Náhrada za výbojku 400W

Vyměňte zastaralé žárovky za naše efektivní LED světelné zdroje, které přinášejíjasný svit a úsporu energie. S našimi náhradami za žárovky 400W ušetříte na energiích a zároveň získáte světlo, které vydrží déle a má nižší provozní náklady. Staňte se součástí ekologického a moderního osvětlení s našimi LED řešeními.

Hledáte pro vaše veřejné osvětlení náhradu za staré výbojky, které jsou neúsporné a vydávají nevzhledné oranžové světlo? LED osvětlení od nás je vaším řešením! Na veřejné LED osvětlení přechází dnes již spousta měst, vesnic i soukromých sektorů. Proč? Odpověď je jednoduchá. Úspora peněz, dlouhá životnost a hezké jasné světlo. To vše vám přinese veřejné LED osvětlení. Potřebujete-li tedy nahradit 400W výbojku, nahraďte jí naším 150W veřejným LED svítidlem. Chcete se informovat, na něco zeptat a poradit s nákupem? Zavolejte nám! Rádi vám poradíme. Jsme schopni zařídit montáž nového veřejného osvětlení po celé ČR! Potřebujete financování? S námi na 10 let a bezúročně. Zařídíme vám také projekt a pasportizaci.

Výpočty a projekty LED osvětlení zdarma. S LED světly máme 8 let zkušeností.
Podívejte se na naše montáže/realizace nebo reference na Náhrada za výbojku 400W
Potřebujete informaci, nebo poradit s výběrem vhodného osvětlení pro váš dům nebo firmu?
Přes 1000 pozitivních recenzí na Heureka.cz a hodnocení 4,9 z 5ti hvězdiček na Google.
Široký výběr, nízké ceny, dobrá kvalita, rychlé doručení (do 24h) a množstevní slevy, výprodej a další výhody nákupu na LEDsviti.cz
Produkty skladem si můžete prohlédnout a rozsvítit na prodejně / showroomu / skladu v České Lípě
Inspirujte se u nás jak osvětlit domy, byty, ale i komerční prostory jako jsou obchody, showroomy, kanceláře, recepce či vstupní haly.
Nákup bez rizika - 60 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
Jste elektrikář, nákupčí, montážní firma, projektant/architekt, správce nemovitosti, designer, návrhář, údržbář, developer, velkoobchod, e-shop, obchodník, stavební firma, jiná firma? Nebo jednoduše plánujete nakoupit za více peněz? Poptejte u nás velkobchodní ceny.
Kontaktujte nás telefonicky na 910 880 866 nebo e-mailem na info@ledsviti.cz.
Naši odborníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00.

Affiliate program