Stolní lampy, lampičky do ložnice – inspirace pro 2019

 

17.1.2019

Stolní lampy, lampičky do ložnice by vás svým světlem měly uklidňovat.

Volte tedy tlumené barvy a zdroje vyzařující teplé bílé světlo. Na noční stolek patří lampička, zvláště pokud rádi před spaním déle čtete. Do dětského pokoje jsou ideální náladové lampičky, které mohou mít pozitivní vliv na spánek dítěte.

Flexibilní-lampička-„Fork“-od-Diesel-Successful-Living

Flexibilní lampička „Fork“ od Diesel Successful Living

Jak chytře je stolní lampa „Fork“ sestavena, na první pohled nepoznáte. Rozvětvený rám může být v kloubu ohnutý nebo srovnaný do svislé stojací lampy. Stínítko pokryté textilií lze otočit o 180 stupňů a přizpůsobit se zvolené funkci. Design je inspirován rustikálním osvětlením stylu kempování, kvalita zpracování a design jsou nicméně výjimečné. Design pochází od italské módní značky Diesel, "Fork" je vyráběn specialistou na osvětlení, firmou Foscarini.

Lampička-„Satellite“-od-BoConcept

Lampička „Satellite“ od BoConcept

Díky své konstrukci ze dvou misek je „Satellite“ více než pouhá lampa, spíše se jedná o designový skvost - přesto je tak praktická, že ji můžeme plně doporučit jako expresivní noční lampičku. Vzhledem k tomu, že byl využit konstrukční princip skrytého světelného zdroje, jehož světlo se odráží ve větším plášti, vytváří lampička příjemnou atmosféru a zároveň dostatečně osvětluje ložnici - a i vypnutá je velmi hezkým doplňkem interiéru.

Lampička-„Atollo“-od-Oluce

Lampička „Atollo“ od Oluce

Na první pohled je "Atollo" klasická lampa se stínítkem. Nápaditost designu se odhalí až tehdy, když stisknete spínač: nejen samotný vršek, ale také noha lampy je vyrobena z matného Murano skla a je osvětlena zevnitř - takže lampa je tímto transformována do symbolické světelné skulptury pro noční stolek. Italský design z roku 1977 od Vico Magistrettiho je oprávněně považován za velkou klasiku v oblasti osvětlení.

Lampička-Philips-„Medvídek-Pů“

Lampička Philips „Medvídek Pů“

Světla Philips s motivy od Disney v ložnici vašeho dítěte vytváří prostředí, které dětem pomáhá dopřát si to, co se jim nejvíce líbí - zábavu a kreativitu! Místo, kde vaše dítě může studovat, hrát si a spát doprovázené svojí oblíbenou Disney postavičkou, v tomto případě je to Medvidek Pů. Toto světlo je navrženo tak, aby bylo pro vaše dítě zcela bezpečné.

Potřebujete poradit s výběrem LED osvětlení? Neváhejte se na nás obrátit! Jsme tu pro Vás na emailové adrese info@ledsviti.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 658 319.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.