Jak se vyznat v LED panelech?

Možná vám název LED panel něco říká, ovšem nejste si už tak jisti tím, zda víte, k jakému účelu je takový LED panel vhodný a zda se dá využívat spíše v domácnosti, či lépe v komerčních prostorách.

Pro vás, kteří tápou nad tím, kde všude se dají LED panely využít a jaký je rozdíl v těchto jednotlivých panelech, tu máme stručné vysvětlení toho, mezi jakými LED panely můžete vybírat, jaká je jejich instalace a především jaký je jejich přínos v moderních domácnostech.

 

LED panely představují atraktivní zdroj světla

Mnozí lidé ví o LED panelech pouze to, že pěkně vypadají. O tom, jaká je svítivost těchto LED panelů, jejich spotřeba či kde je nejvhodnější jaký typ LED panelu umístit, již tolik netuší.

LED světla, která mají formu panelů, se dají využít téměř kdekoliv a to jak v kuchyni, kam se hodí umístit LED panely závěsné, tak i u schodiště a chodeb, kde zase oceníte LED panely přisazené, které se těší oblibě zejména díky své opravdu skvělé svítivosti.

Tento atraktivní zdroj světla tak má své opravdu různorodé využití, díky kterému budete šetřit nejen peníze za elektrickou energii, ale zároveň dodáte kvalitě vašeho bydlení nový impuls.

Jednoduchá instalace a téměř nulový zásah do podkladu

Pokud budeme hovořit o výhodách LED panelů, je třeba zmínit zejména naprosto jednoduchou instalaci, která si vyžaduje téměř nulový zásah do samotného podkladu. LED panel můžete využít buď jako stropní svítidlo, které se hodí umístit téměř do každé místnosti v bytě, tak ho můžete využít i jako osvětlení schodiště, kde lidé volí z přisazených LED panelů.

Jasné světlo, které se pyšní i širokým vyzařovacím úhlem a nevadí mu ani mnoho cyklů rozsvícení a zhasínání, je tak jasnou volbou. Tam, kde navíc není možné v žádném případě zasáhnout do podkladu, takovýto LED panel rozhodně oceníte.

 

 

Oblíbené podhledové LED panely

Celá řada moderních domácností využívá moderní a velmi stylové osvětlení ve formě podhledových LED panelů. Toto stropní osvětlení totiž nabízí vskutku velmi silnou svítivost, změnu barevnosti světla (teplá bílá až studená bílá) i jejich plynulé stmívání a rovněž i velmi ekonomicky přijatelnou variantu osvětlení ve vašem domě.

Světla do podhledu jsou na trhu opravdu hojně dostupná a jejich rozlišné zastoupení vás jistě nadchne a také přesvědčí o tom, že toto moderní osvětlení nesmí ve vaší domácnosti chybět.

 

Ovládání LED panelů na dálku je trefou do černého

LED panely lze kromě jiného ovládat i dálkovým ovladačem, kdy můžete dle potřeby světlo tlumit či měnit světelnou teplotu. Pokud budete chtít světlo ztlumit na teplé bílé spektrum, které je zejména večer vhodné nastolit k spánkovému režimu, jelikož takové světlo napomáhá vytvářet v těle hormon s názvem melatonin, a tím vám pomůže k lepšímu spánku, který je nedocenitelný.

Pokud naopak potřebujete rychle přisvítit pracovní plochu či jinou část místnosti, můžete díky LED panelům i toto na dálku zvládnout. Tyto kvalitní LED panely stmívatelné si tak jistě získají vaše srdce.

Máte vysoké stropy v domě? Využijte moc závěsných LED panelů!

Pokud nemáte představu, jak LED panely závěsné vypadají, zkuste si vybavit LED osvětlení, se kterým se například setkáváte při svých nákupech v supermarketu.

Toto osvětlení totiž velmi často visí nad regály, které mají upoutat zákazníkovu pozornost. Vy si takovéto závěsné světlo můžete pořídit do své domácnosti v případě, kdy máte vysoké stropy či tehdy, kdyby bylo třeba využít pro aplikaci LED osvětlení služeb interiérového designéra.

Tento spolehlivý zdroj světla může být posléze i součástí kupříkladu vaší kuchyně či pracovny, ve kterých potřebujete kvalitní zdroj světla pro svou pracovní činnost.

 

 

Potřebujete poradit s výběrem LED osvětlení ? Neváhejte se na nás obrátit! Jsme tu pro Vás na emailové adrese info@ledsviti.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 658 319.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.