Realizace Rádio Impuls

LED OSVĚTLENÍ Radia impuls

Reference:

„S firmou LEDsviti.cz byla skvělá komunikace, informace dodali vždy obratem a také nám dobře poradili, když jsme si nebyli jistí. Protože jsme na realizaci chvátali, bez problémů nám doporučili jiné zboží ze skladových zásob, na které se nemuselo dlouho čekat. Díky tomu dodávky proběhly rychle a v pořádku. Můžeme určitě jejich služby doporučit.“

Lucie Vodrážková - zákazník, 10.října 2023

Osvětlení pro Radio Impuls od LEDsviti.cz

Datum realizace: 9/2023

Radio Impuls je jedním z nejznámějších a nejposlouchanějších rozhlasových stanic v České republice. Když přišel čas modernizovat osvětlení jejich provozoven, obrátili se na odborníky od LEDsviti.cz .

Naše společnost se pyšní tím, že vždy naslouchá potřebám klienta a dodává řešení na míru. Pro Radio Impuls jsme vytvořili osvětlení, které nejenže splňuje nejvyšší technické a energetické standardy, ale také podporuje kreativní atmosféru, kterou tato stanice vyžaduje.

Při návrhu osvětlení jsme brali v úvahu specifika rozhlasového vysílání - od studií, kde se vyžaduje přesné a nerušivé světlo pro moderátory, po kancelářské prostory, kde komfortní a příjemné světlo podporuje produktivitu týmu.

Fotografie v této galerii ukazují transformaci interiérů Radio Impuls díky našim LED řešením. Je vidět, jak moderní technologie může nejen snížit energetickou náročnost, ale také vytvořit inspirující prostředí pro všechny, kdo zde pracují.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a děkujeme Radio Impuls za důvěru v naše služby. Doufáme, že vás naše realizace zaujme stejně jako nás.

Affiliate program