Značka čipu

Značka výrobce jednotlivých čipů (diod) použitých ve svítidle. Mezi nejznámější výrobce čipů patří Philips, Osram, Cree, EPISTAR, Bridgelux či Nichia. Nejedná se o značku výrobce svítidla, protože to se skládá z mnoha dalších komponentů.

 

BRIDGELUX (USA) CREE EPISTAR PHILIPS
SAMSUNG

BRIDGELUX (USA)

Bridgelux je jedním z předních výrobců LED osvětlení, který se nesoustředí pouze na čipy, ale vyrábí také další komponenty a kompletní svítidla. Výrobky Bridgelux jsou šetrné k životnímu prostředí a mají nízkou spotřebu.

CREE

CREE je předním inovátorem a lídrem na trhu v oblasti osvětlovací techniky a LED komponent. Již přes 20 let vyvíjí společnost CREE řadu nových technologií, které převyšují ty tradiční. Její vedoucí postavení je dané používáním inovativních materiálů, především karbidu křemíku, který poskytuje výkon společně s vysokou účinností.

EPISTAR

Epistar jako jeden z klíčových hráčů pomáhal vést svět a trh do plné komercializace LED osvětlení. Během svého působení získal hned několik významných ocenění za přínos v oblasti rozvoje technologií a za vývoj inovativních produktů. V dnešní době zaznamenává LED osvětlení rychlý rozkvět a Epistar je vybavený více než kdy dříve, aby se mohl utkat s výzvami a pomáhal rozzářit svět lepším světlem.

PHILIPS

Společnost Philips byla založena již v roce 1891 a od té doby se stala jedním z předních dodavatelů elektroniky. Jejich výrobky můžete najít po celém světě. Philips se neustále snaží vyvíjet nové technologie ve všech oblastech lidského života a i díky tomu si drží své postavení. Pro spoustu lidí je tato značka zárukou kvality.

SAMSUNG

Samsung jako jeden z předních výrobců elektroniky nemohl zůstat s LED technologiemi pozadu a proto můžeme dnes v jejich sortimentu najít nejen různé typy LED osvětlení, ale také kvalitní diodové čipy pro různé typy aplikací.

Doprava při nákupu
 
do 3000Kč 99Kčnad 3000Kč zdarma
Rychlé dodání
 
v průměru do 1,6 dne
Široký sortiment
 
1500 LED výrobků
Množstevní slevy
 
velkoobchodní prodej
LED je naše hobby
 
pracujeme s láskou

Affiliate program