Nové trendy v dětském osvětlení

Trendy v osvětlení se stále mění a není tomu výjimkou ani u dětských svítidel. Samozřejmě záleží na věku vašeho dítěte. To, co se zalíbí mladšímu dítěti, nemusí být vhodné pro teenagery. Také musíte brát v potaz, jestli je odpovídající LED osvětlení určeno pro děvče či chlapce.

Mnoho se jich snaží být co nejdospělejší, proto se jim už nelíbí dětská světla s pohádkovými či infantilními motivy jako jsou Disney motivy, květiny nebo princezny. Jsou nakloněni k něčemu více zralejšímu, když jde o vzhled osvětlení. Designem osvětlení mohou také vyjádřit své koníčky a svoji osobnost.

LED osvětlení v dětském pokoji

 

Dětská stropní světla

Jsou nejdůležitějším svítidlem pokoje, jelikož určují atmosféru celé místnosti. Dle současných trendů, čím je dětské stropní svítidlo větší, tím lepší a tak se stane hlavním doplňkem. Skvělý efekt to vytvoří hlavně v menších pokojích, které tím tak opticky zvětší. I u dětských svítidel začal být minimalistický styl značně oblíbený, hlavně v kovovém nebo přírodním provedení.

Zaujmout vás mohou třeba tato světla od společnosti Crate and Kids Exclusive, která v místnosti vytvoří kouzelný světelný efekt, díky jejich zajímavě tvarovanému difuzoru. První má v kovové základně vyřezané otvory ve tvaru hvězd a kruhů, zato jeho spodní část je tvořena mléčným sklem. Dohromady spolu vytváří půvabný kontrast. Druhé je také velice neobvykle pojato. Dětské světlo s geometricky tvarovaným dřevěným stínítkem navodí v místností příjemnou a hřejivou atmosféru.

Moderní dětská svítidlaModerní dětská svítidla

 

V naší nabídce se vám může zalíbit například světlo Pandora od společnosti Ideal Lux v minimalistickém stylu nebo světlo Philips ve více dětském designu.

dětská světla od LEDsviti.czdětská světla od LEDsviti.cz


U těch nejmenší jsou stále populární dětská světla s roztomilými motivy, která budou podněcovat jejich představivost.

 

Dětská nástěnná světla

Slouží v místnosti jako doplňkové osvětlení, proto jsou méně výrazná a spíše by měla vyzdvihovat design interiéru. To se v současnosti nezměnilo, ale to neznamená, že musí vypadat zcela obyčejně. Doporučujeme vám tedy vybrat produkty, které budou ladit se zbytkem interiéru a budou stále vypadat dobře. Velice oblíbenými se stala i světla, které mají více využití.

Z nabídky LEDsviti.cz vás mohou zaujmout tyto nástěnná svítidla, která by mohla doladit pokoj vašich starších dětí. Nástěnná světla LED Ocean a LED Scacchi od italské firmy Ideal Lux. Jejich provedení je jednoduché a účelné, tím tak budou vhodné do téměř každého pokoje teenagera.

 

svítidla pro starší děti od LEDsviti.czsvítidla pro starší děti od LEDsviti.cz

 

Potřebujete poradit s dětskými LED svítidly, nebo s čímkoliv jiným? Neváhejte se na nás obrátit! Jsme tu pro Vás na emailové adrese info@ledsviti.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 658 319.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.