomocí dalkového ovladače ze studené až do teplé, tím si nastavíte atmosféru podle Vaši libosti.

Jaké jsou úspory? Co to nahrazuje? Srovnáni?
LED panely jsou velmi usporné, oproti úsporce jsou ještě o 50% více úspornější. Oproti klasickým žárovkám jsou panely až o 90% úspornější. Pokud jste tedy měli například 60W watové žárovky, tak je bezproblémově můžete nahradit LED panelem o výkonu 6W.

Proč nakoupit LED panely na LEDsviti?
Proč nakupovat LED panely právě u nás? Protože máme velký výběr sortimentu, velké slevy, množstevní slevy, velký počet produktů skladem. Hodnocení na portálu HEUREKA se pohybuje v rozmezí od 97 - 99 %, na Googlu máme hodnocení 4,9 hvěždiček. Dalším důvodem je, že u nás můžete panely vrátit až do 60 dnů, namísto 14 denní zákonné lhůty, nebo zdarma výměnou zásilkou pošleme jiné panely. Dále Vám můžeme odborně poradit, případně rychle vypracovat Vaše projekty. Také Vám samozřejmě poradíme jak ideálně osvětlit Váš dům, kancelář nebo jiný komerční objekt. V České Republice jsme byli jedními z prvních, kteří s LED panely přišly na trh. V současné době prodáváme více než 30 000 panelů za rok v České Republice a dalších 5 000 panelů do jiných zemí (Německo, Slovensko, Rakousko, Belgie a Holandsko). Dále svou značku značku LED panelů s názvem LEDsviti vyrábíme v Číně ve své vlastní fabrice. Naše značka se snaží prosadit hlavně ty LED panely, které Vám konkurence nemůže nabídnout z mnoha důvodů (menší poptávky, cena konkurence je z našeho pohledu přílíš vysoká). Jednoduše řečeno máme rádi originální produkty za rozumné ceny.

Co znamenají důležité parametry v kategoriích?
Duležitými parametry pro sledování kvality a rozumné ceny jsou: lumeny a živostnost. Lumeny se mohou udávat v zkratce "lm" nebo "lumen". Lumeny by se měli pohybovat u bílé barvy světel nad 90 lumenů za Watt. Živostnost by se měla pohybovat nad 30 tisíc hodin, spíše ale k 50 tisíci hodinám. Taktéž důležitém parametrem je tzv. CRI. CRI značí index podání barev, který by měl být nad CRI Ra 80, což znamená, že podávané světlo je složené z 80% barev. Slunce má pro Vaši představu sto procent. Klasická sodiková výbojka má pouze 30 %, proto je všechno pod veřejným osvětlením se sodikovou výbojkou žluté, protože zkrátka vydává pouze 30% světelného spektra.

Vysvětlení IR a HF čidlo
LED panely na chodbách či na veřejných sanitárních prostorách (WC, Umyvadla) se často použivaji s variantami s čidly pohybu. Časté spínání LED panelům nevadí, naopak prospívá. Důvodem je to, že se světlo ani nezahřeje a tím pádem se prodlužuje jeho životnost.

Nejčastejší dotazy zodpovídat (je trafo součástí atd)
Jaké dostáváme nejčastejší dotazy? Je u LED panelů trafo? Ano, součástí všech LED panelů jsou elektronické předřadníky. Jaká je velikost montážního otvoru? Montážní otvor u vestavných panelů je zhruba vždy o 1,5 až 2 cm menší než vnější rozměry uvedené v názvech produktů. Jinak jsou všechny montážní rozměry uvedené v parametrech v produktových stránkách u jednotlivých produktů. Dalším častým dotazem je zda lze panel stmívat? Pokud je v názvu produktu uvedeno slovo STMÍVATELNÉ, tak samozřejmě součástí sady je stmívatelný zdroj. Pokud naopak v názvu produktu není obsaženo slovo stmívatelné, tak samozřejmě není součástí. Možností je si stmívatelný zdroj přikoupit. Pokud máte jakýkoliv další dotaz, dotazy neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky, nebo e-mailem na info@ledsviti.cz. Snažíme se odpovídat obratem a většinou do 30 minut se již dočkáte Vaší odpovědi (platí samozřejmě pro dotazy obdržené v pracovní době).

