LED osvětlení, které pomáhá doma vylepšit podzimní náladu

Někteří z nás mají na podzim sklony k depresím. Málo denního světla, brzy tma, mlhy, déšť, sníh, chladno. V tomto článku jsme pro vás připravili ukázky několika světel z různých koutů světa pro vaši inspiraci, a které vám v této době, v různých provedeních, doma pomohou zlepšit náladu. LED osvětlení je trendy, úsporné, s dlouhou životností a navíc designérům poskytuje dosud nevídané možnosti a plné rozvinutí jejich kreativity.

LED osvetleni vajicka

1. Klasická himalájská sůl v nové podobě

Himalajské solné lampy mají předpokládanou řadu pozitivních přínosů, pokud jsou umístěny v obytném prostoru, a osvětlení výrobce Ambion nejsou rozhodně výjimkou.

Při použití LED osvětlení tyto lampy emitují do okolní atmosféry negativní ionty. To pomáhá snížit množství elektronů v našem životním prostoru, které mohou být způsobeny smartphony, notebooky, tablety a WiFi signály.

Mnoho kvalitních výrobců úzce spolupracuje se svými zákazníky na vytvoření himálajských solných lamp, které jsou designovány dle jejich přání a potřeb. Zavedení LED osvětlení do solných svítidel pomáhá snížit množství spotřebované energie a stane se tak ještě více přínosným zařízením, které lze použít v kterékoliv domácnosti. Navíc plní i roli světla, které svým vzhledem a světelnou barvou potěší Vaše oči.

himalajské solné lampy

2. LED stromek - stojací lampa nebo lustr

"Splyt Light" je název unikátní lampy, která může být přizpůsobena potřebám uživatele a využita dvěma způsoby. Stromová lampa se skládá ze systému zásuvkových konektorů a žárovek, které připomínají větve a pupeny stromu. Použitím těchto materiálů má osvětlení organickou formu, která vypadá jako velmi přirozená přírodní formace.

Po úplném sestavení může být Splyt Light využit jako stojací lampa na nízkém podstavci nebo viset ze stropu jako lustr.

Stejně jako schopnost vytvářet nekonečné vlastní uspořádání na těle lampy, je s žárovkami, které lze přidat do jednotky, hodně flexibilní, včetně energeticky úsporných LED žárovek svítících teple bílou barvou.

LED stromek

3. „OCEAN“ lampa simuluje světlo a pohyb pod hladinou moře

Moderní životní styl je více stresující než kdy předtím, z tohoto důvodu vytvořili designéři lampu OCEAN tak, aby uživatelům umožnila relaxovat a uvolnit se při sledování barev a pohybu oceánu v prostoru svého bytu.

Se schopností osvětlovat pomocí 16 miliónů různých barev, lampa OCEAN může být použita jako forma léčebného osvětlení, které využijete na konci dne. Produkt je navržen jako lampa, která je zavěšena na stěně a používá plochý povrch k zobrazení různých barev a pohybu.

Barevné osvětlení je dodáváno s dálkovým ovládáním, které uživatelům umožňuje vybrat si individuálně jednotlivé barvy, které chtějí během relaxace použít, nebo využít automatický režim "Flow Color“. Ten charakterizuje neustálý posun barevného spektra, aby se stejné osvětlení nikdy neopakovalo.

LED-lampa-ocean

4. Závěsné LED rostlinné terárium

Začlenění rostlin do obytného prostoru má řadu výhod, a i pro ty, kteří na to prostě nemají dostatek prostoru, může nabídnout řešení světlo "Mygdal". Téměř jako mini terárium pro malé rostliny, aby žily uvnitř, lampa je vyrobena ze speciálního skla, které umožňuje, aby elektrické připojení fungovalo bez přímé konektivity.

Jako příjemný zdroj světla pro moderní životní prostory, je rostlinné osvětlení "Mygdal" vybaveno LED světlem a funguje jako samo-udržovací jednotka. Nebude vyžadovat rozsáhlou péči ani sluneční záření, aby se rostlina mohla rozvíjet, což bude vítanou zprávou pro každého, kdo žije v obydlí, které postrádá dostatek přirozeného světla. LED světlo je dílem designového studia "We Love Eames".

LED rostlinne osvetleni

V táto roční době, kdy postupně odcházíme ráno za tmy do práce, do školy a vracíme se čím dál častěji také za tmy, je kvalitní a příjemné osvětlení vašeho domova klíčové pro pohodu vaší a členů rodiny. Podívejte se na naše stránky LEDsviti.cz a vyberte si ta správná světla právě nyní!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.