LED zdroje DALI

Ovládněte své osvětlení s našimi kvalitními zdroji DALI! Tyto inteligentní řídicí jednotky vám umožní plnou kontrolu nad světelnými efekty, intenzitou a barvou, čímž vytvoříte jedinečné osvětlení pro svůj interiér. Zlepšete atmosféru svého domova nebo pracovního prostředí s našimi moderními zdroji DALI a přizpůsobte světlo svým potřebám.

Pro LED panely a průmyslová svítidla pracujícím na rozhraní DALI zde naleznete řešení. Signál DALI komunikuje po sběrnici se dvěma vodiči, která je napájena ze společného zdroje s proudovým omezením. Input zdroje zapojíte do 230V, output + červený vodič a - černý/bílý vodič. Nabízíme vám zdroje k vnitřnímu použití a Vodotěsné zdroje. Najdete zde širokou nabídku zdrojů DALI s napětím 6W až 500W.

Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na DALI
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.

Affiliate program