Philips Hue Pásky

Philips Hue pásky - váš klíč k chytrému a úspornému osvětlení. Ovládejte světlopodle své nálady a potřeb s jednoduchostí a elegancí. Nechte se unést jednoduchým ovládáním a nekonečnými možnostmi. Philips Hue - vaše cesta ke chytrému a atmosférickému osvětlení.

Philips HUE LED pásky jsou chytrým osvětlením, které dodá vašemu interiéru elegantní a moderní vzhled. RGB LED pásek od značky Philips si můžete nainstalovat jako dekorativní osvětlení nábytku, nástěnných polic i postele. Zcela jiný rozměr dá také vaší televizní podívané, pokud jej nainstalujete přímo na zadní stěnu televizoru. Oživte jakoukoliv část vašeho interiéru LED pásky, na kterých můžete snadno ovládat jejich barevnost. Nastavujte si až z 16 milionů barev. Podle situace volte barevnost bílého světla mezi studenou i teplou. Ovládejte svůj Philips LED pásek pomocí mobilní aplikace a nastavte si světlo pro relaxaci i zábavu!

Philips Hue smart pásky vám umožní si doma vytvořit ideální atmosféru pomocí chytrého telefonu či jiných ovládacích prvků. Vytvořte si jeden světelný rozměr navíc pro architektonické prvky nebo prostor za předměty, např. za vaší TV.

Úžasné LED pásky pro vaše chytré osvětlení domácnosti!Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na Philips Hue Pásky
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě

Affiliate program