Vstupte do světa LED osvětlení a získejte atraktivní provize s www.LEDsviti.cz !

Pro ty z vás, kteří hledají skvělou příležitost ke spolupráci a výdělku vám www.LEDsviti.cz přináší neodolatelnou nabídku. Jste připraveni zjistit, proč byste měli začít propagovat www.LEDsviti.cz a těžit z jejího úspěchu?

Co nabízí www.LEDsviti.cz ?

  1. Široký sortiment: S více než 5000 LED svítidly v nabídce je www.LEDsviti.cz specialista na LED osvětlení všeho druhu.
  2. Výhody pro zákazníky: S dopravou zdarma při nákupu nad 1000 Kč, 60denní lhůtou na vrácení a mnoha dalšími benefity budou vaši zákazníci více než spokojeni.
  3. Rychlost a efektivita: Průměrná doba dodání je pouhých 1,6 dne a reklamace jsou vyřízeny do 48 hodin.
  4. Osobní přístup: Věříme v individuální, osobní a vstřícný přístup ke všem zákazníkům.
  5. Výpočty a projekty osvětlení: Máme za sebou mnoho dokončených projektů, například stadion Eden, sportovní haly, venkovních hřiště i průmyslové sklady. Zvládneme celý proces od návrhu svítidel po dokončenou realizaci.

Jaké jsou výhody pro affiliate partnery?

  • Atraktivní provize: Za každou dokončenou objednávku získáte provizi až 14%.
  • Dlouhodobá spolupráce: Délka cookies je 30 dní, což znamená, že za objednávky, které zákazník provede do 30 dnů po první návštěvě z vašeho odkazu, získáte provizi.
  • Podpora: Naši affiliate manažeři jsou vždy připraveni vám pomoci s čímkoli na emailu info@ledsviti.cz

Všimněte si však, že máme některá pravidla, která musíte dodržovat. Například PPC Brandbidding a webstránky s nelegálním obsahem jsou zakázány.

Buďte součástí našeho růstu

Nezáleží na tom, zda jste začátečník v affiliate marketingu nebo zkušený profesionál. www.LEDsviti.cz vám nabízí skvělou příležitost pro růst a vydělávání. S naší širokou nabídkou, vynikajícími benefity pro zákazníky a atraktivními provizemi pro naše partnery je to win-win situace pro všechny.

Nezmeškejte tuto šanci. Začněte vydělávat na propagaci e-shopu www.LEDsviti.cz již dnes!

Affiliate program