LED stolní lampy

Kam jsou vhodné LED stolní lampy?

Světlo stolní LED lampy by mělo být jasné, ale nesmí být oslňující. Jak už název napovídá, tak LED stolní lampy jsou určeny zejména na vaše stoly nebo pracovní desky. Nabízíme různé druhy lampiček na noční stůl, do práce k počítači nebo na kuchyňskou linku. Tyto lampičky jsou praktické, některé mají v sobě zabudovanou baterii, jsou přenosné a mohou svítit i bez připojení k elektřině. LED stolní lampy jsou vhodné zejména jako doplňkové světlo, které nebude rušivé a bude sloužit jako přímé osvětlení při čtení, kreslení či jiných činnostech. Pro vaše nejmenší nabízíme lampičky ve tvaru jejich oblíbených postav. Vybírejte z velké nabídky LED stolních lampiček do studentského pokoje, interiérů či studovny.

Při výběru nové stolní lampy je důležité vybrat takovou, která bude svými funkcemi a výkonem co nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Doplňkové světlo je pro vaši práci nezbytné, protože hlavní světlo nedokáže vždy dostatečně nasvítit pracovní plochu. Většina lampiček v naší nabídce je opatřena kloubem pro snadné polohování, díky kterému si můžete nastavit směr svitu a nasvítit přímým světlem přesně tu plochu, kterou potřebujete. Už nebudete muset mžourat v šeru do knihy nebo na vytištěný text na papíru. Pořiďte si LED stolní lampičku jako doplňkové světlo do všech místností vašeho domu.

Jaký výkon bude potřeba?

Výkon lampičky bychom měli zvolit podle toho, při jakých činnostech ji budeme nejčastěji využívat. Hodnota výkonu nám říká, jak intenzivně bude světlo svítit. Čím vyšší výkon, tím silnější bude vyzařované světlo. V našem e-shopu můžete filtrovat LED stolní lampy podle příkonu. Příkon je množství elektrické energie, která je spotřebována. Pro zrakově náročné aktivity, jako je například čtení dokumentů, technické kreslení nebo třeba navlékání korálků, doporučujeme zvolit lampičku s vyšším výkonem nad 10W. Naopak pro nepřímé osvětlení nebo méně zrakové náročné aktivity stačí i lampičky s menším výkonem okolo 5W.

Jaké jsou výhody a nevýhody LED stolních lamp?

Stolní lampičky jsou opatřeny nejmodernější LED technologií. LED diody jsou současným trendem, který nahrazuje starší technologie. Mají mnoho výhod a téměř žádné nevýhody. Mezi největší klady LED stolních lampiček patří nízká spotřeba a dlouhá životnost. LED diody jsou velmi efektivní, využívají až 90% energie na produkci světla a pouze 10% tvoří ztráty. Jejich spotřeba je tak mnohonásobně nižší a díky tomu vám uspoří náklady na elektřinu. LED diody jsou ekologické a šetrnější k vašim očím, navíc se nemusíte bát popálení, protože se nepřehřívají. Jedinou nevýhodou je vyšší pořizovací cena.

Které LED stolní lampy jsou nejprodávanější?

Produkty pro vás v kategoriích řadíme podle největší prodejnosti a spokojenosti zákazníků. Mezi nejprodávanější stolní lampy se dlouhodobě řadí stmívatelné LED lampičky s výkonem 10W a možností změny chromatičnosti. Tyto lampičky vám zajistí vše, co od stolních lamp očekáváte. Umožňují nastavit lampičku do polohy, která vám bude vyhovovat. Díky stmívatelnosti si nastavíte ideální intenzitu světla podle aktuálně vykonávané činnosti. Krom toho jsou tyto lampy hezky designově zpracované a snadno se tak stanou ozdobou vašeho stolu.

Jak vybrat kvalitní stolní lampu?

