Přinášíme vám nejnovější trendy v osvětlení pro 2019

8.1.2019

Interiérové osvětlení je ústředním aspektem designu vašeho domu či bytu. Můžete ovlivňovat atmosféru vašeho domova jen podle toho, jak umístíte osvětlení a druhem příslušenství, které používáte. Osvětlení se rovněž mění dle typu místnosti. Co funguje v obývacím pokoji, nemusí nutně fungovat v kuchyni nebo v ložnici. Osvětlení musí podpořit funkci a pocitově vhodně doplnit každý prostor. Stejně jako každá jiná součást interiéru se design svítidel stále mění. Technologie je jedním z důvodů těchto změn. Protože výrobci přicházejí s pokročilými LED svítidly, výjimečným designem a SMART osvětlením, lidé je rádi nově začleňují do svých domovů. Vkus a preference se také mění po generacích.

Závěsné-osvětlení---Schneid,-Eikon-Ray-v-mědi,-stříbře-a-mosazi.-Design--Jessen-&-Jessen


Závěsné osvětlení - Schneid, Eikon Ray v mědi, stříbře a mosazi.

Design: Jessen & Jessen

Použití kovu je stále v kurzu ve všech možných verzích. Poté, co byla měď a mosaz na prvním místě, designová svítidla budou nyní stále více žádaná i ve stříbrném provedení. Mimochodem, tento trend jsme předpověděli již počátkem roku 2018 a mnoho nových stříbrných lamp a svítidel od našich výrobců nám dává za pravdu.

Závěsné-osvětlení-–-Lightyears,-Orient-Aluminium.-


Závěsné osvětlení – Lightyears, Orient Aluminium.

Design: Jo Hammerborg

Barevná designová světla - v souladu s těmito trendy očekáváme zejména jednu věc pro rok 2019 - barvy, barvy, barvy! Jako příklad z naší nabídky uvádíme nástěnné svítidlo IDEAL LUX přicházející v elegantní tříbarevné kombinaci.

Nástěnné-svítidlo---Ideal-lux-LED-tender-pl3-color

Nástěnné svítidlo - Ideal lux LED tender pl3 color

Míchejte styly!

Samozřejmě existují také protiklady k tomuto designově bohatému trendu. Minimalistické, jednoduché grafické formy jsou proto i v roce 2019 mimořádně oblíbené. Jako příklad z nabídky LEDsviti.cz vám můžeme nabídnout krásnou stojací lampu značkové kvality Philips.

Stojací-lampa---Philips-LED-himroo-lampa-stojací-bílá_1

Stojací lampa - Philips LED himroo lampa stojací bílá

Řiďte se svým stylem!

Nenechte se tlačit do výběru konkrétního stylu. Nejlepší design osvětlení je ten, který budete mít dlouhodobě rádi, bude ladit s ostatním vybavením interiéru a který bude nejlépe fungovat ve vaší domácnosti. Výše uvedený výběr trendů vám má poskytnout jistou představu o tom, co vše můžete očekávat v osvětlení v novém roce, ať už chcete vyměnit některá již zastaralá světla či budete vybavovat nový domov. Snad se nám to povedlo.

Potřebujete poradit s výběrem LED osvětlení? Neváhejte se na nás obrátit! Jsme tu pro Vás na emailové adrese info@ledsviti.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 658 319.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.