LED RGB reflektory LEDsviti.cz

Milióny barev.Tyto reflektory se skvěle hodí pro scénické osvětlení. Můžete je využít u vás doma, v baru, na diskotéce i v exteriéru, např. na různobarevné nasvícení krásných míst vaší zahrady, nebo vašeho domu. Chcete okouzlit své návštěvníky? V tomto článku se podíváme, jak na to, a na jaké výsledky se můžete těšit!

LED RGB osvětlení

 

Nejdříve trochu RGB „teorie“

Zkratka RGB znamená červenou (RED), zelenou (GREEN) a modrou (BLUE) barvu. Jedná se o model, kterým určujeme specifické barevné hodnoty.

Se třemi základními barvami červené, zelené a modré můžete zobrazit vlastně téměř jakoukoliv barvu, tzv. světelné barvy.

Ty se za tímto účelem míchají ve specifickém poměru. Přibližně 16 milionů různých barev je takto možné vytvořit.

A s touto barevnou škálou se už dá pořádně kouzlit, to nám věřte! Nebo si nevzpomínáte, když jste jako děti poprvé viděli kouzlo barevných světýlek? Co se vám vybavuje?

RGB barevný mix

 

LED RGB reflektor 20W v elegantní černé barvě

(včetně dálkového ovládání)

LED RGB reflektor 20W

Vybalíme vše a jednoduše zapojíme. Rozhodneme se, kde reflektor (-y) použijeme (jeden asi stačit nebude.. ale to už je na vás), uvnitř či venku (jsou voděodolné), a jdeme zkusit, kde se nám budou hodit nejvíce (barvu změníme kdykoli dálkovým ovládáním).

Exteriér&Interiér – 1. zkouška

exterier-interier-zkouska-1

exterier-interier-zkouska-2

Krátká video ukázka

 

Shrnutí, hodnocení

V této cenové kategorii získáte malý, velmi dobře využitelný reflektor, který vás jistě nezklame a dlouho vydrží. LEDsviti prostě osvětlení umí! Naše hodnocení vypadá nakonec tedy takto:

 

  • DESIGN: 8,5/10

  • ZPRACOVÁNÍ: 9,0/10

  • NASTAVENÍ BAREV: 9,5/10

  • SVĚTELNÝ TOK: 9,0/10

  • CENA: 8,5/10

 

CELKEM: 8,9/10

 

Technické parametry

Výkon LED 20W. Chromatičnost světla RGB. Barva těla černá. Světelný tok 1400 lm. Napětí 230V. Stupeň krytí IP65 - vhodné do exteriéru. Vyzařovací úhel 120°. Dosah IR dálkového ovládání 7-8 metrů.

 

Tento LED RGB reflektor najdete v naší aktuální nabídce zde:

https://www.ledsviti.cz/cerny-rgb-led-reflektor-city-20w/

Potřebujete poradit s LED reflektory, nebo s čímkoliv jiným? Neváhejte se na nás obrátit! Jsme pro Vás na emailové adrese info@ledsviti.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 658 319.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.