E-shop funguje bez omezení. Pro doručení zásilek doporučujeme přepravce DPD. Při doručení na pobočku Zásilkovny si ověřte dostupnost výdejního místa. Osobní odběry na prodejně LEDsviti v České Lípě jen po předchozí telefonické domluvě přes dveře. Do prostoru prodejny není umožněn vstup zákazníkům. Dodržujeme přísné hygienické postupy, abychom chránili své zákazníky, i náš personál. Přejeme všem pevné zdraví a klid v duši. Tým LEDsviti

Garance nákupu Heureka

Logo Heureka Garance nákupu Heureka

 

Nakupujte bezpečně S garancí nákupu od heureky.

Díky dlouhodobé spolupráci s největším českým vyhledávačem zboží, Heurekou, Vám můžeme jako jeden z mála e-shopů v kategorii LED osvětlení nabídnout garantovaný nákup. Máte tedy jistotu, že nákup u nás bude bezpečný. Garance se vztahuje na všechny objednávky v hodnotě do 10000,- Kč s DPH.

 

NA CO SE VZTAHUJE GARANCE Nákupu od heureky?

zboží bude doručeno v pořádku a nepoškozené

ZBOŽÍ BUDE DORUČENO ZA CENU, KTERÁ BYLA POTVRZENA V OBJEDNÁVCE

při oprávněné reklamaci dostanete peníze zpět

ZBoží bude doručeno včas

 

přesvědčte se o našich kvalitách přímo na heurece

O našich kvalitách se můžete přesvědčit také přímo na heurece, kde najdete kromě nabídky zboží také recenze našeho obchodu a poradnu, ve které se nás můžete na cokoliv zeptat.

Najdete nás zde : Otevřít profil LEDsviti na Heurece

Zpět do článků

Tento web používá soubory cookie, více se o nich dočtete zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.