LED stolní lampu vybírejte podle místa, kam ji chcete umístit. Nabízíme lampičky na stůl, noční lampy, dětské lampičky, designové lampy a další. Pokud si potřebujete pořádně posvítit při práci v kanceláři, doporučujeme vybrat klasickou lampičku na psací stůl. Zajistí vám potřebné světlo a nebude vás stát moc peněz. K notebooku nebo k počítači se vám bude hodit stmívatelná stolní lampička, která vám umožní přizpůsobit si intenzitu světla podle potřeby. Velmi oblíbené jsou lampy s displejem. Takové lampy umí nejen svítit, ale ukážou vám čas, teplotu, datum a další doplňkové informace. Jsou vhodné nejen do pracovny, ale také třeba do ložnice na noční stolek nebo do obývacího pokoje. V kategorii "Noční lampy" naleznete všechny druhy lamp na noční stolky, které mají příjemný a nerušivý svit. Do moderních bytů a novostaveb se určitě hodí módní designové LED lampy. A do dětských pokojíčků také nesmí chybět dětské LED lampičky, které si vaše ratolesti jistě zamilují.

Jak se starat o stolní lampy?

Oproti klasickým svítidlům nabízejí LED svítidla několikanásobně delší životnost a budou vám tak sloužit opravdu dlouho. Při správném použití vydrží svítit bez poruchy spoustu let. Lampičku stačí položit na stůl, zapojit do zásuvky a můžete ji hned začít používat. Starat se o LED stolní lampy nemusíte. Doporučujeme však jednou či dvakrát za rok lampičku oprášit a otřít vlhkým hadříkem. Zamezíte tím proniknutí prachu dovnitř lampičky a prodloužíte tím její životnost. Prozkoumejte velké množství LED stolních lamp do domácnosti u nás na LEDsviti.cz.

Jak zprovoznit LED stolní lampu?

Instalace LED lampiček je velice jednoduchá. Nejprve vždy prozkoumejte návod, který je přibalen v balení. Pokud máte lampičku s kabelem, kabel zapojte do lampy a následně do zásuvky. Některé lampičky je potřeba před zapojením složit. U bezdrátových lampiček doplňte počet a typ baterie podle návodu od výrobce. Lampičku umisťujte vždy tak, aby vás neoslňovala. Pokud jste pravák, tak umístěte lampičku vlevo od sebe a pokud jste levák, tak obráceně – napravo. Při nedoručení nebo ztrátě návodu k lampičce jsou návody naskenovány u produktu na našem e-shopu. Když si ani tak nebudete jisti, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu nebo na naší zákaznické lince.

Jakou barevnost a typ svítidla vybrat?

Kromě funkce je důležitý i vzhled stolní lampičky. Je to sice menší nenápadné svítidlo, ale může hezky podtrhnout celkový dojem z interiéru. Do moderních bytů vybírejte černé nebo bílé lampičky na psací stůl. Při výběru do dětských pokojů pro chlapecké i dívčí pokoje se můžete zase trošku unést a vybrat barevnější a tvarově zajímavější LED lampy do zásuvky. Do pracovny nesmí chybět stmívatelná nebo dotyková LED lampička v černé, bílé nebo stříbrné barvě. Stolní lampy umožňují svítit jasně a přímo. Kompenzují stálý kontrast světla mezi pracovním stolem a okolím. Díky tomu se vaše oči nemusí přizpůsobovat tak často a unaví se pomaleji. Kupujte kvalitní LED stolní lampy na psací stůl, do vašeho podniku nebo do pracovního prostoru.

Jakou světelnou barevnost vybrat?

Světelná barevnost neboli teplota chromatičnosti je ukazatel, který nám říká, jakou teplotu bude mít vyzařované světlo. Jednotkou je kelvin (K) a čím větší je hodnota chromatičnosti, tím bude světlo studenější. Nejčastěji se můžete setkat se studenou, denní a teplou barvou světla.. Teplá bílá se pohybuje v hodnotách od 2700K do 3500K, je žlutá až oranžová a vytváří uvolněnou atmosféru. LED lampičky s teplou bílou barvou světla jsou vhodné na noční stolky a do dětských pokojů. Denní bílá má chromatičnost od 4000K do 5000K. Hodí se do pracoven a studentských pokojů. Studená bílá má hodnotu od 6000K a je vhodná pro pracovní účely do kanceláře nebo konferenční místnosti . Filtrovat stolní lampy podle chromatičnosti můžete pomocí tlačítka "Filtrovat" v kategorii.

Jsou LED stolní lampy úsporné?

Stolní lampy v naší nabídce jsou vybaveny úspornými LED diodami, které zajišťují efektivní provoz za minimální náklady. Výměnou staré lampy za moderní LED lampičku ušetříte až 80% energie oproti klasickým halogenovým žárovkám. Zatímco u klasických žárovek je velká část energie přeměněna na teplo, LED diody využívají až 90% energie na produkci světla. Díky tomu jsou ekonomické a navíc také ekologické, protože neobsahují škodlivé látky. Další výhodou je jejich odolnost. Při správném použití vám vydrží svítit mnoho let.

Proč nakoupit LED stolní lampy u LEDsviti.cz?

V nabídce na našem e-shopu si můžete vybrat z více než 100 LED lampiček různých barev i tvarů. Snažíme se vybírat pouze kvalitní výrobky ověřených výrobců. Pro lepší představu máme u velké části produktů 3D animace, díky kterým si můžete vytvořit lepší představu, jak produkt vypadá. Nabízíme dopravu zdarma při nákupu nad 1000 Kč přes Zásilkovnu nebo nad 5000 Kč kurýrem. Díky rychlým a kvalitním službám držíme dlouhodobě spokojenost zákazníků okolo 97% - 98% (zdroj Heureka.cz). Vybírejte z velkého množství produktů skladem a mějte produkt druhý den doma.

Co vše nabízí LED stolní lampy?

LED stolní lampičky kromě dlouhé životnosti nabízí řadu dalších výhod. Většina stolních LED lamp je moderně designově zpracovaná a jejich vzhled působí elegantnÍm dojmem. Vybrat si můžete také stmívatelné lampy s pohybovatelným kloubem. Díky těmto funkcím si světlo nasměrujete přesně tam, kam zrovna potřebujete a zároveň můžete upravit intenzitu světla podle svých představ. Některé LED lampy na psací stůl mají v sobě také zabudovaný displej s informacemi o čase, aktuálním datu či teplotě. Některé kromě svícení mohou sloužit i jako lupa nebo budík.

Jaký vyzařovací úhel je ideální?

Vybrat správný vyzařovací úhel není žádná věda. Vyzařovací úhel udává, pod jakým úhlem je světlo vyzařováno do prostoru. U stolních LED lampiček je vhodné zvolit vyzařovací úhel do 120°. Stolní lampa by neměla nahrazovat hlavní světlo, ale měla by sloužit jako doplňkové svítidlo. Pomocí nepřímého doplňkového svítidla si šetříte oči, protože se nebudou muset tak často přizpůsobovat změnám okolního světla.

Jak fungují LED lampy?

LED stolní lampy jsou, jak už název napovídá, opatřeny LED diodami. LED diody vznikly v roce 1962 a v dnešní době již patří mezi nejvyužívanější typ osvětlení. Stále více klasických žárovek, zářivek i výbojek je nahrazováno LED osvětlením, které je úspornější a přináší řadu výhod. LED diody fungují pomocí P-N přechodu, přes který prochází proud a vytváří světlo. Podle výzkumů využijí LED diody až 90% elektrické energie na produkci světla a pouze 10% tvoří ztrátu v podobě odpadního tepla. Díky vysoké efektivitě přeměny energie na světlo jsou LED technologie úsporné a umožňují výrazné úspory domácnostem i firmám.

Nabízíme nějaké slevy pro zákazníky?

Na e-shopu můžete najít spoustu výrobků ve slevě za akční cenu. Při nákupu nad 1000 Kč máte automaticky dopravu zdarma přes Zásilkovnu a nad 5000 Kč také kurýrem GLS. Množstevní slevy lze uplatnit při objednávkách nad 10000 Kč, stačí napsat do poznámky při objednávání. Pro montážní firmy nebo elektrikáře nabízíme velkoobchodní ceny. Stačí nás kontaktovat e-mailem nebo prostřednictvím zákaznické linky a slevu vám nastavíme.

Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED panely
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě

Stmívatelná černá LED lampička MATRIX 10W s klipem CCT
3D animace Video
Stmívatelná černá LED lampička MATRIX 10W s klipem CCT
1 929 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000-6500K. Barva těla Černá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

Do 1-3 týdnů 
1038
Stmívatelná stříbrná LED lampička MATRIX 10W s klipem CCT
3D animace Video
Stmívatelná stříbrná LED lampička MATRIX 10W s klipem CCT
1 929 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000-6500K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (328 ks)
1037
Stmívatelná bílá LED lampička MATRIX 10W s klipem CCT
3D animace Video
Stmívatelná bílá LED lampička MATRIX 10W s klipem CCT
1 929 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000-6500K. Barva těla Bílá. Světelný tok 600lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (13 ks)
1022
Stmívatelná černá LED stolní lampa ALEX 10W CCT
3D animace
Stmívatelná černá LED stolní lampa ALEX 10W CCT
1 459 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000-6500K. Barva těla Černá. Světelný tok 550lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (427 ks)
12456
Stmívatelná černá kožená multifunkční LED lampička LORD 6W denní bílá
3D animace Video
Stmívatelná černá kožená multifunkční LED lampička LORD 6W denní bílá
1 139 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (103 ks)
6397
Černá LED stolní lampička 8W s USB 3000-6000K
Černá LED stolní lampička 8W s USB 3000-6000K
1 329 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 3000-6000K. Barva těla černá. Světelný tok 450lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (845 ks)
12484
Stmívatelná Bílá LED stolní lampička 18W music
3D animace
Stmívatelná Bílá LED stolní lampička 18W music
1 939 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 18W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 240lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (102 ks)
6398
Černá LED stolní lampa MATYS 7W denní bílá
3D animace
Černá LED stolní lampa MATYS 7W denní bílá
829 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 550lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (571 ks)
12454
Černá LED stolní lampička s USB 9W Moana denní bílá
Video
Černá LED stolní lampička s USB 9W Moana denní bílá
609 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 9W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 700lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (22 ks)
3272
Růžová LED stolní lampička s USB 9W Moana denní bílá
3D animace Video
Růžová LED stolní lampička s USB 9W Moana denní bílá
609 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 9W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Růžová. Světelný tok 700lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (24 ks)
3275
Černá LED stolní lampička MASTER 10W s bezdrátovým nabíjením CCT
Černá LED stolní lampička MASTER 10W s bezdrátovým nabíjením CCT
2 289 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000-5000K. Barva těla černá. Světelný tok 500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (101 ks)
13555
Ideal lux LED Duchessa small stolní lampa 5W 051406
Ideal lux LED Duchessa small stolní lampa 5W 051406
4 039 Kč / ks

Značka je Ideal lux. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Bílá. Světelný tok 400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

Do 1-3 týdnů 
4414
Stmívatelná hnědá kožená multifunkční LED lampička LORD 6W denní bílá
3D animace Video
Stmívatelná hnědá kožená multifunkční LED lampička LORD 6W denní bílá
1 139 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Hnědá. Světelný tok 200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (102 ks)
3271
Bílá LED stolní lampička ROBIN nastavitelná 7W RGB s RGB podsvícením
Bílá LED stolní lampička ROBIN nastavitelná 7W RGB s RGB podsvícením
1 399 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 3000-6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (101 ks)
13557
Černá LED stolní lampička spektra 8W denní bílá
Černá LED stolní lampička spektra 8W denní bílá
789 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla černá. Světelný tok 630lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (217 ks)
13530
Stmívatelná Bílá LED stolní lampička DIPLOMAT LIGHT 17W s bezdrátovým nabíjením CCT
3D animace
Stmívatelná Bílá LED stolní lampička DIPLOMAT LIGHT 17W s bezdrátovým nabíjením CCT
2 179 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 17W. Chromatičnost světla 3000-5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1100lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (1 ks)
6399
Stmívatelná bílá LED stolní lampa ALEX 10W CCT
3D animace
Stmívatelná bílá LED stolní lampa ALEX 10W CCT
1 459 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000-6500K. Barva těla Bílá. Světelný tok 550lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (557 ks)
12455
master bila1
Bílá LED stolní lampička MASTER 10W CCT s bezdrátovým nabíjením
2 289 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 3000-5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (101 ks)
13556
Červená LED stolní lampička GINEVRA UNO 4,5W teplá bílá
Červená LED stolní lampička GINEVRA UNO 4,5W teplá bílá
379 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Červená. Světelný tok 350lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (105 ks)
13537
LED bílá stolní lampička 8W s USB 3000-6000K
LED bílá stolní lampička 8W s USB 3000-6000K
1 329 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 3000-6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 450lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (684 ks)
12483
Stmívatelná Bílá LED stolní lampička DIPLOMAT DARK 17W s bezdrátovým nabíjením CCT
3D animace
Stmívatelná Bílá LED stolní lampička DIPLOMAT DARK 17W s bezdrátovým nabíjením CCT
2 179 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 17W. Chromatičnost světla 3000-5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 1100lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

