Zářivková svítidla, Střední průmyslová škola technická v Jablonci nad Nisou

Střední průmyslová škola v Jablonci nad Nisou, LED zářivková svítidla 1

Zářivková svítidla, Střední průmyslová škola technická v Jablonci nad Nisou

Realizace osvětlení ve Střední průmyslové škole technické v Jablonci nad Nisou byla pro nás významnou příležitostí rozšířit naše působení z privátního sektoru do veřejných zakázek. Tento projekt, zahrnující jak dodávku, tak montáž osvětlovacího systému, byl pro nás velkou výzvou, ale zároveň důkazem naší flexibilnosti a schopnosti přizpůsobit se různým požadavkům.
Pod vedením pani ředitelky, která se ukázala být skvělou spolupracovnicí, prošla škola částečnou rekonstrukcí. Naše světla nyní najdete především na chodbách a ve třídách školy. Vzhledem k potřebám školního prostředí bylo důležité zajistit dostatečné osvětlení nad pracovními stoly. Proto jsme zvolili profesionální závěsný systém, na který byla namontována světla, což zajišťuje optimální osvětlení přímo nad stoly.
Jsme hrdí na to, že jsme se mohli podílet na tomto projektu a přispět k vylepšení prostředí pro studenty a učitele. Zvlášť oceňujeme, že v oblasti školství je návratnost investice do osvětlení často velmi rychlá, během jednoho až dvou let. Děkujeme za možnost být součástí tohoto úspěšného projektu a těšíme se na další podobné příležitosti.


Datum realizace: 3/2020

Affiliate program