Světelné LED dekorace: 5 tipů, jak stylově rozsvítit váš domov

Bydlíte v domě, nebo bytě a rádi byste ho něčím oživili, ale nechtějí se vám utrácet nemalé peníze za designový nábytek? Máme pro vás jednoduché řešení. Pomocí nejrůznějších světelných dekorací totiž můžete vyčarovat i z obyčejného a fádního prostoru útulné místo, kam se budete rádi vracet. Nevíte jak na to? Prozradíme vám 5 tipů, jak efektivně rozsvítit váš domov pomocí světelné dekorace a vytvořit tak dokonalou atmosféru vašeho domova.

LED Dekorace

LED osvětlení je moderní, ekologická a zároveň ekonomická technologie, která nesmí chybět ani ve vašem domě. Jaké další výhody LED osvětlení nabízí?

Každý byt nebo dům by měl mít správně a vhodně rozmístěné osvětlení nejen z praktických, ale i psychických důvodů. Osvětlení nainstalujte všude tam, kde najde nejen praktické využití, ale také efektivně doladí vzhled a architekturu domu. Výhodou světelných LED dekorací je fakt, že si je dokážete nainstalovat úplně sami. Díky jejich dlouhé životnosti a nenáročnosti na údržbu vám vydrží dlouhou dobu. Bonusem je úspora více než 70 % finančních nákladů za energie oproti klasickým žárovkám.

5 tipů, jak rozsvítit váš domov pomocí světelných dekorací

Nemusíte být žádaný interiérový designér, abyste dokázali vhodně vybrat světelné dekorace. Existuje několik typů LED osvětlení, které můžete vlastníma rukama namontovat a zároveň tím povýšit celou místnost na architektonický skvost. Jaké to jsou?

1. Malé ale efektivní, to jsou LED pásky

LED pásky jsou svítící dekorací, která je velmi stylová. Využijete je všude tam, kde není možnost instalace klasického osvětlení. Jejich výhodou je to, že LED diody jsou zasazeny do úzkého pásu, který je ohebný a libovolně zastřihnutelný. Co takhle vytvořit romantickou atmosféru v ložnici a přilepit LED pásek kolem rámu postele? Praktické využití najde pásek například v kuchyni, kde ho můžete využít na kuchyňskou linku, nebo v koupelně kolem zrcadla.

2. LED panely se stanou hlavní dekorací místnosti

Dříve mělo každé honosné sídlo minimálně jeden mohutný křišťálový lustr. Moderní doba však fandí minimalismu, a proto každý, kdo chce mít stylový domov, volí LED panel. Dobře zvolený design dokáže podtrhnout atmosféru každé místnosti. Věděli jste, že světlo můžete ovládat z pohodlí vašeho gauče? Stačí si pořídit LED panel s ovladačem. Přizpůsobte si intenzitu vašeho osvětlení podle denní doby a vaší nálady.

3. Více útulna? Stolní LED lampy jsou to pravé

Lampička na noční stolku vám zajistí dostatečné světlo na čtení před usnutím a zároveň poslouží jako efektivní svítící dekorace v interiéru. LED lampy jsou také nepostradatelnou součástí každého psacího stolu. Dobře posvítí na každou práci. Díky LED technologii v ní navíc nebudete muset neustále vyměňovat žárovku. Životnost LED žárovky je opravdu dlouhá, a to až 30 000 hodin svitu.

Jaké jsou nejoblíbenější lampy a lampičky? Přinášíme vám přehledný návod, jak vybrat tu pravou pro váš interiér, nebo pracovní stůl.

4. Rozsviťte exteriér vašeho domova pomocí světelných venkovních dekorací

Zahrada, balkon, nebo příjezdová cesta také patří k vašemu domovu. Rozzařte nejhezčí části vašeho exteriéru a upozorněte na vaše zahradní skvosty vhodnými světelnými venkovními dekoracemi. Osvícené jezírko, nebo pergola? Není problém. Venkovní LED osvětlení je bezpečné a odolné proti povětrnostním podmínkám. Při jeho výběru zohledněte fakt, kam ho budete instalovat a zvolte požadující stupeň krytí IP.

5. Světelné dekorace do oken jsou zárukou pravé vánoční atmosféry

Co by to byly za Vánoce, kdyby chyběla světýlka? Světelné dekorace do oken přilákají nejen pohledy zvědavých sousedů, ale především Ježíška. Vánoční osvětlení už dávno nepatří jen na stromeček. Vánoční dekorace na okno dodají interiéru kouzelnou sváteční atmosféru. Nemáte možnost elektrického zdroje? Nevadí, vybrat si můžete i LED světelné dekorace na baterie, které poslouží jako originální vánoční dekorace na okno, nebo třeba na štědrovečerní stůl.

LED osvětlení je stylové a trendy

Už pouhý jeden kousek LED osvětlení dodá dokonalý nádech luxusu i vašemu domovu. Nepotřebujete žádného architekta, ani elektrikáře. Vše zvládnete hravě sami. LED osvětlení je ekologické a naprosto bezpečné. Neobsahuje těžké kovy a jiné škodlivé látky. Dejte i vy vašemu domovu zelenou. Investujte do úsporného a moderního LED osvětlení.

LED žárovka na tisíc způsobů. Poradíme vám jaké LED žárovky se používají nejčastěji a kde je vhodné je nainstalovat.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.