Jak se LED panely instaluji?
Jak se instaluje vestavný LED panel? Připravte si otvor o 1,5 - 2 cm menší než je rozměr panelu. Nejlepší ovšem je si opravdu raději počkat až Vám panely doručíme, neni to poprvé a stává se, že výrobce změní rozměr montážního otvoru o pár setin milimetrů a nástává problém. Následně to musí elektrikář nebo stavebni firma zbytečně předělávat. Doporučujeme tedy počkat na doručení panelů. Protáhněte vodiče otvorem a zapojte správné barevné vodiče ke zdroji. Následně připravte panel a zasuňte konektory od panelu a instalovaného zdroje do sebe. Zmáčkněte pružiny k sobě nahoru a opatrně vložte panel do připraveného otvoru. Nakonec panel rozsviťte :)

Jak se LED panely instaluji?
Závěsné panely se instaluji následovně. Nejdřive přichytíte držáky lanky ke stropu. Poté protáhněte lanka skrz připravené háčky na LED panelu. Následně zavolejte pomocníka, který Vám panel přidrží ve výšce přibližně 0,5 až 1 metr od stropu, protáhněte lanka skrz připravené držáky na stropě. Vemte vodováhu a natáhněte lanka do roviny. Následně protáhněte vodiče až k panelu dolů. Přidělejte správně zdroj (spravně barevné vodiče) a položte na horní stranu panelu. V případě, že si nepřejete aby byl zdroj vidět, doporučujeme Vám ještě přikoupit rámeček, lanka se poté neprotáhnou panelem, ale rámečkem. Nakonec zasunete konektory od panelu a zdroje do sebe a svítíte :)

Jak se LED panely instaluji?
Panely s rámečkem jsou trochu složitější na instalaci, ale každy alespoň trošku zručný člověk to zvládne bez problemů. Složte čtyřstranný rámeček k sobě. Následně přidelejte rámeček ke stropu. Odeberte jednu stranu a zasuňte panel napůl dovnitř. Připojte správně barevné vodiče ke zdroji a zasuňte konektory k panelu. Položte zdroj nad panel mezi rámeček a zasuňte panel na doraz. Přidělejte opět původně oddělanou čtvrtou stranu a blahopřejeme Vám svítíte:)

Jak se LED panely instaluji?
Přisazené panely maji pouze jednoduchý držák, který se přidělává nejprve na strop. Následně přidělejte správné barevné vodiče ke zdroji a zasuňte konektory do sebe. Panel zasuňte přes držák a z boku přidělejte dvěma šroubama.

Jak se LED panely instaluji?

Designové panely se instalují velice snadno a rychle. Panel přidělejte ke stropu. Připojte správné barevné vodiče a zasunte mléčný kryt panelu.

Jak se LED panely instaluji?
Podhledové panely jsou též velmi jednoduché na instalaci. Připojte správné barevné vodiče ke zdroji a zasuňte konektor od zdroje do LED panelu. Poté založte panel do kovového rastrového rámu. Blahopřejeme Vám, svítíme:)

Projekty či návrhy světel?
Přejete si orientačně, v rychlosti spočítat kolik světel s jakými výkony máte instalovat ve Vašich plánech? My to dokážeme ZDARMA a většinou do 24 hodin. Nebo přejete si udělat oficiální projekt? Samozřejmě ani toto není pro nás problém. Počítat ovšem musíte s delší dobou zpracování projektu a vypracování návrhu. Obvyklá doba je mezi 1 - 2 týdnem v závislosti na vytížení našeho projektanta. Osvětlení navrhujeme tak, jak by se nám libílo ho v uvedených prostorách mít. Nemusíte nám podávat žádné informace, stačí nám pouze rozměry prostoru a výška stropu, případně plány, pokud máte k dispozici. Vše stačí zaslat na e-mailovou adresu info@ledsviti.cz. Vašemu pozadavku se začneme obratem věnovat. Na komplexní projekt od samotného návrhu, přes detailnější informace až po samotné doručení zboží, nám stačí většinou pouze 72 hodin. U projektů se v průměru pohybujeme okolo jednoho kalendářního měsíce. Dotace neděláme (nezařizujeme, nevyřizujeme), ani nedokážeme poradit. Ovšem při investici nad 800 tisíc korun dokážeme zařídit bezúročný uvěr od Českéhoho státu v rámci programu úspor energie až na dobu deseti let.

