Panely

Jak vybrat správný LED panel

LED panely jsou určené k osvětlení vnitřních prostor, jejich vnější okraje jsou nejčastěji vyrobené z eloxovaného hliníku a krytí z odolného plastu. Nejčastěji se vyrábějí v jednoduchém čtvercovém, obdélníkovém nebo kulatém designu. Díky úzkému provedení se dají LED panely jemně zasadit do designu místnosti, aby nerušily, a zároveň vytvářely příjemnou atmosféru. Díky vysoké propustnosti světla poskytují měkké, pohodlné a jasné světlo, které nedráždí a může zmírnit únavu očí.

VLASTNOSTI A VÝHODY LED PANELŮ

V porovnání s ostatními světelnými produkty mají LED panely spoustu zajímavých vlastností. Jsou velice úzké, energeticky úsporné, poskytují příjemné světlo, mají dlouhou životnost, nekmitají a jsou tiché. Vyrábějí se v několika různých variantách podle způsobu usazení, díky tomu se dají použít téměř kamkoliv. Jsou vhodné k osvětlení bytů, domů, kanceláří, restaurací, hotelů, obchodů a dají se instalovat téměř do všech typů stropů. Na našem e-shopu najdete LED panely podhledové, závěsné nebo vestavné. Kromě klasických variant bílého světla jsou v nabídce také RGB panely, u kterých je možné barvu vybírat a měnit pomocí jednoduchého ovládání.

JAK VYBRAT LED PANEL

Důležité je, do jakého prostoru budeme chtít LED panely použít. Do každého prostoru se bude hodit jiný tvar, velikost, barva světla a bude potřeba různý typ uchycení. Také je potřeba zvolit LED panel s takovým výkonem, který bude poskytovat dostatečné osvětlení vzhledem k velikosti a způsobu využití místnosti.

Méně kvalitní LED panely mohou obsahovat levnou elektroniku, která snižuje jejich celkovou účinnost – vydávají méně světla při stejné spotřebě energie. Tím se snižuje jejich efektivita, a zároveň výhoda plynoucí z jejich levného provozu. Je potřeba si tedy dávat při nákupu pozor a porovnávat nikoliv pouze výkon, ale také skutečný světelný tok v lumenech. Na našem e-shopu prodáváme výhradně LED panely s vysokou účinností okolo 95 %.

TYPY LED PANELŮ

 

LED panel podhledovýPodhledové LED panely

Stropní podhledové LED panely jsou ideální náhradou za tradiční mřížky na bázi zářivkových svítidel. Zajišťují velmi harmonické a jednotné osvětlení prostředí, kterého konvenční žárovky nemohou dosáhnout.

LED panel závěsnýZávěsné LED panely

Závěsné LED panely je možné jednoduše a rychle umístit přesně tam, kam si budete přát, za pomoci ocelových lanek. Ideální pro použití v místnostech s vysokými stropy, a také do moderních kuchyní.

LED panel s rámečkemLED panely s rámečkem

LED panely s rámečkem můžete instalovat na pevném povrchu. K montáži se používají také magnety, nebo kovové příchyty. Mohou sloužit k podsvícení reklamních ploch. Ideálně také jako náhrada svítidla na betonové stropy.

LED panel vestavnýVestavné LED panely

Vestavné LED panely jsou osazeny pružinami pro snadné uchycení, například na sádrokarton. Nahrazují klasické bodové osvětlení, tzv. bodovky. Vhodné použití do koupelen, kuchyní.

 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI NABÍDKU LED PANELŮ

 

DALŠÍ ČLÁNKY ZE SEKCE JAK VYBRAT :

 1. Jak vybrat žárovku
 2. Jak vybrat zářivku
 3. Jak vybrat panel
 4. Jak vybrat reflektor
 5. Jak vybrat průmyslové osvětlení
 6. Jak vybrat svítidlo
 7. Jak vybrat pracovní světlo
 8. Jak vybrat veřejné osvětlení
 

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS99 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

 • Okružní 2719
 • Česká Lípa, 47001
 • Provozní doba:
 • Po - Pá
 • 8:00 - 16:00
 • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference