Svítidla

Jak vybrat správné LED svítidlo

V kategorii LED svítidel najdete kulatá stropní a kulatá či hranatá podhledová svítidla, která poskytují koncentrovaný paprsek a jsou vhodným designovým i funkčním doplňkem. Nahrazují především bodové osvětlení.

VLASTNOSTI A VÝHODY LED SVÍTIDEL

Všechna LED svítidla v nabídce jsou robustní, velmi jasná a vysoce spolehlivá. Jejich životnost je více než 50 000 hodin a dosahují až 85 % úspory energie oproti klasickým bodovým světlům. Jejich výkon se pohybuje v rozmezí od 3W do 25W a můžete je zakoupit v různých barvách světla – teplé bílé, neutrální bílé a studené bílé.

Jejich výhodou je, stejně jako u všech LED svítidel, nízký odběr energie při zachování stejné intenzity osvětlení ve srovnání s klasickými zdroji světla. Díky tomu se také tolik nezahřívají a nehrozí proto vznik požáru. Jejich životnost je několikanásobně delší, při běžném provozu mohou v domácnosti vydržet až 25 let. Nejsou náchylné k častému zapínání a vypínání.

TYPY LED SVÍTIDEL

 

LED bodové stropní osvětleníBodová LED stropní svítidla

Bodová LED stropní svítidla jsou vhodná jako dekorační osvětlení do kanceláří, domů, restaurací či barů. Jednoduchá instalace pomocí pružinek, které stačí zacvaknout do připraveného otvoru a připojit. Úhel svitu je v rozmezí od 45 do 90 stupňů,nejvíce se tedy bodovému osvětlení.

Klasické LED stropní svítidloKlasická LED stropní svítidla

Klasická LED stropní svítidla se podobají klasickému osvětlení. Úhel svitu je 180 stupňů, poskytují tedy poměrně velký rozptyl světla. Díky tomu jsou vhodná například do panelákových chodeb, k osvícení schodišť, sklepů, vchodů do budov, obchodů, nemocnic, skladů, úřadů, vchodových dveří, koupelen či toalet.

Kruhové LED podhledové svítidloKruhová a hranatá LED podhledová svítidla

Kruhová a hranatá LED podhledová svítidla jsou vhodným řešením do prostorů se sníženým stropem a také jsou díky svému jasnému světlu často používána pro produktové osvětlení. Ideálně se hodí do obytných i administrativních prostor. Využití najdou v koupelnách, kuchyních, předsíních, chodbách, jídelnách nebo také v kancelářích.

Díky jednoduchému designu neruší celkový dojem z prostoru a s úhlem svitu 120 stupňů plní efektivně svou osvětlovací funkci.

 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI NABÍDKU LED SVÍTIDEL

 

DALŠÍ ČLÁNKY ZE SEKCE JAK VYBRAT :

 1. Jak vybrat žárovku
 2. Jak vybrat zářivku
 3. Jak vybrat panel
 4. Jak vybrat reflektor
 5. Jak vybrat průmyslové osvětlení
 6. Jak vybrat svítidlo
 7. Jak vybrat pracovní světlo
 8. Jak vybrat veřejné osvětlení
Doprava při nákupu
 
do 3000Kč 99Kčnad 3000Kč zdarma
Rychlé dodání
 
v průměru do 1,6 dne
Široký sortiment
 
1500 LED výrobků
Množstevní slevy
 
velkoobchodní prodej
LED je naše hobby
 
pracujeme s láskou

Zpět do článků

REFERENCE

Česká Televize České Dráhy McDonald's Seznam.cz Tesco Starbucks

Platba

Způsoby platby

Dobírkou, Online platba kartou, bankovní převod, GoPay, Hotově, Bitcoin, superCASH, Twisto

Doprava

GLS99 Kč
Zásilkovna49 Kč
LEDsviti Osobní odběr0 Kč

Prodejna

 • Okružní 2719
 • Česká Lípa, 47001
 • Provozní doba:
 • Po - Pá
 • 8:00 - 16:00
 • Osobní odběr

Kontakt


Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty | Reference