Jak nainstalovat pracovní LED osvětlení?

Co můžeš dokončit dnes, neodkládej na zítřek – zní letité a ve většině případů i moudré rčení. I kdybychom však nevěřili lidovým pranostikám, tak mnohdy se práce, hlavně ta venkovní, zkrátka musí dokončit dnes. A není tam ten luxus v podobě možnosti odkladu pracovních povinností na příští den. V takových chvílích pak je žádoucí mít po ruce pracovní LED osvětlení.

pracovni

Díky kvalitnímu a intenzivnímu osvětlení tak pracovní LED osvětlení při i velice nízké spotřebě a vysoké odolnosti udrží provozní produktivitu a bezpečnost v obtížných povětrnostních podmínkách i za snížené viditelnosti. Lesnické stroje pro práci v lese, stavební stroje, přepravní či záchranné vozy, těžební stroje, ale i zemědělské stroje pro práci na polích - to je jen stručný výčet míst, kde všude můžete využít prakticky neomezeného potenciálu pracovního LED osvětlení.

INSTALACE pracovních LED osvětlení

Existují dva typy instalace pracovních LED světel – instalace na pevnou konstrukci a instalace pomocí magnetu.

1) Instalace pracovních LED světel na pevnou konstrukci

Tuto variantu instalace použijeme, pokud máme v úmyslu používat pracovní LED osvětlení pravidelně, dlouhodobě a nebudeme ho chtít vždy po požadovaném nasvícení ihned sundat.

1. Umístíme držák do požadované polohy. Označíme si polohy otvorů pro uchycení. Vyvrtáme otvory, vložíme do nich šrouby a připevníme držák na pevnou konstrukci

pracovni-led-pevna-1

 

2. Vložíme svítidlo do držáku a připevníme ho pomocí šroubů

pracovni-led-pevna-4

 

3. Propojíme správné barevné vodiče s autobaterií či jiným zdrojem energie o doporučovaném napětí. Červený kabel připojíme ke značce +, černý kabel ke značce

vodice

 

2)  Instalace pracovních LED světel na magnet

Tento druh instalace použijeme, jestliže chceme pracovní LED svítidlo pouze jednorázově a poté ho opět sundat z kapoty či jiné plochy, na kterou ho položíme.

1. Vložíme držák do otvoru v magnetu a zajistíme ho

 pracovni-led-magnet1

 

2. Přilepíme na spodní část magnetu ochrannou fólii, pod níž schováme šroub, kterým je k magnetu přichycen držák

pracovni-led-magnet2

 

3. Nasadíme svítidlo do držáku a připevníme ho

pracovni-led-magnet-cisty

 

4. Pracovní LED světlo nasadíme na kapotu auta či jiný námi zvolený povrch. Dle potřeby můžeme nastavit úhel svitu

 pracovni-led-magnet-nastaveniuhlu (3)

 

5. V případě potřeby můžeme posunout svítidlo v držáku a změnit úhel svitu

pracovni-led-nastavenyuhel

 

6. Propojíme správné barevné vodiče s autobaterií či jiným zdrojem energie o doporučovaném napětí. Červený kabel připojíme ke značce +, černý kabel ke značce

vodice

 

7. Po dokončené práce svítidlo sundáme z kapoty

pracovni-led-magnet-odendavani

Tímto návodem jste se sami přesvědčili, že instalace pracovního LED osvětlení  je opravdu snadná. Potřebujete si někdy za nepříznivého počasí přisvítit na práci venku? Podívejte se na naší širokou nabídku pracovních LED světel a vyberte si pro vás to pravé! 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.