E-shop funguje bez omezení. Pro doručení zásilek doporučujeme přepravce DPD. Při doručení na pobočku Zásilkovny si ověřte dostupnost výdejního místa. Osobní odběry na prodejně LEDsviti v České Lípě jen po předchozí telefonické domluvě přes dveře. Do prostoru prodejny není umožněn vstup zákazníkům. Dodržujeme přísné hygienické postupy, abychom chránili své zákazníky, i náš personál. Přejeme všem pevné zdraví a klid v duši. Tým LEDsviti

Jak nainstalovat podhledové LED panely?

Návody jsou fajn. V psané formě mnohdy zní popis jednotlivých kroků až triviálně, ovšem až příliš často nastává po vybalení a prvních neúspěšných pokusech o instalaci produktu tvrdý střet s realitou, spočívající v nežádoucí kombinaci mrzkého technického myšlení a těžké manuální nešikovnosti. Jste i vy tento případ? Pokud ano, tak přečtením tohoto textu zabijete dvě mouchy jedním článkem, neb tento foto-manuál vám při instalaci LED panelů ušetří nervy i čas.

LED panely jsou příjemnou, nekmitající, tichou a energeticky úspornou alternativou do jakéhokoliv interiéru, neboť díky své úzké konstrukci a variabilitě usazení se dají použít do všech stropních typů.

LED panely se podle způsobu instalace dělí na podhledové, závěsné, vestavné a panely s rámečkem. Na základě barevného spektra pak rozlišujeme LED panely na LED panely s klasickou bílou barvou, které se mohou stmívat, a RGB LED panely, u nichž je možné jejich barvu vybírat a měnit pomocí jednoduchého ovládání. 

podhledové LED panely

Stropní podhledové LED panely jsou ideální náhradou za tradiční mřížky na bázi kazetových podhledů, které se používá zejména v obchodech a kancelářích. Zajišťují velmi harmonické a jednotné osvětlení prostředí, kterého konvenční zářivky nemohou dosáhnout.

Jak je nainstalujeme?

 1.  Vypneme elektrický proud

 2.  Připojíme správné barevné vodiče ke zdroji. Modré kabely propojíme vždy skrze lištu. Hnědý kabel v tomto případě do lišty, z níž vychází červený kabel. Pokud máte zdroj s jiným barevným uspořádáním, můžete připojit hnědý kabel k hnědému, černému či šedému kabelu.

podhled zapojeni barev

 

3 .Připojíme panel ke zdroji pomocí konektoru

propojeny konektor se zdrojem

 

4. Vložíme panel do stropu

5. Zapneme elektrický proud

Váš strop pak může po instalaci stropních podhledových LED panelů vypadat takto:

stropni-podhledova-led-panely

Instalace LED panelů je jednoduchá záležitost, jejíž výsledek vám přinese mnoho radosti. Podívejte se na naší nabídku podhledových LED panelů a vyberte si pro vás ty pravé!

Tento web používá soubory cookie, více se o nich dočtete zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.