Naše společnost se stala Loxone Silver partnerem

Silver partneři společnosti Loxone absolvovali expertní školení a jsou velice dobře připraveni na projekty týkající se inteligentních domácností.

Neustále inovujeme a posouváme se dopředu, a to i v oblasti řízení osvětlení: Stali jsme se Loxone Silver partner. Tato certifikace je garancí naší technické způsobilosti pro návrh a realizaci projektů, poradenství a následnou bezchybnou péči o zákazníky v oblasti profesionálního řízení osvětlení.

Co je Loxone Silver Partner?

Stejně jako u našich Loxone produktů, je pro nás velice důležitá i kvalita našich partnerů, kteří byli zařazeni do naší sítě partnerů. Chceme nabídnout kvalitní poradenství a instalaci přes naše Loxone partnery všem těm, kteří staví nebo rekonstruují svá obydlí a objekty. Aby byla dodržena záruka kvality, musejí partneři splňovat určitá kritéria. Podle Loxone partnerského statusu jsou rozděleni do třech kategorií: SILVER, GOLD či PLATINUM partner.

Silver partneři absolvovali naše expertní školení a jsou velice dobře připraveni na projekty týkající se inteligentních domácností.

loxone_certifikat

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.