SKLADEM  (21 ks)
6400
Ideal lux LED Kelly nero stolní lampa 5W 108094
Ideal lux LED Kelly nero stolní lampa 5W 108094
1 399 Kč / ks

Značka je Ideal lux. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

Do 1-3 týdnů 
5555
Modrá LED stolní lampička s USB 9W Moana denní bílá
3D animace Video
Modrá LED stolní lampička s USB 9W Moana denní bílá
609 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 9W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Modrá. Světelný tok 700lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (1 ks)
3274
Stmívatelná bílá kožená multifunkční LED lampička LORD 6W denní bílá
Stmívatelná bílá kožená multifunkční LED lampička LORD 6W denní bílá
1 139 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 6W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (101 ks)
13560
ginevra duo oranzova
Oranžová LED stolní lampička GINEVRA DUO 4,5W teplá bílá
379 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Oranžová. Světelný tok 350lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (51 ks)
13539
Růžová LED stolní lampička NEMO 7W
Růžová LED stolní lampička NEMO 7W
479 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 7W. Barva těla Růžová. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (6 ks)
13547
Ideal lux LED Lawyer Brunito stolní lampa 5W 045030
Ideal lux LED Lawyer Brunito stolní lampa 5W 045030
3 209 Kč / ks

Značka je Ideal lux. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Hnědá. Světelný tok 400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

Do 1-3 týdnů 
4633
Ideal lux LED K2 bianco stolní lampa 5W 035093
Ideal lux LED K2 bianco stolní lampa 5W 035093
1 079 Kč / ks

Značka je Ideal lux. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Bílá. Světelný tok 410lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

Do 1-3 týdnů 
4609
Stříbrná LED stolní lampička spektra 8W denní bílá
Stříbrná LED stolní lampička spektra 8W denní bílá
789 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla stříbrná. Světelný tok 630lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (294 ks)
13531
Stmívatelná bílá LED lampička ROBIN 7W nastavitelná CCT
Stmívatelná bílá LED lampička ROBIN 7W nastavitelná CCT
909 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 3000-5000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

Do 1-3 týdnů 
13544
Ideal lux LED Wally nero stolní lampa 5W 061191
Ideal lux LED Wally nero stolní lampa 5W 061191
2 719 Kč / ks

Značka je Ideal lux. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 400lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

Do 1-3 týdnů 
4748
stříbrná LED stolní lampa 8W denní bílá ADEPT
stříbrná LED stolní lampa 8W denní bílá ADEPT
709 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Stříbrná. Světelný tok 630lm. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (419 ks)
13740
černá LED stolní lampa 8W denní bílá ADEPT
černá LED stolní lampa 8W denní bílá ADEPT
709 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 8W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Černá. Světelný tok 630lm. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (179 ks)
13739
Červená LED stolní lampička GINEVRA DUO 4,5W teplá bílá
Červená LED stolní lampička GINEVRA DUO 4,5W teplá bílá
379 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Červená. Světelný tok 350lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (55 ks)
13533
Černá LED stolní lampička ROBIN 7W nastavitelná
Černá LED stolní lampička ROBIN 7W nastavitelná
909 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 3000-6000K. Barva těla černá. Světelný tok 200lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (101 ks)
13541
Bílá LED stolní lampa MATYS 7W denní bílá
3D animace
Bílá LED stolní lampa MATYS 7W denní bílá
829 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 550lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

SKLADEM  (855 ks)
12453
Žlutá LED stolní lampička GINEVRA UNO 4,5W teplá bílá
Žlutá LED stolní lampička GINEVRA UNO 4,5W teplá bílá
379 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Žlutá. Světelný tok 350lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

Do 1-3 týdnů 
13545
Bílá LED stolní lampička Solight 5W denní bílá s USB a RGB podsvícením
Bílá LED stolní lampička Solight 5W denní bílá s USB a RGB podsvícením
749 Kč / ks

Značka je Ideal lux. Výkon LED 5W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (1 ks)
13532
Oranžová LED stolní lampička GINEVRA UNO 4,5W teplá bílá
Oranžová LED stolní lampička GINEVRA UNO 4,5W teplá bílá
379 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Oranžová. Světelný tok 350lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

Do 1-3 týdnů 
13534
Růžová LED stolní lampička GINEVRA UNO 4,5W teplá bílá
Růžová LED stolní lampička GINEVRA UNO 4,5W teplá bílá
379 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Růžová. Světelný tok 350lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (7 ks)
13536
m3081
Philips LED bodove přisazené svítidlo 4W Dyna teplá bílá 53230/32/16
279 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 4W. Chromatičnost světla 3500K. Barva těla Červená. Světelný tok 180lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru....

Do 1-3 týdnů 
8199
ginevra duo zluta
Žlutá LED stolní lampička GINEVRA DUO 4,5W teplá bílá
379 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 4,5W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Žlutá. Světelný tok 350lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (21 ks)
13546
lampa stolni 67413 30 16
Akce
Philips LED dyna stolní lampa černá 3w 67413/30/16
719 Kč
439 Kč / ks
(–39 %)

Značka je Philips. Výkon LED 3W. Chromatičnost světla 2700K. Barva těla Černá. Světelný tok 180lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

Doprodej  (2 ks)
3926
LED Philips HUE col Philips HUE go white stolní lampa 71460/60/PH
LED Philips HUE col Philips HUE go white stolní lampa 71460/60/PH
2 099 Kč / ks

Značka je Philips. Výkon LED 28W. Chromatičnost světla RGBWW. Barva těla Bílá. Světelný tok 300lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru. Vyzařovací...

Doprodej  (1 ks)
5081
Snímek obrazovky 2022 12 22 v 12.55.09
Bílá LED stolní lampička PLEXI s klipem 7W denní bílá
509 Kč / ks

Značka je Ecolite. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 630lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (2 ks)
9514
Červená LED stolní lampička NEMO 7W teplá bílá
Červená LED stolní lampička NEMO 7W teplá bílá
539 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Červená. Světelný tok 590lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (52 ks)
13538
Bílá LED stolní lampička ODETTE s RGB podsvícením 10W denní bílá
Bílá LED stolní lampička ODETTE s RGB podsvícením 10W denní bílá
1 569 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 10W. Chromatičnost světla 4000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 450lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (1 ks)
13542
13535 uvodni foto
Žlutá LED stolní lampička NEMO 7W teplá bílá
539 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 3000K. Barva těla Žlutá. Světelný tok 590lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (2 ks)
13535
Bílá LED stolní lampička ROBIN MUSIC s bluetooth reproduktorem bílá 7W nastavitelná
Bílá LED stolní lampička ROBIN MUSIC s bluetooth reproduktorem bílá 7W nastavitelná
1 449 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 3000-6000K. Barva těla Bílá. Světelný tok 500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (101 ks)
13554
Černá LED stolní lampička ROBIN MUSIC s reproduktorem 7W nastavitelná
Černá LED stolní lampička ROBIN MUSIC s reproduktorem 7W nastavitelná
1 449 Kč / ks

Značka je Panlux. Výkon LED 7W. Chromatičnost světla 3000-6000K. Barva těla černá. Světelný tok 500lm. Napětí 230V AC. Stupeň krytí IP20 - Vnitřní - vhodné do interiéru.

SKLADEM  (101 ks)
13559
Nahoru
Další produkty
361 položek celkem

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS99 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

  • Okružní 2719
  • Česká Lípa, 47001
  • Provozní doba:
  • Po - Pá
  • 8:00 - 16:00
  • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference