Čipy a zdroje k reflektorům

Optimalizujte výkon svých LED reflektorů s našimi čipy a zdroji. Objednejte si je ještě dnes a zajistěte si nejlepší světelné vlastnosti pro vaše potřeby!

Přestaly vám fungovat čipy nebo zdroje? Sháníte spolehlivé náhradní součástky? U nás na E-shopu je najdete! COB Čipy a zdroje k reflektorům lze využít jako efektivní náhradu starých či poškozených dílů. Mezi velké výhody našich napájecích zdrojů patří značná vodědolnost, lze je proto umístit i do venkovních a vlhkých prostor. Příslušenství funguje jako účinná náhrada nefunkčních či poškozených dílů. Naleznete u nás spolehlivou záruku kvality nejen náhradních součástek. Pokud si nejste jisti, kam náhradní součástky patří, neváhejte nás kontaktovat.

Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na Čipy a zdroje k reflektorům
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.

Affiliate program