LED Neon Flex pásky

LED Neon Flex pásky jsou snadno tvarovatelné a vysoce odolné proti mechanickému poškození. Nabízíme je v široké škále barevných provedení. Díky vysoké stejnoměrné svítivosti, perfektnímu zpracování a jednoduché montáži jsou vhodné pro velmi široké oblasti využití, především v oblasti světelné reklamy a dekorací interiéru a exteriéru domů a bytů. Na rozdíl od klasických neonových trubic netrpí nedostatky jako je křehkost a vysoká spotřeba elektrické energie, navíc mají několikanásobnou dobu životnosti a jsou šetrné k životnímu prostředí.

LED Neon Flex pásky

Od teorie k praxi

V tomto článku vám chceme na příkladu jednoho z LED Neon pásků ukázat, jakým způsobem můžete i vy doma vykročit směrem k využití této progresivní technologie, a tímto způsobem jednoduše zvýraznit interiérové či exteriérové kontury vašeho bydlení. Jak na to? Vybrali jsme na prezentaci jeden z Flex pásků v naší nabídce – LED Neon Flex pásek v modré barvě.

Vybalení a montáž

Nejdříve si rozmyslete, kam chcete Neon pásky umístit, a co s nimi chcete zvýraznit a v jaké barvě. Také si předem změřte odpovídající délku pro vaše konkrétní plány využití. Naše pásky jsou voděodolné, se stupněm krytí IP67, nemusíte se tedy obávat je použít venku, déšť ani sníh jim nevadí. Podívejme se na technické parametry vybraného LED Neon Flex pásku:

LED neon technické parametry

Pro účely tohoto článku jsme si vybrali zvýraznění původního dřevěného schodiště v téměř stoleté prvorepublikové vile. Následuje krátká fotodokumentace až k výsledku montáže:

LED neon pásek před montáží

LED neon pásek modrý

LED Neon pásky umístěné na schodišti 

Video ukázka

Shrnutí, hodnocení

V této cenové kategorii získáte kvalitní LED Neon Flex pásek, které vás jistě nezklame a dlouho vydrží. Uvidíte, že první instalace nebude vaší poslední, najdete jistě mnoho možností pro uplatnění této světelné technologie. V neposlední řadě můžete i využít možnosti stmívání těchto pásků! Naše hodnocení vypadá nakonec tedy takto:

 

  • DESIGN: 8,5/10

  • ZPRACOVÁNÍ: 9/10

  • STEJNOMĚRNOST SVÍTIVOSTI: 9,25/10

  • MOŽNOSTI VYUŽITÍ VČETNĚ STMÍVÁNÍ: 9,5/10

  • CENA: 8,5/10

 

CELKEM: 8,95/10

 

Tento LED Neon Flex pásek najdete v naší aktuální nabídce zde:

https://www.ledsviti.cz/led-neon-pasek-230v-9w-1m-modra/

Potřebujete poradit s LED pásky, nebo s čímkoliv jiným? Neváhejte se na nás obrátit! Jsme pro Vás na emailové adrese info@ledsviti.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 658 319.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.