Nová kolekce venkovního osvětlení Philips Hue Outdoor

Společnost Philips rozšířila svou rodinu výrobků Hue o venkovní osvětlení. Od července 2018 tak můžete vybavit terasy, balkony, vstupní prostory a zahrady o nejmodernější jednotlivě kontrolovatelné světelné efekty. Chytré osvětlení dodá vašim venkovním prostorům novou světelnou dimenzi.

Philips Hue Outdoor

Stejně jako všechny produkty značky Philips Hue je venkovní řada plně kompatibilní s ekosystémem Philips Hue a funguje stejně jako světla uvnitř vašeho domu či bytu. Jednoduše připojte své venkovní osvětlení k můstku Philips Hue a ovládejte vše aplikací na svém chytrém telefonu, ať už jste doma, nebo momentálně pryč. Podobně jako u vnitřních světel Philips Hue můžete ovládat své venkovní osvětlení jakýmkoli způsobem, s aplikací Philips Hue nebo i vaším hlasem pomocí asistentů jako jsou Alexa nebo Google Home, abyste vytvořili dokonalou atmosféru v jakémkoli vnějším prostoru. K dispozici je i samostatné dálkové ovládání/stmívání Philips. Vaše venkovní osvětlení lze také spustit funkcí Home & Away v aplikaci Hue. Díky znalosti polohy mobilního telefonu se světla Hue, které si vyberete do exteriéru a interiéru mohou automaticky zapnout, aby vás uvítaly doma.

Stylové osvětlení s bílou i barevnou atmosférou Philips Hue

Díky Philips Hue White and Color Ambiance můžete svůj venkovní prostor posunout na další úroveň, ať už budete jíst s přáteli, relaxovat s knihou nebo jednoduše vylepšíte vaši zahradu neobvyklým barevným světlem. Nový jedinečný reflektor Philips Hue Lily může být použit k osvětlení klíčových konstrukčních prvků ve vaší zahradě, osvětlení krásných květinových záhonů nebo rostlin v květináčích, a to výběrem ze 16 milionů barev dostupných prostřednictvím aplikace Philips Hue.

Philips Hue Lily 

Další v nové nabídce je sloupkové svítidlo Philips Hue Calla. Ideální pro osvětlení cest a může tedy být také použito k vylepšení vašeho venkovního prostoru. Jednoduše zvolte barvu, která vyhovuje vaší náladě, nebo dokonce jděte o krok dále a změňte osvětlení tak, aby odráželo oblíbenou paletu barev vašeho hosta, možnost stmívání následně vytvoří zároveň intimnější nastavení, jak se mění den v hlubokou noc. Nechejte chytré osvětlení, aby dokreslilo vaši aktuální náladu a zdůraznilo váš vkus.

Phlips Hue Calla

Kolekci Philips Hue Outdoor v této nové venkovní nabídce doplňují nástěnná a sloupková svítidla pojmenovaná Philips Lucca, Tuar a Turaco.

Naši nabídku světel Philips Hue najdete zde:

https://www.ledsviti.cz/smart-lights/

Potřebujete poradit s inteligentním osvětlením, nebo s čímkoliv jiným? Neváhejte se na nás obrátit! Jsme pro Vás na emailové adrese info@ledsviti.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 658 319.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.