Slevy pro zákazníky?
Při každém nákupu nad 1000 Kč ziskáváte automaticky dopravu zdarma, přes zásilkovnu. Zásilkovna ovšem dokáže přepravovat zboží pouze do jednoho metru, takže větší panely (větší rozměry) je možné zasílat pouze kurýrem. Doprava kurýrem je zdarma též, při každém nákupu s hodnotou objednávky nad 5000 Kč. Množstevní slevy jsou nad 10 000 Kč a to pro koncové zákazníky. Pokud objednáváte přes elektrikáře, nebo jste obchodník (prostředník), elektrikář, montážní firma tak získáváte 12% slevu IHNED. Požadavek stačí zadat v poznámce ve Vaší objednávce. Následně dochází k ověření a k odeslání zboží. Na již aktuálně zlevněné zboží se nevztahuje další sleva.

Smart home využiti?
Je více než běžné, že i když jste o chytré domácnosti, cizím slovem SMART HOME jako celku nikdy neslyšeli, setkali jste se alespoň jednou s pojmem chytré osvětlení. A není divu, chytré osvětlení je jednoduché, levné a dokáže do velké míry zpříjemnit, nebo někdy dokonce i ochránit Vaše domácí prostředí. Chytré osvětlení již pouzívá nejeden chytrý dům či inteligentní dům. Chytré osvětlení navíc nabízí široké možnosti řízení, ovládání a kompatibility - regulujete intenzitu, měníte barvu. Cenu chytré domácnosti nelze ani zdaleka přesně určit, neboť je škálovatelná. Za formu domácí automatizace lze považovat už to, že si pořídíte chytré osvětlení ovládané z telefonu, což vás vyjde na pár stovek až méně tisíc korun (opět podle množství světel). Můžete si ale chytře vybavit třeba celou kuchyň. U nás konkrétně naleznete například regulaci HUE, která se ovládá především přes mobilní aplikaci, nebo pomocí bluetooth na Vašich chytrých telefonech. Tento systém samozřejmě může být doplněný i o další prvky – ovladače, smtívače nebo pohybové senzory TRIAK na 230V, které umožní ovládání a regulaci osvětlení i bez mobilního zařízení. V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů pro vybavení zmiňované domácnosti. K těmto uvedeným produktům, je potřeba přikoupit další příslušenství např. napájecí stmívatelný zdroj DALI nebo 0-10V nebo DMX dekodéry.

Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED panely
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě

6402 0 bily podhledovy led panel 600 x 600mm 45w denni bila uvodnifoto
Akce 3D animace Video
Bílý podhledový LED panel 600x600mm 45W denní bílá
1 519 Kč
1 139 Kč / Ks
(–25 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 5000 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Tento podhledový LED panel je skvělou volbou pro rastrové kazetové stropy. Barva světla je možná ve všech dostupných variantách - studená, denní i teplá bílá. Kupte si elegantní podhledové LED panely. Mají velmi dlouhou životnost až 30 000 hodin, neblikají a mají příjemné neoslnivé světlo.

SKLADEM  (2389 Ks)
6402
Bílý vestavný LED panel 120x120mm 6W denní bílá
Akce 3D animace Video
Bílý vestavný LED panel 120x120mm 6W denní bílá
169 Kč
139 Kč / Ks
(–18 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 440 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Vestavný hranatý LED panel je moderním druhem osvětlení domácích prostor i podniků. Barva těla LED panelu je bílá a můžete ho instalovat do sádrokartonových stropů. Barevnost světla můžete volit ve variantě denní, teplá a studená bílá. Tato svítidla vynikají elegantním provedením a úsporností, která se zvyšuje díky SMD čipům.

SKLADEM  (3794 Ks)
463
Bílý podhledový LED panel 600x600mm 40W denní bílá 4200lm
Akce 3D animace Video
Bílý podhledový LED panel 600x600mm 40W denní bílá 4200lm
1 149 Kč
599 Kč / Ks
(–48 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 40W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 4200 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Podhledový LED panel rozsvítí příjemným a jasným světlem kancelář, zasedací místnost i učebnu. Je vhodný k instalaci do minerálních kazetových stropů. Kvalitní SMD čipy společně s perfektním systémem chlazení zajistí LED panelu dlouhou životnost. Speciálně navržený mléčný difuzor poskytuje jemné rozptýlené světlo.

SKLADEM  (5810 Ks)
12363
Bílý kruhový vestavný LED panel 120mm 6W teplá bílá
Akce 3D animace Video
Bílý kruhový vestavný LED panel 120mm 6W teplá bílá
169 Kč
139 Kč / Ks
(–18 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Bílá. Světelný tok 420 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Hledáte moderní řešení osvětlení svého interiéru? Kulatý vestavný LED panel je moderním a stylovým typem osvětlení, které vynikne v každém interiéru! Barva světla je volitelná ve variantách denní a teplá bílá. Nižší světelný tok se bude hodit zejména do menších prostor, například do chodeb, předsíní či na toalety a do koupelen.

SKLADEM  (2649 Ks)
449
Bílý vestavný LED panel 300x300mm 25W denní bílá
Akce 3D animace Video
Bílý vestavný LED panel 300x300mm 25W denní bílá
479 Kč
439 Kč / Ks
(–8 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 25W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2260 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Čtvercový vestavný LED panel je vhodný pro montáž do sádrokartonového stropu. Barva světla u tohoto LED panelu je denní bílá, která je přirozená pro lidský zrak stejně jako skutečné denní světlo. LED panel je vyššího výkonu 25 W a poskytne jasné světlo, které je díky mléčnému difuzoru příjemné pro zrak.

SKLADEM  (2392 Ks)
461
Bílý přisazený LED panel 300x300mm 25W denní bílá
3D animace Video
Bílý přisazený LED panel 300x300mm 25W denní bílá
599 Kč / Ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 25W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2260 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Hranatý přisazený LED panel lze instalovat na zeď i strop. Neutrální barva bílého rámečku je vhodná na tmavý i světlý podklad. Barva světla je k dostání ve třech variantách - teplá, denní i studená bílá. Moderní LED panely mají okamžitý náběh svícení a díky kovovému rámu z litého hliníku mají dostatečné chlazení. Panely se nepřehřívají.

SKLADEM  (1493 Ks)
2524
Stříbrný podhledový LED panel 600x600mm 45W denní bílá 5000lm
Akce 3D animace
Stříbrný podhledový LED panel 600x600mm 45W denní bílá 5000lm
1 519 Kč
1 139 Kč / Ks
(–25 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 5000 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°.

SKLADEM  (1965 Ks)
2442
Chromový vestavný LED panel 175x175mm 12W denní bílá
Akce 3D animace Video
Chromový vestavný LED panel 175x175mm 12W denní bílá
339 Kč
319 Kč / Ks
(–6 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Chrom. Světelný tok 880 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 140°. Vestavný LED panel čtvercového tvaru se stane moderním svítidlem vašich sádrokartonových zdí i stropů. Chromový rámeček hezky vynikne v moderním interiéru. Podhledové svítidlo s denní barvou světla dokáže vytvořit přirozené prostředí doma i v kanceláři, nebo ve vašem podniku. SMD LED technologie zajistí dlouhou životnost i úspornost panelu.

SKLADEM  (770 Ks)
5974
Stříbrný závěsný LED panel 300x1200mm 45W denní bílá
Akce
Stříbrný závěsný LED panel 300x1200mm 45W denní bílá
2 779 Kč
2 399 Kč / Ks
(–14 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 3800 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Hledáte hezké, jednoduché a moderní osvětlení? Pořiďte si stříbrný závěsný LED panel, který se hodí do domácnosti, ale i firemních prostor, barů i moderních kaváren. Panel má hranaté provedení obdélníkového tvaru a je osazen úspornými, kvalitními LED čipy. Denní barva světla navodí přirozené osvětlení místnosti. Panel je dodáván s napájecím zdrojem.

SKLADEM  (67 Ks)
2879
Bílý kruhový vestavný LED panel 175mm 12W teplá bílá
3D animace Video
Bílý kruhový vestavný LED panel 175mm 12W teplá bílá
199 Kč / Ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Bílá. Světelný tok 860 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Hledáte jemné a nenápadné osvětlení do SDK stropu nebo podhledu? Pořiďte si moderní vestavný LED panel. Kulatý tvar panelu potěší milovníky oblých tvarů a teplá bílá barva světla zajistí příjemnou a hřejivou náladu ve vašem domově. LED panel se nehřeje, je úsporný a má dlouhou životnost.

SKLADEM  (1586 Ks)
450
Stříbrný závěsný LED panel 600x1200mm 75W denní bílá
Akce 3D animace
Stříbrný závěsný LED panel 600x1200mm 75W denní bílá
5 899 Kč
4 599 Kč / Ks
(–22 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 75W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 6600 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Závěsný LED panel se stříbrným rámečkem se stane moderním stropním osvětlením ve vašem interiéru. Díky závěsné instalaci se hodí LED panel spíše na vyšší stropy. Výkon 75W spolehlivě nahradí 4 obyčejné 120cm zářivky o výkonu 36W. Denní bílá barva světla dodá přirozené světlo vaší kanceláři, kuchyni i obývacímu pokoji.

SKLADEM  (32 Ks)
2882
Bílý vestavný LED panel 175x175mm 12W denní bílá
3D animace Video
Bílý vestavný LED panel 175x175mm 12W denní bílá
199 Kč / Ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 880 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Moderní vestavný LED panel do sádrokartonového stropu může být skvělým designovým prvkem v obývacím pokoji, ložnici a díky stupni krytí IP44 i v koupelně. Denní bílá barva světla zajistí příjemné a přirozené světlo v každém interiéru. Oproti klasickým žárovkám ušetří LED panel až 85% energie.

SKLADEM  (2692 Ks)
457
Chromový kruhový vestavný LED panel 120mm 6W denní bílá
3D animace Video
Chromový kruhový vestavný LED panel 120mm 6W denní bílá
229 Kč / Ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Chrom. Světelný tok 440 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 140°. Alternativou klasických bodovek může být vestavný LED panel. Instaluje se do sádrokartonových stropů, zdí a podhledů. Díky vyššímu stupni krytí je možné LED panel využít i ve vlhkém prostředí, lze ho tedy umístit i do koupelny. Nižší výkon LED panelu je vhodný zejména do předsíní, chodeb a na toalety. Chromový design panelu se hodí do moderních interiérů.

SKLADEM  (998 Ks)
5963
Bílý vestavný LED panel 300x300mm 25W teplá bílá
Akce 3D animace Video
Bílý vestavný LED panel 300x300mm 25W teplá bílá
479 Kč
439 Kč / Ks
(–8 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 25W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2240 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Pořiďte si do SDK stropu a zdi hranatý vestavný LED panel. Podhledové svítidlo v podobě LED panelu se instaluje velmi jednoduše, a to díky pružinám, které jsou součástí panelu. Jednoduché provedení LED panelu splňuje kladené nároky na vybavení v moderních interiérech. Panel je osazen kvalitními čipy značky Epistar, je úsporný a má dlouhou životnost.

SKLADEM  (382 Ks)
460
Stříbrný vestavný LED panel 600x600mm 45W denní bílá 4300lm
Akce 3D animace
Stříbrný vestavný LED panel 600x600mm 45W denní bílá 4300lm
1 929 Kč
1 449 Kč / Ks
(–25 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 4300 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Moderní hranatý LED panel je vhodný pro instalaci do sádrokartonových podhledů. Tento vestavný LED panel je osazen výkonnými a úspornými SMD čipy. Denní bílá barva světla se postará o příjemné a přirozené světlo ve vašem podniku i u vás doma.

