Realizace osvětlení pro budoucí polikliniku Nový Bor

REALIZACE OSVĚTLENÍ PRO BUDOUCÍ POLIKLINIKU V NOVĚM BORU

Při kompletní rekonstrukci polikliniky v Novém Boru, za kterou stojí investor a významný designér pan Komeda, jsme měli tu čest dodat přes 500 světelných prvků, včetně LED pásků, čímž jsme přispěli k vytvoření jedinečné atmosféry. Pan Komeda, známý svou pečlivostí na detaily, dal výrazný osobní otisk celému projektu. Jeho schopnost kombinovat moderní a originální prvky s historickým rázem budovy byla klíčová pro dosažení ohromujícího výsledku.
V celém objektu není tmavý koutek, což svědčí o pečlivě promyšleném osvětlení, které odpovídá jak funkčním, tak estetickým potřebám polikliniky. Spolupráce s panem Komedou byla a je skvělá. Jeho pravidelné odebírání našich světel a otevřenost k poskytování zpětné vazby ohledně vývoje a zlepšení světel je pro nás nepostradatelná, protože nám to umožňuje neustále posouvat naše služby a produkty vpřed.
Jsme hrdí na to, že jsme se mohli podílet na této významné rekonstrukci a děkujeme panu Komedovi za jeho důvěru a příležitost ukázat naši odbornost v praxi."
 

Datum realizace: 09/2022

Použitá světla: Designové panely 40W, 60W, 80W

 

WhatsApp Image 2022-09-12 at 13.00.08 (13)

 

Affiliate program