LED žárovky veřejné osvětlení

Nabízíme Vám špičkové LED žárovky pro veřejné osvětlení, které jsou úsporné, spolehlivé a dlouhotrvající. Při nákupu LED žárovek pro veřejné osvětlení u nás získáte nejvyšší kvalitu, úsporné svícení a dlouhou životnost.

Potřebujete vyměnit žárovku ve vašem veřejném osvětlení? V této nabídce LED žárovek, které jsou vhodné pro veřejná světla, si vyberete žárovku s paticí E27 nebo E40. Na výběr máme také různé příkony LED. Potřebujete 28W, 48W, 58W, či 100W? To není problém. V naší nabídce totiž všechny tyto žárovky zakoupíte, a také další. Barevnost světla LED žárovek si můžete vybrat ve studené bílé i teplé bílé. Zakupte si pro své veřejné osvětlení úsporné žárovky s dlouhou životností.

Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na LED žárovky veřejné osvětlení

Affiliate program