SKLADEM  (1101 Ks)
2474
Bílý přisazený LED panel 225x225mm 18W denní bílá
Akce 3D animace Video
Bílý přisazený LED panel 225x225mm 18W denní bílá
489 Kč
479 Kč / Ks
(–2 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1550 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Bílý přisazený LED panel je moderním osvětlením pro každý interiér. Jednoduchá instalace na strop i stěnu, kterou zvládne každý. Denní bílá barva světla je přirozená pro lidské oko, avšak objednat lze panel i v teplé a studené bílé. Napájecí zdroj není potřeba dokupovat zvlášť, je součástí balení.

SKLADEM  (516 Ks)
710
Bílý přisazený LED panel 175x175mm 12W denní bílá
Akce 3D animace Video
Bílý přisazený LED panel 175x175mm 12W denní bílá
369 Kč
359 Kč / Ks
(–3 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 12W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Bílá. Světelný tok 880 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Moderní hranatý LED panel který lze instalovat jako přisazený na strop i zeď ve vašem interiéru. Kvalitní SMD LED technologie se postará o úspornost a dlouhou životnost LED panelu. Bílý rámeček panelu může kontrastovat na tmavším podkladu i splynout se světlým stropem a zdí. Denní bílá barva světla je přirozená a neoslňující.

SKLADEM  (1137 Ks)
708
Stříbrný LED panel s rámečkem 600x1200mm 75W denní bílá
Akce 3D animace
Stříbrný LED panel s rámečkem 600x1200mm 75W denní bílá
5 999 Kč
4 619 Kč / Ks
(–23 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 75W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 6600 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. LED panel se stříbrným rámečkem je vhodný do domácího prostředí, kanceláří, zasedacích místností i ordinací. Obdélníkové provedení LED panelu vyhovuje současným designovým trendům. Panel je možné instalovat jako přisazené svítidlo na většinu pevných stropů. Panel s vysokým výkonem 75W lze využít ve velkých prostorech i na vyšších stropech.

SKLADEM  (21 Ks)
2881
Černý designový LED panel 400mm 24W denní bílá
3D animace
Černý designový LED panel 400mm 24W denní bílá
1 959 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2040 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Unikátní stropní svítidlo v podobě designového černého LED panelu. Skvělé do moderních a elegantních interiérů i podniků. LED panel je možné instalovat jako přisazené světlo. Dostupné jsou všechny varianty barvy světla - teplá, denní i studená bílá. Objevte kouzlo jednoduchosti a příjemné světlo s našimi LED panely.

SKLADEM  (35 Ks)
9722
Bílý vestavný LED panel 120x120mm 6W teplá bílá
Akce 3D animace Video
Bílý vestavný LED panel 120x120mm 6W teplá bílá
169 Kč
139 Kč / Ks
(–18 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Bílá. Světelný tok 420 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP44 - Vlhkotěsné - vhodné do vlhkých prostor. Vyzařovací úhel 160°. Pořiďte si hranatý vestavný LED panel do domácnosti, kanceláře, obchodu či restaurace. Instalace panelu je velmi jednoduchá, uchytit jej lze pomocí pružinek, které jsou součástí panelu. LED panel je designově vhodným osvětlením do moderních interiérů. Panel je osazen kvalitními čipy a má dlouhou životnost.

SKLADEM  (1322 Ks)
462
Stříbrný LED panel s rámečkem 600x600mm 45W denní bílá 5000lm
Akce 3D animace Video
Stříbrný LED panel s rámečkem 600x600mm 45W denní bílá 5000lm
2 239 Kč
1 799 Kč / Ks
(–20 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 5000 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Hranatý LED panel se stříbrným rámečkem je skvělou volbou do moderních interiérů. Kovový rámeček poskytuje panelu nejen hezký design, ale také dobré chlazení. Panely se nehřejí a neblikají. Tento LED panel lze instalovat jako přisazený a denní bílá barva světla osvítí vaše prostory příjemným a přirozeným světlem.

SKLADEM  (1438 Ks)
2444
Bílý designový LED panel 400mm 24W teplá bílá
3D animace Video
Bílý designový LED panel 400mm 24W teplá bílá
1 959 Kč / Ks

Bílý designový LED panel 400mm 24W teplá bílá

SKLADEM  (2 Ks)
9725
Černý designový LED panel 600mm 48W teplá bílá
3D animace
Černý designový LED panel 600mm 48W teplá bílá
2 829 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Černá. Světelný tok 4080 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Vsaďte na elegantní a moderní osvětlení pro váš dům i veřejné prostory. Designový LED panel je využíván především jako přisazené stropní svítidlo, lze jej instalovat i na stěnu. Kombinujte barvy i velikosti LED panelů a vytvořte si unikátní osvětlení vašeho interiéru! Teplá bílá barva světla vykouzlí příjemnou a hřejivou atmosféru.

SKLADEM  (23 Ks)
9731
Stříbrný LED panel s rámečkem 300x1200mm 45W denní bílá
Akce Video
Stříbrný LED panel s rámečkem 300x1200mm 45W denní bílá
2 759 Kč
2 169 Kč / Ks
(–21 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 3800 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Sháníte moderní svítidlo na váš strop? Kupte si u nás přisazený obdélníkový LED panel. LED panel disponuje kvalitními čipy, které se podílejí na úspornosti a dlouhé životnosti panelu. Moderní a jednoduché provedení, které i přesto bude středem pozornosti v každém interiéru. LED panely neblikají a nedochází k přehřívání.

SKLADEM  (243 Ks)
2878
Stříbrný podhledový LED panel 300x1200mm 45W denní bílá
Akce Video
Stříbrný podhledový LED panel 300x1200mm 45W denní bílá
1 799 Kč
1 429 Kč / Ks
(–21 %)

Značka je Ecolite. Výkon LED 45W. Chromatičnost světla 4100K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 4300 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 160°. Podhledový LED panel se stříbrným rámem nainstalujete jednoduše do kazetového stropu. Moderní obdélníkové a minimalistické provedení panelu se hodí do kanceláře, obchodu i domácnosti. LED panel je osazen kvalitními čipy značky Epistar s velmi dlouhou životností - 30 000 hodin.

SKLADEM  (259 Ks)
2877
Bílý designový LED panel 500mm 36W smart CCT
3D animace Video
Bílý designový LED panel 500mm 36W smart CCT
3 929 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 2700-6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 3060 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (1 Ks)
13240
Černý designový LED panel 600mm 48W smart CCT
3D animace Video
Černý designový LED panel 600mm 48W smart CCT
4 519 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 48W. Chromatičnost světla 2700-6000K. Barva těla Černá. Světelný tok 4080 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (22 Ks)
13241
Bílý designový LED panel 400x400mm 24W teplá bílá
3D animace
Bílý designový LED panel 400x400mm 24W teplá bílá
1 959 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 2040 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Zkrášlete svůj interiér s naším designovým LED panelem. Moderní provedení LED panelu jde s dobou a hodí se k současným i nadčasovým trendům. Instalujte LED panel jednoduše jako přisazené stropní svítidlo. Teplá bílá barva je skvělou volbou do odpočinkových místností v interiéru. Výkon panelu 24W je náhradou až 180W běžné žárovky.

SKLADEM  (15 Ks)
9737
Černý designový LED panel 500x500mm 36W denní bílá
3D animace Video
Černý designový LED panel 500x500mm 36W denní bílá
2 439 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 36W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 3060 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°.

SKLADEM  (33 Ks)
9738
Černý designový LED panel 400x400mm 24W denní bílá
3D animace Video
Černý designový LED panel 400x400mm 24W denní bílá
1 959 Kč / Ks

Značka je LEDsviti. Výkon LED 24W. Chromatičnost světla 5000K. Barva těla Černá. Světelný tok 2040 lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací úhel 120°. Chcete svůj dům nebo podnik osvítit a zároveň obohatit o hezké moderní svítidlo? Pořiďte si černý designový LED panel. Hranaté provedení panelu a jednoduchý tvar se hodí k moderním interiérům. Panely lze instalovat jako stropní přisazené svítidlo i jako nástěnné světlo. Denní bílá barva světla rozzáří prostory přirozeným světlem. Podtrhněte svůj interiér jedinečným LED panelem

SKLADEM  (17 Ks)
9734
Nahoru
Další produkty
477 položek celkem

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS139 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

  • Okružní 2719
  • Česká Lípa, 47001
  • Provozní doba:
  • Po - Pá
  • 8:00 - 16:00
  • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení