Jak nainstalovat koupelnová LED svítidla?

Říká se, že šaty dělají člověka. Omyl. To v koupelně dochází k přeměně z rozespalého a neupraveného káčátka na labuť, která již může vyjít mezi lidi. Proto v ní nezbytně musí být jasné světlo, pod nímž snadno odhalíme veškeré naše nedokonalosti, které zkrátka nemohou spatřit světlo světa.

Coby LED osvětlení do koupelen se nejčastěji používají kruhová či hranatá LED podhledová svítidla.Ta jsou vhodným řešením do prostorů se sníženým stropem. Díky svému jasnému světlu jsou využívány nejen v koupelnách, ale i v kuchyních, chodbách, kancelářích. Slouží také jako produktové osvětlení. Svým jednoduchým designem nenarušují celkový dojem z prostoru a s úhlem svitu 120 stupňů plní efektivně i svou osvětlovací funkci. Jak je nainstalujeme?

Instalace koupelnových led světel

 1. Vypneme elektrický proud

 2. Připravíme montážní otvor o adekvátním rozměru svítidla

priprava-montazniho-otvoru

 

 3. Připojíme správné barevné vodiče ke svítidlu. Hnědý kabel do pravé svorky, modrý kabel do prostřední a zelenožlutý kabel do levé svorky, z níž nevede kabel.

koupelnova-led-svetla-zapojeni-zdroje

 

 4. Zmáčkneme pružiny k sobě do horní polohy a vložíme svítidlo do připraveného otvoru

koupelnova-led-svetla-pruziny

 

 5. Zkontrolujeme, zda koupelnové LED svítidlo sedí se stropem

koupelnova-led-svetla-kontrola

 

6. Zapneme elektrický proud

Líbila by se vám podobná koupelna? Podívejte se na naší nabídku koupelnových LED svítidel a vyberte si pro vás ty pravé!

led-koupelnova-svitidla

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.