E-shop funguje bez omezení. Pro doručení zásilek doporučujeme přepravce DPD. Při doručení na pobočku Zásilkovny si ověřte dostupnost výdejního místa. Osobní odběry na prodejně LEDsviti v České Lípě jen po předchozí telefonické domluvě přes dveře. Do prostoru prodejny není umožněn vstup zákazníkům. Dodržujeme přísné hygienické postupy, abychom chránili své zákazníky, i náš personál. Přejeme všem pevné zdraví a klid v duši. Tým LEDsviti

WIFI LED Controller - jak na levnější variantu plně funkčních SMART LED pásků

SMART osvětlení, tedy propojení světel přes centrální ovladač, můstek, napojený na internet přes WIFI router vaší domácnosti a umožnující tak ovládat světla přes aplikaci na mobilním telefonu (iOS, Android) odkudkoliv a separátně pro každou místnost domova, je nejmodernější systém řízení osvětlení. V tomto článku vám nabídneme levnou, nicméně plně funkční variantu, jak na to s LED pásky, aby byly plně SMART.

WIFI-LED-Controller

 

Co budete potřebovat?

Na prvním místě to bude samotný WIFI Controller, který bude tvořit „srdce“ vašeho budoucího SMART Light systému. Dále budete potřebovat RGB LED pásek do interiéru, nebo do exteriéru, potřebné délky pro vaši místnost, či větší počet místností, aby jste mohli využít všechny možné barevné varianty, u RGB světel řádově miliony různých barev Červená (RED), zelená (GREEN) a modrá (BLUE) jsou základní barvy, z jejichž kombinací se dá namíchat jakákoliv jiná barva. Nakonec si vyberte vhodný napájecí zdroj 12V, s výkonem

dle zvolené délky pásku, tedy v tomto případě 14,4W x počet metrů x1,2(pro rezervu) = minimální výkon zdroje, který budete potřebovat.

Nakonec si také nainstalujte aplikaci Magic Home do svého smart mobilu.

Aplikace-Magic-Home

Vybalení a montáž

Nejdříve si rozmyslete, kam chcete LED RGB pásky umístit, a co s nimi chcete zvýraznit, osvětlit. Také si předem změřte odpovídající délku pro vaše konkrétní plány využití. Podívejme se na technické parametry vybraného LED RGB pásku (varianta do interiéru):

charakteristika-led-kontroler

Pro účely tohoto článku jsme zhotovili malou testovací sestavu. Následuje tedy krátká fotodokumentace až k výsledku montáže – i s videoukázkou:

kontroler_wifi_led_pripojeni

kontroler_wifi_led_lista

kontroler_wifi_led_lista_cervena

kontroler_wifi_led_lista_zelena

kontroler_wifi_led_lista_modra

 

Shrnutí, hodnocení

Za málo peněz oproti drahým značkovým výrobcům Smart osvětlení získáte kvalitní kompletní sadu, které vás jistě nezklame a dlouho vydrží. Uvidíte, že první instalace nebude vaší poslední, najdete jistě mnoho možností pro uplatnění této nejmodernější světelné technologie i v dalších prostorách vašeho domova. V neposlední řadě můžete i využít i možnosti barevných změn osvětlení dle hudby v místnosti či časovým spínačem v mobilní aplikaci řídit usínání a probouzení postupnou změnou intenzity a barvy světla! Naše hodnocení vypadá nakonec tedy takto:

 

  • DESIGN: 8,5/10

  • ZPRACOVÁNÍ: 8,5/10

  • VĚRNOST PODÁNÍ BAREV: 9,0/10

  • MOŽNOSTI VYUŽITÍ, OVLÁDÁNÍ: 9,5/10

  • CENA: 9,0/10

  • CELKEM: 8,9/10

 

Potřebujete poradit se SMART osvětlením, LED pásky, nebo s čímkoliv jiným? Neváhejte se na nás obrátit! Jsme tu pro Vás na emailové adrese info@ledsviti.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 658 319.

Tento web používá soubory cookie, více se o nich dočtete zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.