Reflektory

Jak vybrat správný LED reflektor

LED reflektory, někdy také označované jako LED halogeny, nahrazují klasické halogenové osvětlení. Jsou vhodné jak pro domácnosti, tak pro komerční účely. Mohou sloužit k nasvícení vnitřních i venkovních prostorů, reklam, fasád, soch, zahrad nebo jako přenosná svítidla v dílnách.

VLASTNOSTI A VÝHODY LED REFLEKTORŮ

LED reflektory se vyrábějí v různých variantách a mohou být jednoduše uchyceny pomocí šroubu, například do stěny, stropu, nábytku nebo ke stativovému stojanu. Obvykle se vyrábí v provedení pro klasické napětí 230 V, ale jsou i varianty pro 12/24 V. Při stejném světelném toku mají až o 80% menší spotřebu energie a nezahřívají se.

JAK VYBRAT LED REFLEKTOR

U LED reflektorů je určující místo montáže a účel využití. Většina reflektorů v našem e-shopu splňuje krytí IP65, jsou tedy odolné proti tryskající vodě ze všech směrů a prachotěsné. Reflektory s PIR čidlem splňují stupeň ochrany IP44, jsou odolné proti stříkající vodě ze všech směrů. Lištové LED reflektory splňují stupeň ochrany IP20, nejsou tedy odolné proti vodě a jsou vhodné pouze do interiérů.

Důležitou vlastností při výběru LED reflektorů, stejně jako při výběru všech ostatních typů osvětlení, je výkon. V nabídce máme reflektory s výkonem od 10W do 100W, které nahradí halogenové reflektory o pětinásobném výkonu. Nahradit tak můžete halogen od 50W do 500W. Barvu chromatičnosti si můžete zvolit podle potřeby, nejpoužívanější barvou je studená bílá (barva zářivky) a teplá bílá (barva klasické vlnové žárovky).

Pro osvícení velkých prostorů, kde by klasický LED reflektor nestačil - jako jsou tělocvičny, výrobní haly, sklady nebo velké budovy - máme v nabídce také LED průmyslové osvětlení.

TYPY LED REFLEKTORŮ

 

LED reflektor klasickýKlasické LED reflektory

V našem e-shopu naleznete klasické LED reflektory ve stříbrném nebo černém provedení, které jsou vyrobené z vysoce kvalitního hliníku a osazené tvrzeným sklem. Jsou vhodné i k použití v náročných podmínkách. V nabídce jsou také ve variantě s pohybovým PIR čidlem a možností nastavení doby svícení po zaznamenání pohybu a sepnutí.

LED reflektor lištovýLištové LED reflektory

Lištové LED reflektory vynikají zase svou flexibilitou, díky které jsou ideální pro použití ve vnitřních prostorech a k osvětlení prodejen, galerií nebo showroomů. Umožňují rychlé a nenáročné změny v rozvržení svítidel, světlo se dá jednoduše natáčet a posouvat v liště do jiné pozice.

LED reflektor se stojanemLED reflektory se stojanem

LED přenosné reflektory se stojanem jsou vhodné všude tam, kde potřebujete se světlem hodně manipulovat. Kvalitní ocelový stojan zajistí dostatečnou stabilitu a přední sklo z bezpečnostního materiálu ochrání reflektor proti poškození.

 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI NABÍDKU LED REFLEKTORŮ

DALŠÍ ČLÁNKY ZE SEKCE JAK VYBRAT :

 1. Jak vybrat žárovku
 2. Jak vybrat zářivku
 3. Jak vybrat panel
 4. Jak vybrat reflektor
 5. Jak vybrat průmyslové osvětlení
 6. Jak vybrat svítidlo
 7. Jak vybrat pracovní světlo
 8. Jak vybrat veřejné osvětlení
Doprava při nákupu
 
do 3000Kč 99Kčnad 3000Kč zdarma
Rychlé dodání
 
v průměru do 1,6 dne
Široký sortiment
 
1500 LED výrobků
Množstevní slevy
 
velkoobchodní prodej
LED je naše hobby
 
pracujeme s láskou

Zpět do článků

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS99 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

 • Okružní 2719
 • Česká Lípa, 47001
 • Provozní doba:
 • Po - Pá
 • 8:00 - 16:00
 • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference