LED pracovní světla 36V

Optimalizujte svoje pracovní prostředí s našimi výkonnými LED pracovními světly36V. Tato svítidla jsou navržena pro profesionální použití a poskytují výjimečné osvětlení pro vaše náročné pracovní úkoly. S nízkou spotřebou energie a dlouhou životností vám naše LED pracovní světla 36V zajistí spolehlivý výkon, ať už jste kdekoliv.

Hledáte efektivní řešení pro osvětlení vašeho vozu? U nás na E-shopu LEDsviti je najdete! LED pracovní světla 36V jsou pro svou intenzitu vhodná jako couvací a přídavná světla pro bagry, traktory, stroje, jeřáby, ještěrky, kamiony, auta, čtyřkolky. Výkony 40W a 48W. Mají pevnou konstrukci a jsou dolná vůči otřesům. Hodí se na stroje všech průmyslů, pro stavební a zemní stroje, zemědělské stroje, lodě, nakladače a nákladní automobily. Díky svému lákavému vzhledu naleznou své místo na motorkách, offroadech, vlecích ale upoutají i v dílnách u obráběcích strojů, CNC či soustruhu.

 Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED pracovní světla 36V
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.

Affiliate program