Jak nainstalujeme LED panely s rámečkem?

Návody jsou fajn. V psané formě mnohdy zní popis jednotlivých kroků až triviálně, ovšem až příliš často nastává po vybalení a prvních neúspěšných pokusech o instalaci produktu tvrdý střet s realitou, spočívající v nežádoucí kombinaci mrzkého technického myšlení a těžké manuální nešikovnosti. Jste i vy tento případ? Pokud ano, tak přečtením tohoto textu zabijete dvě mouchy jedním článkem, neb tento foto-manuál vám při instalaci LED panelů ušetří nervy i čas.

LED panely jsou příjemnou, nekmitající, tichou a energeticky úspornou alternativou do jakéhokoliv interiéru, neboť díky své úzké konstrukci a variabilitě usazení se dají použít do všech stropních typů.

LED panely se podle způsobu instalace dělí na podhledové, závěsné, vestavné a panely s rámečkem. Na základě barevného spektra pak rozlišujeme LED panely na LED panely s klasickou bílou barvou, které se mohou stmívat, a RGB LED panely, u nichž je možné jejich barvu vybírat a měnit pomocí jednoduchého ovládání. 

LED panely s rámečkem

 

LED panely s rámečkem lze instalovat i na pevném povrchu. K montáži se používají také magnety či kovové příchyty. Mohou sloužit také k podvícení reklamních ploch. Vhodné též jako náhrada svítidla na betonové stropy.

Způsob instalace LED panelů s rámečkem:

 1. Vypneme proud

 2. Přidržíme držák proti stropu na požadovaném místě, označíme si otvory a vyvrtáme je

vyznaceni

 

3. Připevníme rámeček

pripevnime drzak

 

4. Vsuneme panel do rámečku

vsuneme panel

 

 5. Připojíme správné barevné vodiče do proudového zdroje.  Modrý kabel propojíme vždy skrze svorku s modrým kabelem. Hnědý kabel vždy skrze svorku s hnědým, červeným nebo šedým kabel - záleží, jaký typ kabelů máte.

propojeni vodicu panel s ramecky

 

6. LED panel upevníme k rámečku pomocí šroubků

uchyceni-led-panelu

 

7. Zasuneme zbytek LED panelu do rámečku

panel s rameckem

 

8. Zapneme proud

Jak jste mohli sami přesvědčit, tak instalace LED panelů je snadná a není nutné se jí bát. Podívejte se na naší nabídku LED panelů s rámečkem a vyberte si pro vás ty pravé!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.